Cím Élő Ezüst Huszár SE Vp   Eredmény   Z.BakiAgrocentrum Élő Cím
1.     2139 Szakács Dániel 1/2 - 1/2 Nagy Kristóf 2086  
2.     2079 Olteán Gusztáv 1 - 0 Németh András 2024  
3.     2108 Jónás Zsolt 1/2 - 1/2 Vass Dániel 2034  
4.     2068 Domonkos Dániel 1 - 0 Korcz Sándor 1920  
5.     1872 Horváth Rudolf 1 - 0 Haász Gyula 1729  
6.     1953 Domonkos András 1 - 0 Cseke Tibor 1685  
7.     1944 Geröly József 1 - 0 Balogh Márton 1650  
8.     1878 Petcu János 0 - 1 Cseke Mihály 1651  
9.     1880 Simai László 1 - 0 Sági Kornél 1523  
10.     1756 Domonkos Norbert 1 - 0 Kertész Zsolt 1445  
11.     1653 Markovics Dávid 1 - 0 Dóra Bence 1447  
12.     1557 Kadem Aziz 0 - 1 Györe János    
 
       
 
    Cím Élő Bányász SK Ajka   Eredmény   HVSE-Infraplan Élő Cím
1.   IM 2353 Kislik Erik Andrew 1/2 - 1/2 Trbojevic Mladen 2365 FM
2.   FM 2335 Kozma Károly 0 - 1 Ruck Tamás 2331 FM
3.   FM 2100 Paksa Rudolf 1 - 0 Takács Gergő 2271  
4.     2133 dr. Csaba Árpád 0 - 1 Rövid Kálmán 2204 FM
5.     2051 Csaba Árpád 1/2 - 1/2 Németh Dénes 2235  
6.     2046 Gaál Sándor 1/2 - 1/2 Tomasics Roland 2110  
7.     1996 Mihályfi Gábor 1/2 - 1/2 Joó Gábor 2050  
8.     1947 Kaufmann Attila 1/2 - 1/2 Ugróczky Péter 2010  
9.     1974 Babócs Gyula 1/2 - 1/2 Varga Tibor 2049  
10.     1900 Ludvai Zsolt 1/2 - 1/2 Gutmann Alois 2044  
11.     1590 Halászi Csaba Péter 0 - 1 Tóth Tibor 1955  
12.       Kovács Zsolt 0 - 1 Vida Krisztián 1624  
 
       
 
    Cím Élő Spartacus Sportkör   Eredmény   Tapolca - Kölcsey Élő Cím
1.   WIM 2123 Pintérné Kovács Márta 1/2 - 1/2 Toronyi Dávid 2058  
2.     1983 Rezsek Győző 1/2 - 1/2 Ács Márton 1973  
3.     2070 Rózsa Péter 0 - 1 Simó Judit 1947 WCM
4.     2016 Szakály László 1 - 0 Szabó Benjamin 1941  
5.     2007 Németh Zsolt 1/2 - 1/2 Tóth Kristóf István 1883  
6.     1900 Süket Ferenc 1 - 0 Vajda Attila 1987  
7.     1971 Tóth Dániel 1 - 0 Horváth Márk 1950  
8.     1914 Soós Lajos 0 - 1 Domonkos Tamás 1924  
9.     1929 Schleinig Pál 0 - 1 Érseki Tamara 1842  
10.     1940 Szittár Antal 1/2 - 1/2 Bakos Balázs 1658  
11.     1790 Bézsenyi Ferenc 1/2 - 1/2 Juhász Judit 1690  
12.     1500 Hegedüs Botond 0 - 1 Érseki Áron 1584  
 
       
 
    Cím Élő Lövő SE   Eredmény   Sárvári Sakk Club SE Élő Cím
1.     2327 Sárdy Péter 1/2 - 1/2 Ollé Péter 2197  
2.     2246 Egresi Máté 1 - 0 Gergácz Balázs 2038  
3.     2101 Ragats József 1/2 - 1/2 Egri László 2104  
4.     2071 Élő István 0 - 1 Czupor Attila 2180  
5.     1996 Gaál Ede 1 - 0 Ódor István 2123  
6.     2010 Vinkovics Sándor 0 - 1 Ongai Erik 2058  
7.     1938 Kurcsics Máté 1/2 - 1/2 Hadrik Csaba 1955  
8.     1947 Lejer Sándor 1 - 0 Katona János 1951  
9.     1922 Kovács Dezső 0 - 1 Szokolszky Miklós 1847  
10.     1878 Weber Laslo 1 - 0 Havasi József 1845  
11.     1873 Egresi Kristóf 0 - 1 Szép Milán 1728  
12.     1845 Kurcsics Erika 1 - 0 Szabó Máté 1594  
 
       
 
    Cím Élő SE Kisbér-Ászár   Eredmény   Pápai SE Élő Cím
1.   IM 2404 Halász Tamás 1/2 - 1/2 Bartók Zoltán 1875  
2.   FM 2190 Farkas Gyula 1/2 - 1/2 Margl Roland 1844  
3.     2199 Szegi Tamás 1 - 0 Kiss Csaba 1797  
4.     2225 Sebestyén Gábor 1 - 0 Varga Gyula 1921  
5.   WIM 2175 Domány Zsófia 1/2 - 1/2 Buzás Gyula 1873  
6.     2170 Dolnik Attila 1 - 0 Kiss Zoltán 1905  
7.     2123 Sarok Péter 1 - 0 Gyutai Nándor 1818  
8.     2095 Szinável Zsolt 1 - 0 Katona György 1734  
9.     2071 Bánszegi Attila 1 - 0 Mayer Attila 1708  
10.     1978 Brayer János 1/2 - 1/2 Kerecsényi Zoltán 1666  
11.     1916 Kovács Milán 1 - 0 Ábrahám András 1610  
12.     1733 Mészáros Edmond Vilmos 1 - 0 Balogh Bálint 1553  
 
       
 
    Cím Élő Arborétum HSE   Eredmény   Zala Volán TE. Élő Cím
1.     2098 Kiss Róbert 0 - 1 Fendrik Lajos 2164  
2.     1985 Kiss Bálint 1/2 - 1/2 Ruszin Anna 2087  
3.     1967 Takó Helga 1 - 0 Tamás György 2047  
4.     1832 Foki Róbert 0 - 1 Gáber József 2047  
5.     1855 Gábor Attila 0 - 1 Németh József 2068  
6.     1840 Arany Tamás 0 - 1 Kaszás Sándor 2100  
7.     1700 Kiss László 0 - 1 Dömötör József 1964  
8.     1571 Borhy Marcell 1/2 - 1/2 Deák László 1952  
9.     1485 Horváth Soma 1/2 - 1/2 Tóth László 1768  
10.     1553 Barasits Bálint 1/2 - 1/2 Metál Imre 1839  
11.     1600 Barasits Tibor 1 - 0 Ruszin Dorottya (1292)  
12.     (1814) Bodorkós Ferenc 1 - 0 Ruszin Balázs