A forduló csapatmérkőzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
Viadukt Biatorbágy 8.5 - 3.5 TTC Sakk
Nyergesújfalu SE 2.5 - 9.5 Zsámbéki SBE
Százhalombatta 5 - 7 Győri KOMSZOL SE
SE Kisbér-Ászár 10.5 - 1.5 Péti MTE
TURUL SE 6 - 6 Széchenyi ESE
 
     
 
Viadukt Biatorbágy 8.5 - 3.5 TTC Sakk
     
 
    Cím Élő Viadukt Biatorbágy   Eredmény   TTC Sakk Élő Cím
1.   IM 2453 Pálkövi József 1 - 0 Dudás János 2332 IM
2.     2280 Csőke Krisztián 1/2 - 1/2 Kubacsny László 2264 FM
3.     2228 Mincsovics Miklós 1/2 - 1/2 Dupsky László 2279  
4.     2161 dr. Kende György 1 - 0 Torday Balázs 2163  
5.     2191 Fekete József 1/2 - 1/2 Sallai Kálmán 2161  
6.   FM 2176 Egedi István 0 - 1 Ádám György 2143  
7.     2156 Pápista Ákos 1/2 - 1/2 Ádám György 2043  
8.     2191 Sugár Gábor 1 - 0 Fehér Attila 2135  
9.     2024 Mervó József 1 - 0 Tessedik Károly 1893  
10.     2056 Ruip János 1 - 0 Hajdu Roland 1815  
11.     1820 Andaházy Kolos 1 - 0 Baranyai-Molnár Ádám 1498  
12.     1654 Sugár Kolos 1/2 - 1/2 Kelemen Szabolcs 1357  
 
     
 
Nyergesújfalu SE 2.5 - 9.5 Zsámbéki SBE
     
 
    Cím Élő Nyergesújfalu SE   Eredmény   Zsámbéki SBE Élő Cím
1.     2160 Berek Géza 0 - 1 Gál Tamás 2228  
2.     2030 Jr. Gál Lajos 0 - 1 Juhász Márk 2159  
3.     2141 Horváth István 1/2 - 1/2 Rummel Zsolt 2134  
4.     2080 Tóth Gyula 1/2 - 1/2 Varga Vilmos 2122  
5.     2001 Ikanov Imre 1/2 - 1/2 Kajzinger Róbert 1999  
6.     1975 Balázs András 0 - 1 dr. Albert János 1953  
7.     1960 Drága Balázs 1/2 - 1/2 Metzger István 1930  
8.     1948 Tóth István 0 - 1 Szendeff Miklós 1816  
9.     1921 Vágvölgyi István 1/2 - 1/2 Pregitzer György 1836  
10.     1804 Kiss István 0 - 1 Jencsik Attila 1790  
11.     1430 Grinácz Aba Sámuel 0 - 1 Bőhm Zsombor 1707  
12.     1379 Vörösvácki András 0 - 1 Ács Bendegúz 1633  
 
     
 
Százhalombatta 5 - 7 Győri KOMSZOL SE
     
 
    Cím Élő Százhalombatta   Eredmény   Győri KOMSZOL SE Élő Cím
1.   FM 2236 Harmatosi József 1/2 - 1/2 dr. Gyurkovics Bence 2211  
2.     2147 Koncz Imre 0 - 1 Finszter Máté 2142  
3.     2188 Horeczky Tibor 1 - 0 Demeter Tamás 2079  
4.     2162 Csóli Ödön 1 - 0 Nyéki Bence 1928  
5.     2109 Bereczki István 1 - 0 Dr. Bende Ede 2038  
6.     2072 Rosta Sándor 1/2 - 1/2 Szabó László 2044  
7.     2019 Nagy Csaba 1/2 - 1/2 dr. Papp Gábor 1906  
8.     1995 Jász Péter 1/2 - 1/2 Tóth Balázs 1955  
9.     1869 Szécsi Péter 0 - 1 Pram Imre 2032  
10.     1916 Szécsi Pál 0 - 1 Horváth László 2000  
11.     1271 Hajós Ákos 0 - 1 Csuta Ákos Koppány 1708  
12.       Jr. Hajós János 0 - 1 Villányi László 1825  
 
   
 
SE Kisbér-Ászár 10.5 - 1.5 Péti MTE
     
 
    Cím Élő SE Kisbér-Ászár   Eredmény   Péti MTE Élő Cím
1.   IM 2392 Halász Tamás 0 - 1 Takács Tamás 2203  
2.   FM 2197 Farkas Gyula 1 - 0 Kiss Zoltán 2108  
3.     2225 Szegi Tamás 1/2 - 1/2 Hegedűs Gyula 2022  
4.     2248 Sebestyén Gábor 1 - 0 Szabó Zoltán 1873  
5.   WIM 2180 Domány Zsófia + - – Rót Norbert 1829  
6.     2169 Dolnik Attila 1 - 0 Herter József 1887  
7.     2157 Sarok Péter 1 - 0 Magyar József 1923  
8.     2137 Szinável Zsolt 1 - 0 Major Róbert 1515  
9.     2075 Balogh Péter 1 - 0 Zsigovics András    
10.     2056 Bánszegi Attila 1 - 0 Bihari Viktor (1850)  
11.     1990 Brayer János 1 - 0 Koczor Gergely    
12.     1686 Mészáros Edmond Vilmos 1 - 0 Jr. Horváth László    
 
     
 
TURUL SE 6 - 6 Széchenyi ESE
     
 
    Cím Élő TURUL SE   Eredmény   Széchenyi ESE Élő Cím
1.   FM 2276 Jamrich György 1 - 0 Nagy Hunor 1998  
2.     2217 Burghardt József 1/2 - 1/2 Csavajda Péter 1983  
3.     2143 Székely Csaba 0 - 1 Molnár Gábor 1942  
4.     2094 Meixner Ferenc 1 - 0 Nagy Tamás 1715  
5.     1947 Igler Szilárd 0 - 1 Bodor Gergely 1784  
6.     1957 Uttó Ferenc 1/2 - 1/2 Balogh Tibor 1815  
7.     1947 Szántó Levente 1/2 - 1/2 Papp Gábor 1653  
8.     1864 Bak Tamás 0 - 1 Nielsen Dániel 1580  
9.     1787 dr. Sopow Tamás 1/2 - 1/2 Benedek Kata 1712  
10.     1763 Gáspár Dávid 1 - 0 Erky Tamás 1552  
11.     1719 Kovács Balázs 1 - 0 Nagy István Miklós 1511  
12.       Gönczi Gábor 0 - 1 Kocsis Attila (1912)