A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
Nyergesújfalu SE 4 - 8 TTC Sakk
Százhalombatta 3 - 9 Viadukt Biatorbágy
SE Kisbér-Ászár 6 - 6 Zsámbéki SBE
TURUL SE 6 - 6 Gyõri KOMSZOL SE
Széchenyi ESE 8.5 - 3.5 Péti MTE
 
     

 

 
Nyergesújfalu SE 4 - 8 TTC Sakk
     
 
    Cím Élõ Nyergesújfalu SE   Eredmény   TTC Sakk Élõ Cím
1.     2177 Bereczki János 1/2 - 1/2 Dudás János 2332 IM
2.     2030 Jr. Gál Lajos 0 - 1 Dupsky László 2279  
3.     2080 Tóth Gyula 0 - 1 Torday Balázs 2163  
4.     2001 Ikanov Imre 0 - 1 Sallai Kálmán 2161  
5.     1975 Balázs András 0 - 1 Ádám György 2143  
6.     1960 Drága Balázs 0 - 1 Ádám György 2043  
7.     1948 Tóth István 1 - 0 Fehér Attila 2135  
8.     1921 Vágvölgyi István 1 - 0 Tessedik Károly 1893  
9.     1804 Kiss István 1/2 - 1/2 Kovács Gábor 1725  
10.     1847 Bognár Attila 1 - 0 Pilis Péter 1708  
11.     1430 Grinácz Aba Sámuel 0 - 1 Baranyai-Molnár Ádám 1498  
12.     1379 Vörösvácki András 0 - 1 Kelemen Szabolcs 1357  
 
     
 
Százhalombatta 3 - 9 Viadukt Biatorbágy
     
 
    Cím Élõ Százhalombatta   Eredmény   Viadukt Biatorbágy Élõ Cím
1.   FM 2236 Harmatosi József 0 - 1 Pálkövi József 2453 IM
2.     2147 Koncz Imre 0 - 1 Csõke Krisztián 2280  
3.     2188 Horeczky Tibor 0 - 1 Fekete József 2191  
4.     2162 Csóli Ödön 1/2 - 1/2 Egedi István 2176 FM
5.     2109 Bereczki István 1 - 0 Pápista Ákos 2156  
6.     2072 Rosta Sándor 1/2 - 1/2 Sugár Gábor 2191  
7.     2019 Nagy Csaba 0 - 1 Mervó József 2024  
8.     1995 Jász Péter 0 - 1 Ruip János 2056  
9.     1860 Farkas László 1 - 0 dr. Légmán Miklós 2029  
10.     1916 Szécsi Pál 0 - 1 Fekete András 1920  
11.     1271 Hajós Ákos 0 - 1 Andaházy Kolos 1820  
12.       Jr. Hajós János 0 - 1 Sugár Kolos 1654  
 
     
 
SE Kisbér-Ászár 6 - 6 Zsámbéki SBE
     
 
    Cím Élõ SE Kisbér-Ászár   Eredmény   Zsámbéki SBE Élõ Cím
1.   IM 2392 Halász Tamás 1/2 - 1/2 Gál Tamás 2228  
2.   FM 2197 Farkas Gyula 0 - 1 Juhász Márk 2159  
3.     2241 Bottyán Péter 1/2 - 1/2 Rummel Zsolt 2134  
4.     2254 Huszár Richárd 1/2 - 1/2 Varga Vilmos 2122  
5.     2225 Szegi Tamás 1/2 - 1/2 Balog Tamás 2079  
6.     2248 Sebestyén Gábor 1 - 0 Bittó Zoltán 2026  
7.     2169 Dolnik Attila 1 - 0 Gasparics Ákos 2016  
8.     2157 Sarok Péter 1/2 - 1/2 dr. Albert János 1953  
9.     2137 Szinável Zsolt 1/2 - 1/2 Metzger István 1930  
10.     2075 Balogh Péter 1/2 - 1/2 Szendeff Miklós 1816  
11.     2056 Bánszegi Attila 0 - 1 Bõhm Zsombor 1707  
12.     1767 Kovács Milán 1/2 - 1/2 Ács Bendegúz 1633  
 
     
 
TURUL SE 6 - 6 Gyõri KOMSZOL SE
     
 
    Cím Élõ TURUL SE   Eredmény   Gyõri KOMSZOL SE Élõ Cím
1.     2217 Burghardt József 1/2 - 1/2 dr. Gyurkovics Bence 2211  
2.     2143 Székely Csaba 1 - 0 Finszter Máté 2142  
3.     2094 Meixner Ferenc 1 - 0 Demeter Tamás 2079  
4.     1947 Igler Szilárd 1/2 - 1/2 Nyéki Bence 1928  
5.     1990 Fûrész József 0 - 1 Dr. Bende Ede 2038  
6.     1984 Vörös Sándor 1/2 - 1/2 Szabó László 2044  
7.     1957 Uttó Ferenc 1/2 - 1/2 dr. Papp Gábor 1906  
8.     1947 Szántó Levente 1 - 0 Tóth Balázs 1955  
9.     1787 dr. Sopow Tamás 0 - 1 Pram Imre 2032  
10.     1719 Kovács Balázs 1 - 0 Horváth László 2000  
11.       Gönczi Gábor 0 - 1 Csuta Ákos Koppány 1708  
12.       Varga Zoltán 0 - 1 Villányi László 1825  
 
     
 
Széchenyi ESE 8.5 - 3.5 Péti MTE
     
 
    Cím Élõ Széchenyi ESE   Eredmény   Péti MTE Élõ Cím
1.     1998 Nagy Hunor 1/2 - 1/2 Takács Tamás 2203  
2.     1983 Csavajda Péter 1/2 - 1/2 Kiss Zoltán 2108  
3.     1942 Molnár Gábor 1 - 0 Szabó Zoltán 1873  
4.     1715 Nagy Tamás 1/2 - 1/2 Mazák Lajos 1835  
5.     1784 Bodor Gergely 1 - 0 Rót Norbert 1829  
6.     1815 Balogh Tibor 1 - 0 Magyar József 1923  
7.     1804 Lóczy Miklós 0 - 1 Major Róbert 1515  
8.     1793 Fekete László 1 - 0 Szabó Róbert 1453  
9.     1580 Nielsen Dániel 1 - 0 Zsigovics András    
10.     1552 Erky Tamás 1/2 - 1/2 Bihari Viktor (1850)  
11.     1511 Nagy István Miklós 1/2 - 1/2 Winter Károly    
12.     (1912) Kocsis Attila 1 - 0 Radnai Bálint