Cím Élő Vízügyi SC   Eredmény   TTC Sakk Élő Cím
1.     2205 dr. Mika János 0 - 1 Dudás János 2333 IM
2.     2134 Tömösváry Attila 1 - 0 Kubacsny László 2274 FM
3.     2083 Balogh Zoltán 1/2 - 1/2 Dupsky László 2251  
4.     2081 dr. Török Ádám 1/2 - 1/2 Torday Balázs 2170  
5.     2068 Imre József 1/2 - 1/2 Sallai Kálmán 2142  
6.     2039 Pisák István 0 - 1 Ádám György 2112  
7.     2007 D. Albini Géza 1/2 - 1/2 Ádám György 2019  
8.     1960 Szerényi Bence 1 - 0 Tessedik Károly 1879  
9.   FM 2005 Csapó Zoltán 1 - 0 Müllner János 1992  
10.     1452 Wágner Ildikó Réka 0 - 1 Kelemen Szabolcs 1816  
11.     1398 Pálovics László 0 - 1 Hajdu Roland 1821  
12.       Wágner András György 0 - 1 Grimm Balázs 1478  
 
     
       
 
    Cím Élő Nyergesújfalu SE   Eredmény   TURUL SE Élő Cím
1.     2158 Berek Géza 0 - 1 Meixner Ferenc 2000  
2.     1987 Jr. Gál Lajos 0 - 1 Szántó Levente 1923  
3.     2116 Horváth István 0 - 1 Gáspár Dávid 1833  
4.     2019 Ikanov Imre 1/2 - 1/2 Igler Szilárd 1923  
5.     2007 Tóth Gyula 1 - 0 Fűrész József 1929  
6.     1955 Tóth István 0 - 1 Vörös Sándor 1939  
7.     1908 Balázs András 1 - 0 Bak Tamás 1830  
8.     1882 Vágvölgyi István 1 - 0 Koródi Mihály 1853  
9.     1854 Bognár Attila 1/2 - 1/2 dr. Sopow Tamás 1748  
10.     1782 Kiss István 1/2 - 1/2 Kovács Balázs 1777  
11.       Csányi Milán 0 - 1 Varga Zoltán 1356  
12.       Csajági Sándor 1/2 - 1/2 Godó Martin Attila    
 
       
 
    Cím Élő Aquaréna Kőbánya SC   Eredmény   Sárkány DSE-Sinus Élő Cím
1.     2219 Haszon Dávid 0 - 1 Peredy Ferenc 2202 IM
2.   FM 2165 Koczó Kristóf 0 - 1 Gara-Tarnóczi Péter 2197  
3.     2258 Vicsai Gábor 1/2 - 1/2 Nádasi Balázs 2124  
4.     2168 Urhegyi Márton 1 - 0 Csatári Mariann 2076 WIM
5.     2178 Polyik Péter 1/2 - 1/2 Takács Kevin Róbert 2020  
6.     2260 Sánchez Repullo Daniel 1/2 - 1/2 dr. Centgráf József 2161  
7.   FM 2147 Dr. Morvay Miklós 1/2 - 1/2 Pál Mihály 2061  
8.   FM 2061 Monda László 1/2 - 1/2 Palla Ákos Botond 2026  
9.     2055 Karácsonyi Gellért 1 - 0 Bedecs Márton 1806  
10.     1966 Kiss Péter 1 - 0 Horváth Csaba 1820  
11.     1940 Égető Lehel-János 0 - 1 Lakatos Tamás 1668  
12.     1895 Kovács Gábor Etele 1 - 0 Novák Levente Péter 1517  
 
       
 
    Cím Élő Zsámbéki SBE   Eredmény   Százhalombatta Élő Cím
1.     2196 Gál Tamás 1 - 0 Csóli Ödön 2200  
2.     2169 Juhász Márk 1/2 - 1/2 Horeczky Tibor 2187  
3.     2126 Varga Vilmos 0 - 1 Harmatosi József 2148 FM
4.     2089 Péczeli Zoltán 1 - 0 Nagy Csaba 1972  
5.     1976 Persányi Barnabás 1/2 - 1/2 Jász Péter 1968  
6.     2051 Rummel Zsolt 1/2 - 1/2 Rosta Sándor 2026  
7.     2036 Gasparics Ákos 1 - 0 Szenczy Sándor 1896  
8.     2001 Kajzinger Róbert 0 - 1 Kovács István 1880  
9.     1884 Metzger István 0 - 1 Farkas László 1849  
10.     1846 Szendeff Miklós 1 - 0 Hajós Ákos 1316  
11.     1784 Pregitzer György 1 - 0 Mocsári Marcell    
12.     1590 Juhász Ádám 1 - 0 Majoros Nándor    
 
       
 
    Cím Élő Géniusz Tata-Naszály   Eredmény   UDSE-Győr Élő Cím
1.   FM 2255 Akóts Gábor 1/2 - 1/2 dr. Gyurkovics Bence 2213  
2.   FM 2279 Mátrahalmi Tibor 1 - 0 Finszter Máté 2214  
3.     2186 Bohus Ádám 1/2 - 1/2 Csuta Ákos Koppány 2030  
4.     2194 Kovács Dávid 1/2 - 1/2 Nyéki Bence 1976  
5.     2256 Jankó Zoltán 1 - 0 Dr. Bende Ede 2025  
6.     2027 Molnár László 1 - 0 Szabó László 2025  
7.     2109 László Imre 1 - 0 Jr. Erdei Lajos 1957  
8.     2115 Dibusz Ferenc 1 - 0 Horváth László 1983  
9.     2006 Szobi Zoltán 1 - 0 dr. Papp Gábor 1970  
10.   WCM 1950 Bagdi Tímea 1/2 - 1/2 Tóth Balázs 1909  
11.     1977 Csordás Dávid 1 - 0 Balogh Szabolcs 1760  
12.     1706 Dibusz Domonkos 1 - 0 Lendvai Olivér 1387  
 
       
 
    Cím Élő Viadukt Biatorbágy   Eredmény   SE Kisbér-Ászár Élő Cím
1.   IM 2472 Bokros Albert 1 - 0 Halász Tamás 2395 IM
2.     2276 Csőke Krisztián 1/2 - 1/2 Farkas Gyula 2174 FM
3.   WIM 2280 Göcző Melinda 1/2 - 1/2 Bottyán Péter 2211  
4.     2266 Budai Dávid 1/2 - 1/2 Sebestyén Gábor 2216  
5.     2240 Mincsovics Miklós 1 - 0 Domány Zsófia 2187 WIM
6.     2164 Szitás Gábor 0 - 1 Dolnik Attila 2142  
7.   FM 2188 Egedi István 1/2 - 1/2 Balogh Péter 2178  
8.   CM 2090 dr. Kende György 1/2 - 1/2 Takács László 2150  
9.     2168 Fekete József 1/2 - 1/2 Szinável Zsolt 2100  
10.     2123 Nagy Áron 1 - 0 Pallag Gergely 2087  
11.     2035 Felméry Máté 1 - 0 Bánszegi Attila 2028  
12.     1346 Sulyok Eszter 0 - 1 Dékány Lajos 2035