Cím Élő Aquaréna Kőbánya SC   Eredmény   TTC Sakk Élő Cím
2.   FM 2165 Koczó Kristóf 1 - 0 dr. Léhmann Zoltán 2273  
3.     2168 Urhegyi Márton 1/2 - 1/2 Dupsky László 2251  
4.   FM 2227 dr. Bognár Csaba 1/2 - 1/2 Ádám György 2019  
5.     2260 Sánchez Repullo Daniel 1 - 0 Fehér Attila 2125  
6.   FM 2147 Dr. Morvay Miklós 1/2 - 1/2 Tessedik Károly 1879  
7.   FM 2061 Monda László 1/2 - 1/2 Müllner János 1992  
8.     2055 Karácsonyi Gellért 1 - 0 Paulovics György 1872  
9.     1966 Kiss Péter 1 - 0 Kelemen Szabolcs 1816  
10.     1940 Égető Lehel-János 1 - 0 Czeglédi László 1847  
11.     1895 Kovács Gábor Etele 1 - 0 Pilis Péter 1653  
12.     1812 Bartuszek András 1 - 0 Grimm Balázs 1478  
 
       
 
    Cím Élő Zsámbéki SBE   Eredmény   Nyergesújfalu SE Élő Cím
1.     2196 Gál Tamás 1/2 - 1/2 Bereczki János 2123  
2.     2169 Juhász Márk 1/2 - 1/2 Berek Géza 2158  
3.     2126 Varga Vilmos 1/2 - 1/2 Jr. Gál Lajos 1987  
4.     2089 Péczeli Zoltán 1/2 - 1/2 Horváth István 2116  
5.     2051 Rummel Zsolt 1/2 - 1/2 Tóth Gyula 2007  
6.     2036 Gasparics Ákos 1/2 - 1/2 Tóth István 1955  
7.     2001 Kajzinger Róbert 1/2 - 1/2 Balázs András 1908  
8.     1980 dr. Albert János 1 - 0 Vágvölgyi István 1882  
9.     1884 Metzger István 1 - 0 Kiss István 1782  
10.     1846 Szendeff Miklós 1 - 0 Grinácz Aba Sámuel 1468  
11.     1498 Pogány Zsombor 1 - 0 Vörösvácki András 1433  
12.     1275 Juhász Balázs 1 - 0 Csajági Sándor    
 
       
 
    Cím Élő Géniusz Tata-Naszály   Eredmény   Vízügyi SC Élő Cím
1.   FM 2255 Akóts Gábor 1/2 - 1/2 Dencsi Tibor 2316 FM
2.   FM 2279 Mátrahalmi Tibor 0 - 1 dr. Mika János 2205  
3.     2186 Bohus Ádám 1 - 0 Tömösváry Attila 2134  
4.     2194 Kovács Dávid 1/2 - 1/2 Balogh Zoltán 2083  
5.     2256 Jankó Zoltán 1 - 0 Kulcsár Tamás 2053  
6.     2105 Lugasi Zoltán 1 - 0 dr. Ritter Gábor 2069  
7.     2027 Molnár László 1/2 - 1/2 Imre József 2068  
8.     2109 László Imre 1 - 0 Pisák István 2039  
9.     2115 Dibusz Ferenc 1 - 0 D. Albini Géza 2007  
10.     2006 Szobi Zoltán 0 - 1 Horkai András 2008  
11.   WCM 1950 Bagdi Tímea 1 - 0 Wágner Ildikó Réka 1452  
12.     1706 Dibusz Domonkos 1 - 0 Pálovics László 1398  
 
       
 
    Cím Élő Viadukt Biatorbágy   Eredmény   TURUL SE Élő Cím
1.   IM 2472 Bokros Albert 1 - 0 Meixner Ferenc 2000  
2.     2276 Csőke Krisztián 1 - 0 Szántó Levente 1923  
3.   WIM 2280 Göcző Melinda 1 - 0 Gáspár Dávid 1833  
4.     2266 Budai Dávid 1 - 0 Igler Szilárd 1923  
5.     2164 Szitás Gábor 1 - 0 Fűrész József 1929  
6.   FM 2188 Egedi István 1 - 0 Vörös Sándor 1939  
7.   CM 2090 dr. Kende György 1 - 0 Koródi Mihály 1853  
8.     2168 Fekete József 1 - 0 Kovács Balázs 1777  
9.     2132 Ruip János 0 - 1 Korim Zsolt 1752  
10.     2123 Nagy Áron 1 - 0 Vereszki Bence 1717  
11.     2035 Felméry Máté + - – Varga Zoltán 1356  
12.       Tornyai Ábel 1 - 0 Godó Martin Attila    
 
       
 
    Cím Élő SE Kisbér-Ászár   Eredmény   Sárkány DSE-Sinus Élő Cím
1.   FM 2174 Farkas Gyula 1/2 - 1/2 Peredy Ferenc 2202 IM
2.     2216 Sebestyén Gábor 0 - 1 Gara-Tarnóczi Péter 2197  
3.   WIM 2187 Domány Zsófia 1/2 - 1/2 Vágyi Erik 2113  
4.     2138 Szegi Tamás 1/2 - 1/2 Nádasi Balázs 2124  
5.     2142 Dolnik Attila 1 - 0 Csatári Mariann 2076 WIM
6.     2127 Sarok Péter 1 - 0 Takács Kevin Róbert 2020  
7.     2100 Szinável Zsolt 1 - 0 dr. Centgráf József 2161  
8.     2110 Bárczi Tibor 0 - 1 Pál Mihály 2061  
9.     2028 Bánszegi Attila 0 - 1 Palla Ákos Botond 2026  
10.     2035 Dékány Lajos 1 - 0 Bólyai István 1939  
11.     1544 Bánszegi Bíborka 1 - 0 Bedecs Márton 1806  
12.     1257 László Balázs 1/2 - 1/2 Lakatos Tamás 1668  
 
       
 
    Cím Élő UDSE-Győr   Eredmény   Százhalombatta Élő Cím
1.     2213 dr. Gyurkovics Bence 1/2 - 1/2 Csóli Ödön 2200  
2.     2214 Finszter Máté 1 - 0 Horeczky Tibor 2187  
3.     2060 Demeter Tamás 1 - 0 Koncz Imre 2134  
4.     2030 Csuta Ákos Koppány 1/2 - 1/2 Nagy Csaba 1972  
5.     1976 Nyéki Bence + - – Bereczki István 2110  
6.     2025 Szabó László 1 - 0 Jász Péter 1968  
7.     1957 Jr. Erdei Lajos 1/2 - 1/2 Rosta Sándor 2026  
8.     1970 dr. Papp Gábor 1 - 0 Szenczy Sándor 1896  
9.     1909 Tóth Balázs 0 - 1 Farkas László 1849  
10.     1760 Balogh Szabolcs 1/2 - 1/2 Horváth Mihály 1622  
11.     1799 Villányi László 1 - 0 Mocsári Marcell    
12.     1551 Pál István 1 - 0 Mocsári Eszter