7. forduló
       
 
    Cím Élő Bányász SK Ajka   Eredmény   Z.BakiAgrocentrum Élő Cím
1.   IM 2353 Kislik Erik Andrew 1 - 0 Bubits Bence 2202  
2.   FM 2335 Kozma Károly 1/2 - 1/2 Farkas Zsolt 2187  
3.   FM 2285 Cseke Richárd 1/2 - 1/2 Tér Marcell 2178  
4.   FM 2100 Paksa Rudolf 1/2 - 1/2 Nagy Kristóf 2086  
5.     2133 dr. Csaba Árpád 1/2 - 1/2 Vass Dániel 2034  
6.     2051 Csaba Árpád 1/2 - 1/2 Korcz Sándor 1920  
7.     2046 Gaál Sándor 1/2 - 1/2 Preisz Balázs 2020  
8.     1996 Mihályfi Gábor 1/2 - 1/2 Vas István 1987  
9.     1947 Kaufmann Attila 1 - 0 Haász Gyula 1729  
10.     1974 Babócs Gyula 0 - 1 Balogh Márton 1650  
11.     1935 László Péter Miklós 1 - 0 Sági Kornél 1523  
12.     1590 Halászi Csaba Péter 1 - 0 Kertész Zsolt 1445  
 
     
       
 
    Cím Élő Spartacus Sportkör   Eredmény   Ezüst Huszár SE Vp Élő Cím
1.   WIM 2123 Pintérné Kovács Márta 1/2 - 1/2 Olteán Gusztáv 2079  
2.     1983 Rezsek Győző 1 - 0 Jónás Zsolt 2108  
3.     1989 Kiss Judit 0 - 1 Domonkos Dániel 2068  
4.     2016 Szakály László 1/2 - 1/2 Domonkos András 1953  
5.     2007 Németh Zsolt 1/2 - 1/2 Geröly József 1944  
6.     1900 Süket Ferenc 1/2 - 1/2 Simai László 1880  
7.     1971 Tóth Dániel 1 - 0 Domonkos Norbert 1756  
8.     1914 Soós Lajos 1 - 0 Domonkos József 1720  
9.     1929 Schleinig Pál 1/2 - 1/2 Markovics Dávid 1653  
10.     1940 Szittár Antal 1/2 - 1/2 Kadem Aziz 1557  
11.     1790 Bézsenyi Ferenc 1 - 0 Schubert István 1325  
12.     1433 Tombor Máté 0 - 1 Lovász Tibor (1531)  
 
     
       
 
    Cím Élő Lövő SE   Eredmény   HVSE-Infraplan Élő Cím
1.   FM 2337 Nagy Bence 1/2 - 1/2 Csonka Attila István 2339 IM
2.     2327 Sárdy Péter 1 - 0 Trbojevic Mladen 2365 FM
3.     2246 Egresi Máté 1/2 - 1/2 Ruck Tamás 2331 FM
4.     2101 Ragats József 1/2 - 1/2 Pergel László 2241 FM
5.     1996 Gaál Ede 0 - 1 Takács Gergő 2271  
6.     2010 Vinkovics Sándor 0 - 1 Magyar András 2244  
7.     1938 Kurcsics Máté 0 - 1 Németh Dénes 2235  
8.     1947 Lejer Sándor 0 - 1 Tomasics Roland 2110  
9.     1922 Kovács Dezső 0 - 1 Joó Gábor 2050  
10.     1873 Egresi Kristóf 0 - 1 Varga Tibor 2049  
11.     1845 Kurcsics Erika 0 - 1 Szukics Ádám 1955  
12.     1741 Horváth Tibor 1/2 - 1/2 Vida Krisztián 1624  
 
     
       
 
    Cím Élő Arborétum HSE   Eredmény   Sárvári Sakk Club SE Élő Cím
1.     2032 Lendvai Edit 1/2 - 1/2 Ollé Péter 2197  
2.     2098 Kiss Róbert 1/2 - 1/2 Gergácz Balázs 2038  
3.     1985 Kiss Bálint 1/2 - 1/2 Egri László 2104  
4.     1967 Takó Helga 0 - 1 Smidéliusz Márk 2130  
5.     1936 Takó Annamária 1/2 - 1/2 dr. Láng Gusztáv 1973  
6.     1873 Finy Márk 1/2 - 1/2 Ongai Erik 2058  
7.     1855 Gábor Attila 1 - 0 Hadrik Csaba 1955  
8.     1840 Arany Tamás 0 - 1 Katona János 1951  
9.     1571 Borhy Marcell 1/2 - 1/2 Szokolszky Miklós 1847  
10.     1485 Horváth Soma 1 - 0 Havasi József 1845  
11.     1553 Barasits Bálint 0 - 1 Szép Milán 1728  
12.     1600 Barasits Tibor 0 - 1 Gömböcz Zsófia 1672  
 
     
       
 
    Cím Élő SE Kisbér-Ászár   Eredmény   Tapolca - Kölcsey Élő Cím
1.   IM 2404 Halász Tamás 1/2 - 1/2 Toronyi Dávid 2058  
2.   FM 2190 Farkas Gyula 1 - 0 Gyarmati János 2032  
3.     2199 Szegi Tamás 1 - 0 Simó Judit 1947 WCM
4.     2225 Sebestyén Gábor 1/2 - 1/2 Szabó Benjamin 1941  
5.   WIM 2175 Domány Zsófia 0 - 1 Tóth Kristóf István 1883  
6.     2170 Dolnik Attila 1 - 0 Domonkos Tamás 1924  
7.     2095 Szinável Zsolt 1 - 0 Bakos Andrea 1870  
8.     2120 Takács László 1 - 0 Duffner Attila 1790  
9.     2080 Bárczi Tibor 1 - 0 Érseki Tamara 1842  
10.     2071 Bánszegi Attila 1 - 0 Bakos Balázs 1658  
11.     1958 Somody Róbert 1 - 0 Juhász Judit 1690  
12.     1916 Kovács Milán 1 - 0 Érseki Áron 1584  
 
     
       
 
    Cím Élő Zala Volán TE.   Eredmény   Pápai SE Élő Cím
1.     2087 Ruszin Anna 1 - 0 Bartók Zoltán 1875  
2.     2047 Tamás György 1/2 - 1/2 Margl Roland 1844  
3.     2068 Németh József 0 - 1 Kiss Csaba 1797  
4.     2100 Kaszás Sándor 1/2 - 1/2 Varga Gyula 1921  
5.     1964 Dömötör József 1/2 - 1/2 Buzás Gyula 1873  
6.     1952 Deák László 1/2 - 1/2 Kiss Zoltán 1905  
7.     1768 Tóth László 0 - 1 Gyutai Nándor 1818  
8.     1839 Metál Imre 0 - 1 Sashalmi Ádám 1786  
9.     1784 Völgyi Róbert 0 - 1 Mayer Attila 1708  
10.     1866 Wégner Béla 0 - 1 Ábrahám András 1610  
11.     (1292) Ruszin Dorottya 0 - 1 Janus Tamás 1653  
12.       Ruszin Balázs 0 - 1 Döbröntei Dávid Bence 1524