3. forduló
       
 
    Cím Élő HVSE   Eredmény   Z.BakiAgrocentrum Élő Cím
1.     2271 Takács Gergő 1 - 0 Bárdossi Jenő 2153  
2.   FM 2204 Rövid Kálmán 1 - 0 Tér Marcell 2178  
3.     2050 Joó Gábor 1/2 - 1/2 Nagy Kristóf 2086  
4.     2049 Varga Tibor 1 - 0 Vass Dániel 2034  
5.     2038 Pergelné Remete Eszter 0 - 1 Korcz Sándor 1920  
6.     1955 Szukics Ádám 1 - 0 Preisz Balázs 2020  
7.     1950 Gaal Alexander 0 - 1 Vas István 1987  
8.     1955 Tóth Tibor 1 - 0 Haász Gyula 1729  
9.     1975 Oláh József 1 - 0 Balogh Márton 1650  
10.     1679 Szakasics Emese 1 - 0 Cseke Mihály 1651  
11.     1624 Vida Krisztián 1/2 - 1/2 Kertész Zsolt 1445  
12.     1766 Peresznyák Péter 0 - 1 Dóra Bence 1447  
 
     
       
 
    Cím Élő Ezüst Huszár SE Vp   Eredmény   Tapolca - Kölcsey Élő Cím
1.     2139 Szakács Dániel 1/2 - 1/2 Simó Judit 1947 WCM
2.     2079 Olteán Gusztáv 0 - 1 Szabó Benjamin 1941  
3.     2108 Jónás Zsolt 1 - 0 Lovász Barnabás 1928  
4.     2068 Domonkos Dániel 0 - 1 Tóth Kristóf István 1883  
5.     1872 Horváth Rudolf 1/2 - 1/2 Horváth Márk 1950  
6.     1953 Domonkos András 1/2 - 1/2 Domonkos Tamás 1924  
7.     1944 Geröly József 0 - 1 Bakos Nándor 1905  
8.     1880 Simai László 0 - 1 Érseki Tamara 1842  
9.     1773 Móder István 1 - 0 Juhász Judit 1690  
10.     1756 Domonkos Norbert 1 - 0 Farkas József 1642  
11.     1653 Markovics Dávid 1/2 - 1/2 Koltai Anna 1509  
12.     1557 Kadem Aziz 1 - 0 Érseki Áron 1584  
 
     
       
 
    Cím Élő Bányász SK Ajka   Eredmény   Sárvári Sakk Club SE Élő Cím
1.   IM 2353 Kislik Erik Andrew 1 - 0 Gergácz Balázs 2038  
2.   IM 2295 Husari Satea 1 - 0 Egri László 2104  
3.   FM 2335 Kozma Károly 1/2 - 1/2 Czupor Attila 2180  
4.   FM 2100 Paksa Rudolf 0 - 1 Smidéliusz Márk 2130  
5.     2133 dr. Csaba Árpád 1/2 - 1/2 Ongai Erik 2058  
6.     2051 Csaba Árpád 0 - 1 Hadrik Csaba 1955  
7.     2046 Gaál Sándor 0 - 1 Havasi József 1845  
8.     1996 Mihályfi Gábor 0 - 1 Szép Milán 1728  
9.     1947 Kaufmann Attila 1/2 - 1/2 Gál Cintia 1680  
10.     1974 Babócs Gyula 0 - 1 Gömböcz Zsófia 1672  
11.     1935 László Péter Miklós 1 - 0 Szabó Máté 1594  
12.     1590 Halászi Csaba Péter 0 - 1 Piri Tamás 1513  
 
     
       
 
    Cím Élő Spartacus Sportkör   Eredmény   Pápai SE Élő Cím
1.   WIM 2123 Pintérné Kovács Márta 1 - 0 Bartók Zoltán 1875  
2.     1983 Rezsek Győző 1/2 - 1/2 Margl Roland 1844  
3.     2016 Szakály László 1 - 0 Mezei Zsolt 1904  
4.     2007 Németh Zsolt 1 - 0 Kiss Csaba 1797  
5.     1900 Süket Ferenc 1 - 0 Varga Gyula 1921  
6.     1971 Tóth Dániel 1 - 0 Buzás Gyula 1873  
7.     1914 Soós Lajos 1 - 0 Gyutai Nándor 1818  
8.     1929 Schleinig Pál 1/2 - 1/2 Sashalmi Ádám 1786  
9.     1940 Szittár Antal 1 - 0 Katona György 1734  
10.     1790 Bézsenyi Ferenc 1 - 0 Mayer Attila 1708  
11.     1767 Süket Márk 1 - 0 Kerecsényi Zoltán 1666  
12.     1500 Hegedüs Botond 1/2 - 1/2 Döbröntei Dávid Bence 1524  
 
     
       
 
    Cím Élő Lövő SE   Eredmény   Zala Volán TE. Élő Cím
1.     2246 Egresi Máté 1/2 - 1/2 Fendrik Lajos 2164  
2.     2101 Ragats József 0 - 1 Ruszin Anna 2087  
3.     2071 Élő István 1/2 - 1/2 Tamás György 2047  
4.     1996 Gaál Ede 0 - 1 Kaszás Sándor 2100  
5.     2010 Vinkovics Sándor 1 - 0 Dömötör József 1964  
6.     1938 Kurcsics Máté 1/2 - 1/2 Deák László 1952  
7.     1947 Lejer Sándor 1 - 0 Tóth László 1768  
8.     1922 Kovács Dezső 1 - 0 Metál Imre 1839  
9.     1872 Besenyi Tibor 1 - 0 Völgyi Róbert 1784  
10.     1878 Weber Laslo 1 - 0 Lakatos Ervin 1701  
11.     1873 Egresi Kristóf 1 - 0 Ruszin Dorottya (1292)  
12.     1845 Kurcsics Erika 1 - 0 Ruszin Balázs    
 
     
       
 
    Cím Élő SE Kisbér-Ászár   Eredmény   Arborétum HSE Élő Cím
1.   IM 2404 Halász Tamás 1 - 0 Lendvai Edit 2032  
2.   FM 2190 Farkas Gyula 1/2 - 1/2 Takó Helga 1967  
3.     2229 Bottyán Péter 1 - 0 Finy Márk 1873  
4.     2225 Sebestyén Gábor 1 - 0 Foki Róbert 1832  
5.     2123 Sarok Péter 1 - 0 Gábor Attila 1855  
6.     2095 Szinável Zsolt 1 - 0 Kiss László 1700  
7.     2071 Bánszegi Attila 1 - 0 Horváth Soma 1485  
8.     1978 Brayer János 1 - 0 Szalay István 1492  
9.     1958 Somody Róbert 0 - 1 Barasits Bálint 1553  
10.     1916 Kovács Milán 1 - 0 Barasits Tibor 1600  
11.     1874 Komlósi Tibor 1 - 0 Dömötör István 1443  
12.     1450 Bánszegi Bíborka 0 - 1 Bodorkós Ferenc (1814)