1. forduló

       
 
    Cím Élő Tapolca - Kölcsey   Eredmény   Z.BakiAgrocentrum Élő Cím
1.     2070 Heiligermann Gábor 1/2 - 1/2 Boronyák Árpád 2219 FM
2.     1973 Ács Márton 1/2 - 1/2 Bubits Bence 2202  
3.     2032 Gyarmati János 1/2 - 1/2 Farkas Zsolt 2187  
4.     1941 Szabó Benjamin 0 - 1 Bárdossi Jenő 2153  
5.     1883 Tóth Kristóf István 0 - 1 Nagy Kristóf 2086  
6.     1987 Vajda Attila 1 - 0 Vass Dániel 2034  
7.     1950 Horváth Márk 0 - 1 Korcz Sándor 1920  
8.     1915 Zámodics Ferenc 1/2 - 1/2 Bali Ádám 1807  
9.     1924 Domonkos Tamás 1 - 0 Cseke Tibor 1685  
10.     1842 Érseki Tamara 1 - 0 Balogh Márton 1650  
11.     1658 Bakos Balázs 1 - 0 Cseke Mihály 1651  
12.     1584 Érseki Áron 1/2 - 1/2 Sági Kornél 1523  
 
     
       
 
    Cím Élő HVSE   Eredmény   Sárvári Sakk Club SE Élő Cím
1.   IM 2339 Csonka Attila István 1 - 0 Gergácz Balázs 2038  
2.   FM 2365 Trbojevic Mladen 1 - 0 Egri László 2104  
3.   FM 2331 Ruck Tamás 1 - 0 Czupor Attila 2180  
4.   FM 2241 Pergel László 1 - 0 Smidéliusz Márk 2130  
5.     2271 Takács Gergő + - – Ódor István 2123  
6.     2244 Magyar András 1 - 0 Ongai Erik 2058  
7.     2235 Németh Dénes 1/2 - 1/2 Hadrik Csaba 1955  
8.     2110 Tomasics Roland 1/2 - 1/2 Szokolszky Miklós 1847  
9.     2050 Joó Gábor 1 - 0 Havasi József 1845  
10.     2010 Ugróczky Péter 1 - 0 Szép Milán 1728  
11.     1955 Szukics Ádám 1 - 0 Gömböcz Zsófia 1672  
12.     1987 Soponyai András 0 - 1 Szabó Máté 1594  
 
     
       
 
    Cím Élő Ezüst Huszár SE Vp   Eredmény   Pápai SE Élő Cím
1.     2139 Szakács Dániel 1/2 - 1/2 Bartók Zoltán 1875  
2.     2108 Jónás Zsolt 1 - 0 Margl Roland 1844  
3.     2068 Domonkos Dániel 1 - 0 Mezei Zsolt 1904  
4.     1872 Horváth Rudolf 1 - 0 Kiss Csaba 1797  
5.     1953 Domonkos András 1 - 0 Varga Gyula 1921  
6.     1944 Geröly József 1/2 - 1/2 Buzás Gyula 1873  
7.     1880 Simai László 1/2 - 1/2 Kiss Zoltán 1905  
8.     1756 Domonkos Norbert 1/2 - 1/2 Gyutai Nándor 1818  
9.     1653 Markovics Dávid 0 - 1 Sashalmi Ádám 1786  
10.     1557 Kadem Aziz 0 - 1 Katona György 1734  
11.     1569 Domonkos Dávid 1/2 - 1/2 Kerecsényi Zoltán 1666  
12.     (1934) Papp István 1 - 0 Döbröntei Dávid Bence 1524  
 
     
       
 
    Cím Élő Bányász SK Ajka   Eredmény   Zala Volán TE. Élő Cím
1.   IM 2353 Kislik Erik Andrew 1 - 0 Fendrik Lajos 2164  
2.   FM 2335 Kozma Károly 1 - 0 Ruszin Anna 2087  
3.   FM 2100 Paksa Rudolf 1 - 0 Tamás György 2047  
4.     2133 dr. Csaba Árpád 1 - 0 Németh József 2068  
5.     2051 Csaba Árpád 1 - 0 Dömötör József 1964  
6.     1996 Mihályfi Gábor 1/2 - 1/2 Deák László 1952  
7.     1974 Babócs Gyula 1 - 0 Tóth László 1768  
8.     1935 László Péter Miklós 0 - 1 Metál Imre 1839  
9.     1830 Vincze Ottó 1/2 - 1/2 Völgyi Róbert 1784  
10.     1918 Véber Richárd 1 - 0 Lakatos Ervin 1701  
11.     1900 Ludvai Zsolt 1 - 0 Ruszin Dorottya (1292)  
12.     1590 Halászi Csaba Péter 1 - 0 Ruszin Balázs    
 
     
       
 
    Cím Élő Spartacus Sportkör   Eredmény   Arborétum HSE Élő Cím
1.   WIM 2123 Pintérné Kovács Márta 0 - 1 Soponyai Tamás 2130  
2.     1983 Rezsek Győző 1 - 0 Kiss Róbert 2098  
3.     1989 Kiss Judit 1/2 - 1/2 Takó Helga 1967  
4.     2016 Szakály László 1/2 - 1/2 Finy Márk 1873  
5.     2007 Németh Zsolt 0 - 1 Foki Róbert 1832  
6.     1900 Süket Ferenc 1/2 - 1/2 Gábor Attila 1855  
7.     1971 Tóth Dániel 1 - 0 Kiss László 1700  
8.     1914 Soós Lajos 1 - 0 Abért Gyula 1667  
9.     1929 Schleinig Pál 1/2 - 1/2 Horváth Soma 1485  
10.     1940 Szittár Antal 1/2 - 1/2 Barasits Bálint 1553  
11.     1800 Horváth Lajos 0 - 1 Barasits Tibor 1600  
12.     1500 Hegedüs Botond 0 - 1 Bodorkós Ferenc (1814)  
 
     
       
 
    Cím Élő Lövő SE   Eredmény   SE Kisbér-Ászár Élő Cím
1.   FM 2337 Nagy Bence 0 - 1 Halász Tamás 2404 IM
2.     2327 Sárdy Péter 1 - 0 Farkas Gyula 2190 FM
3.     2246 Egresi Máté 0 - 1 Bottyán Péter 2229  
4.     2101 Ragats József 1 - 0 Szegi Tamás 2199  
5.     2071 Élő István 0 - 1 Sebestyén Gábor 2225  
6.     1996 Gaál Ede 1 - 0 Sarok Péter 2123  
7.     2010 Vinkovics Sándor 1/2 - 1/2 Szinável Zsolt 2095  
8.     1938 Kurcsics Máté 1/2 - 1/2 Takács László 2120  
9.     1947 Lejer Sándor 0 - 1 Balogh Péter 2055  
10.     1873 Egresi Kristóf 1 - 0 Bánszegi Attila 2071  
11.     1845 Kurcsics Erika 0 - 1 Dékány Lajos 2046  
12.     1624 Wekszli Árpád 0 - 1 Kovács Milán 1916