Cím Élő Nyergesújfalu SE   Eredmény   TTC Sakk Élő Cím
1.     2123 Bereczki János 0 - 1 Kubacsny László 2274 FM
2.     2064 Kiss László 1/2 - 1/2 Dupsky László 2251  
3.     1987 Jr. Gál Lajos 0 - 1 Torday Balázs 2170  
4.     2116 Horváth István 1 - 0 Sallai Kálmán 2142  
5.     1955 Tóth István 1/2 - 1/2 Ádám György 2112  
6.     1899 Drexler Mihály 1 - 0 Tessedik Károly 1879  
7.     1882 Vágvölgyi István 1/2 - 1/2 Müllner János 1992  
8.     1854 Bognár Attila 0 - 1 Kelemen Szabolcs 1816  
9.     1782 Kiss István 1/2 - 1/2 Hajdu Roland 1821  
10.     1468 Grinácz Aba Sámuel 0 - 1 Pálinkás Tamás 1713  
11.     1433 Vörösvácki András + - – Pilis Péter 1653  
12.     1412 Vörösvácki Dániel 0 - 1 Grimm Balázs 1478  
 
       
 
    Cím Élő Aquaréna Kőbánya SC   Eredmény   Vízügyi SC Élő Cím
1.     2219 Haszon Dávid 0 - 1 dr. Mika János 2205  
2.   FM 2165 Koczó Kristóf 0 - 1 Tömösváry Attila 2134  
3.     2258 Vicsai Gábor 1 - 0 Balogh Zoltán 2083  
4.     2178 Polyik Péter 1 - 0 dr. Török Ádám 2081  
5.     2260 Sánchez Repullo Daniel 1/2 - 1/2 Kulcsár Tamás 2053  
6.   FM 2147 Dr. Morvay Miklós 1 - 0 dr. Ritter Gábor 2069  
7.   FM 2061 Monda László 1 - 0 Pisák István 2039  
8.     2055 Karácsonyi Gellért 1/2 - 1/2 D. Albini Géza 2007  
9.     1966 Kiss Péter 1 - 0 Csapó Zoltán 2005 FM
10.     1940 Égető Lehel-János 1 - 0 Russa Roberto 1870  
11.     1895 Kovács Gábor Etele 1 - 0 Wágner Ildikó Réka 1452  
12.     1812 Bartuszek András 1 - 0 Pálovics László 1398  
 
       
 
    Cím Élő Zsámbéki SBE   Eredmény   TURUL SE Élő Cím
1.     2196 Gál Tamás 1/2 - 1/2 Székely Csaba 2144  
2.     2169 Juhász Márk 1 - 0 Meixner Ferenc 2000  
3.     2126 Varga Vilmos 1/2 - 1/2 Uttó Ferenc 1940  
4.     1976 Persányi Barnabás 1 - 0 Szántó Levente 1923  
5.     2051 Rummel Zsolt 1 - 0 Gáspár Dávid 1833  
6.     2036 Gasparics Ákos 1 - 0 Fűrész József 1929  
7.     2008 Bittó Zoltán 1/2 - 1/2 Vörös Sándor 1939  
8.     1884 Metzger István 1/2 - 1/2 Koródi Mihály 1853  
9.     1846 Szendeff Miklós 1/2 - 1/2 dr. Sopow Tamás 1748  
10.     1789 Jencsik Attila 1/2 - 1/2 Kovács Balázs 1777  
11.     1536 Személyi Balázs András + - – Varga Zoltán 1356  
12.     1275 Juhász Balázs 1 - 0 Godó Martin Attila    
 
       
 
    Cím Élő Géniusz Tata-Naszály   Eredmény   Sárkány DSE-Sinus Élő Cím
1.   FM 2255 Akóts Gábor 1/2 - 1/2 Peredy Ferenc 2202 IM
2.   FM 2279 Mátrahalmi Tibor 1/2 - 1/2 Gara-Tarnóczi Péter 2197  
3.     2186 Bohus Ádám 0 - 1 Vágyi Erik 2113  
4.     2194 Kovács Dávid 1/2 - 1/2 Köllner Ödön 2099  
5.   CM 2204 Horváth Csaba 1/2 - 1/2 Nádasi Balázs 2124  
6.     2192 Jr. Szobi Géza 1 - 0 Takács Kevin Róbert 2020  
7.     2027 Molnár László 1 - 0 dr. Centgráf József 2161  
8.     2109 László Imre 1/2 - 1/2 Pál Mihály 2061  
9.     2006 Szobi Zoltán 1 - 0 Palla Ákos Botond 2026  
10.   WCM 1950 Bagdi Tímea 0 - 1 Suhajda Attila 1992  
11.     1977 Csordás Dávid 0 - 1 Bólyai István 1939  
12.     1706 Dibusz Domonkos 1 - 0 Tóth Nikoletta 1515  
 
       
 
    Cím Élő Viadukt Biatorbágy   Eredmény   Százhalombatta Élő Cím
1.   IM 2472 Bokros Albert 0 - 1 Csóli Ödön 2200  
2.     2276 Csőke Krisztián 1/2 - 1/2 Horeczky Tibor 2187  
3.   WIM 2280 Göcző Melinda 1/2 - 1/2 Harmatosi József 2148 FM
4.     2240 Mincsovics Miklós 1 - 0 Nagy Csaba 1972  
5.     2164 Szitás Gábor 0 - 1 Jász Péter 1968  
6.   FM 2188 Egedi István 1/2 - 1/2 Rosta Sándor 2026  
7.   CM 2090 dr. Kende György 1 - 0 Szenczy Sándor 1896  
8.     2132 Ruip János 1 - 0 Kovács István 1880  
9.     2123 Nagy Áron 1 - 0 Nagy Miklós 1853  
10.     2035 Felméry Máté + - – Farkas László 1849  
11.     1969 Fekete András 1 - 0 Mocsári Marcell    
12.     1346 Sulyok Eszter 1 - 0 Majoros Nándor    
 
       
 
    Cím Élő SE Kisbér-Ászár   Eredmény   UDSE-Győr Élő Cím
1.   IM 2395 Halász Tamás 1/2 - 1/2 dr. Gyurkovics Bence 2213  
2.   FM 2174 Farkas Gyula 1/2 - 1/2 Finszter Máté 2214  
3.     2211 Bottyán Péter 1/2 - 1/2 Csuta Ákos Koppány 2030  
4.     2216 Sebestyén Gábor 1 - 0 Nyéki Bence 1976  
5.   WIM 2187 Domány Zsófia 1/2 - 1/2 Dr. Bende Ede 2025  
6.     2142 Dolnik Attila 1 - 0 Szabó László 2025  
7.     2127 Sarok Péter 1 - 0 Jr. Erdei Lajos 1957  
8.     2100 Szinável Zsolt 1/2 - 1/2 Horváth László 1983  
9.     2028 Bánszegi Attila 1 - 0 dr. Papp Gábor 1970  
10.     2035 Dékány Lajos 1/2 - 1/2 Tóth Balázs 1909  
11.     1544 Bánszegi Bíborka 0 - 1 Balogh Szabolcs 1760  
12.     1257 László Balázs 0 - 1 Pál István 1551