Cím Élő TTC Sakk   Eredmény   SE Kisbér-Ászár Élő Cím
1.   IM 2333 Dudás János 0 - 1 Halász Tamás 2395 IM
2.   FM 2274 Kubacsny László 0 - 1 Bottyán Péter 2211  
3.     2251 Dupsky László 1/2 - 1/2 Huszár Richárd 2251  
4.     2019 Ádám György 0 - 1 Sebestyén Gábor 2216  
5.     1879 Tessedik Károly 1/2 - 1/2 Domány Zsófia 2187 WIM
6.     1872 Paulovics György 0 - 1 Szegi Tamás 2138  
7.     1816 Kelemen Szabolcs 0 - 1 Dolnik Attila 2142  
8.     1821 Hajdu Roland 1/2 - 1/2 Balogh Péter 2178  
9.     1713 Pálinkás Tamás 0 - 1 Takács László 2150  
10.     1688 Kovács Gábor 0 - 1 Sarok Péter 2127  
11.     1653 Pilis Péter 0 - 1 Szinável Zsolt 2100  
12.     1478 Grimm Balázs 0 - 1 Dékány Lajos 2035  
 
       
 
    Cím Élő UDSE-Győr   Eredmény   Viadukt Biatorbágy Élő Cím
1.     2213 dr. Gyurkovics Bence 0 - 1 Bokros Albert 2472 IM
2.     2214 Finszter Máté 0 - 1 Csőke Krisztián 2276  
3.     2030 Csuta Ákos Koppány 0 - 1 Göcző Melinda 2280 WIM
4.     2025 Dr. Bende Ede 0 - 1 Budai Dávid 2266  
5.     2025 Szabó László 0 - 1 Mincsovics Miklós 2240  
6.     1957 Jr. Erdei Lajos 0 - 1 Egedi István 2188 FM
7.     1983 Horváth László 0 - 1 dr. Kende György 2090 CM
8.     1909 Tóth Balázs 1/2 - 1/2 Ruip János 2132  
9.     1877 Papp András 1/2 - 1/2 Nagy Áron 2123  
10.     1760 Balogh Szabolcs 0 - 1 Felméry Máté 2035  
11.     1684 Horváth Zoltán 1/2 - 1/2 dr. Légmán Miklós 1980  
12.     1551 Pál István 1 - 0 Sulyok Eszter 1346  
 
       
 
    Cím Élő Százhalombatta   Eredmény   Géniusz Tata-Naszály Élő Cím
1.     2200 Csóli Ödön 0 - 1 Akóts Gábor 2255 FM
2.     2187 Horeczky Tibor 0 - 1 Mátrahalmi Tibor 2279 FM
3.   FM 2148 Harmatosi József 0 - 1 Bohus Ádám 2186  
4.     2134 Koncz Imre 1/2 - 1/2 Kovács Dávid 2194  
5.     1972 Nagy Csaba 0 - 1 Horváth Csaba 2204 CM
6.     1968 Jász Péter 1/2 - 1/2 Lugasi Zoltán 2105  
7.     2026 Rosta Sándor 1 - 0 Molnár László 2027  
8.     1853 Nagy Miklós 1/2 - 1/2 László Imre 2109  
9.     1825 Szécsi Pál 0 - 1 Dibusz Ferenc 2115  
10.     1849 Farkas László 0 - 1 Bagdi Tímea 1950 WCM
11.       Mocsári Eszter 0 - 1 Szücs Edina 1763  
12.       Majoros Nándor 0 - 1 Dibusz Domonkos 1706  
 
       
 
    Cím Élő Sárkány DSE-Sinus   Eredmény   Zsámbéki SBE Élő Cím
1.   IM 2202 Peredy Ferenc 1/2 - 1/2 Gál Tamás 2196  
2.     2197 Gara-Tarnóczi Péter 1/2 - 1/2 Juhász Márk 2169  
3.     2124 Nádasi Balázs 1/2 - 1/2 Varga Vilmos 2126  
4.     2161 dr. Centgráf József 1/2 - 1/2 Péczeli Zoltán 2089  
5.     2061 Pál Mihály 1/2 - 1/2 Persányi Barnabás 1976  
6.     2026 Palla Ákos Botond 1 - 0 Rummel Zsolt 2051  
7.     1992 Suhajda Attila 1 - 0 Balog Tamás 2070  
8.     1939 Bólyai István 1/2 - 1/2 Metzger István 1884  
9.     1806 Bedecs Márton 0 - 1 Szendeff Miklós 1846  
10.     1874 Horvát Sándor 1 - 0 Jencsik Attila 1789  
11.     1820 Horváth Csaba 1 - 0 Pregitzer György 1784  
12.     1668 Lakatos Tamás 0 - 1 Ács Bendegúz 1647  
 
       
 
    Cím Élő TURUL SE   Eredmény   Aquaréna Kőbánya SC Élő Cím
1.     2144 Székely Csaba 1/2 - 1/2 Haszon Dávid 2219  
2.     2000 Meixner Ferenc 0 - 1 Koczó Kristóf 2165 FM
3.     1940 Uttó Ferenc 0 - 1 Urhegyi Márton 2168  
4.     1923 Szántó Levente 0 - 1 Polyik Péter 2178  
5.     1833 Gáspár Dávid 0 - 1 Sánchez Repullo Daniel 2260  
6.     1923 Igler Szilárd 0 - 1 Dr. Morvay Miklós 2147 FM
7.     1939 Vörös Sándor 0 - 1 Monda László 2061 FM
8.     1853 Koródi Mihály 1 - 0 Karácsonyi Gellért 2055  
9.     1748 dr. Sopow Tamás 0 - 1 Kiss Péter 1966  
10.     1777 Kovács Balázs 0 - 1 Kovács Gábor Etele 1895  
11.     1356 Varga Zoltán 0 - 1 Bartuszek András 1812  
12.       Godó Martin Attila 0 - 1 Kovács Patrik Zsolt 1542  
 
       
 
    Cím Élő Vízügyi SC   Eredmény   Nyergesújfalu SE Élő Cím
1.     2205 dr. Mika János 0 - 1 Bereczki János 2123  
2.     2134 Tömösváry Attila 0 - 1 Berek Géza 2158  
3.     2180 Agárdi Norbert 1/2 - 1/2 Kiss László 2064  
4.     2083 Balogh Zoltán 1 - 0 Jr. Gál Lajos 1987  
5.     2081 dr. Török Ádám 0 - 1 Horváth István 2116  
6.     2053 Kulcsár Tamás 1 - 0 Tóth Gyula 2007  
7.     2069 dr. Ritter Gábor 1/2 - 1/2 Drága Balázs 1954  
8.     2039 Pisák István 1/2 - 1/2 Vágvölgyi István 1882  
9.     2007 D. Albini Géza 1/2 - 1/2 Bognár Attila 1854  
10.   FM 2005 Csapó Zoltán 1 - 0 Kiss István 1782  
11.     1452 Wágner Ildikó Réka 0 - 1 Vörösvácki András 1433  
12.     1398 Pálovics László 1 - 0 Vörösvácki Dániel 1412