A forduló csapatmérkőzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
TTC Sakk 9 - 3 TURUL SE
Széchenyi ESE 2 - 10 SE Kisbér-Ászár
Péti MTE 2.5 - 9.5 Százhalombatta
Győri KOMSZOL SE 8 - 4 Nyergesújfalu SE
Zsámbéki SBE 4 - 8 Viadukt Biatorbágy
 
     
 
TTC Sakk 9 - 3 TURUL SE
     
 
    Cím Élő TTC Sakk   Eredmény   TURUL SE Élő Cím
1.   IM 2332 Dudás János 1/2 - 1/2 Burghardt József 2217  
2.   FM 2264 Kubacsny László 0 - 1 Székely Csaba 2143  
3.     2279 Dupsky László 1 - 0 Meixner Ferenc 2094  
4.     2163 Torday Balázs 1 - 0 Tóth Tamás 2031  
5.     2161 Sallai Kálmán 1 - 0 Igler Szilárd 1947  
6.     2151 Berta Krisztián 1 - 0 Vörös Sándor 1984  
7.     2143 Ádám György 0 - 1 Szántó Levente 1947  
8.     2043 Ádám György 1 - 0 dr. Sopow Tamás 1787  
9.     2135 Fehér Attila 1 - 0 Gáspár Dávid 1763  
10.     1893 Tessedik Károly 1 - 0 Kovács Balázs 1719  
11.     1498 Baranyai-Molnár Ádám 1/2 - 1/2 Koródi Mihály 1838  
12.     1357 Kelemen Szabolcs 1 - 0 Gönczi Gábor    
 
     
 
Széchenyi ESE 2 - 10 SE Kisbér-Ászár
     
 
    Cím Élő Széchenyi ESE   Eredmény   SE Kisbér-Ászár Élő Cím
1.     1998 Nagy Hunor 0 - 1 Halász Tamás 2392 IM
2.     1947 Gál Tibor 0 - 1 Farkas Gyula 2197 FM
3.     1942 Molnár Gábor 0 - 1 Bottyán Péter 2241  
4.     1784 Bodor Gergely 0 - 1 Szegi Tamás 2225  
5.     1815 Balogh Tibor 0 - 1 Sebestyén Gábor 2248  
6.     1804 Lóczy Miklós 0 - 1 Dolnik Attila 2169  
7.     1793 Fekete László 0 - 1 Sarok Péter 2157  
8.     1580 Nielsen Dániel 0 - 1 Szinável Zsolt 2137  
9.     1552 Erky Tamás 1 - 0 Bárczi Tibor 2072  
10.     1511 Nagy István Miklós 0 - 1 Bánszegi Attila 2056  
11.     1642 Balázs Miklós 0 - 1 Kovács Milán 1767  
12.     (1912) Kocsis Attila 1 - 0 Kántor Márk 1689  
 
     
 
Péti MTE 2.5 - 9.5 Százhalombatta
     
 
    Cím Élő Péti MTE   Eredmény   Százhalombatta Élő Cím
1.     2203 Takács Tamás 1/2 - 1/2 Harmatosi József 2236 FM
2.     1927 Huszár Gábor 0 - 1 Koncz Imre 2147  
3.     1873 Fekete Lajos 0 - 1 Horeczky Tibor 2188  
4.     1873 Szabó Zoltán 0 - 1 Csóli Ödön 2162  
5.     1835 Mazák Lajos 0 - 1 Bereczki István 2109  
6.     1829 Rót Norbert 1/2 - 1/2 Rosta Sándor 2072  
7.     1887 Herter József 1/2 - 1/2 Nagy Csaba 2019  
8.     1515 Major Róbert 1/2 - 1/2 Jász Péter 1995  
9.       Zsigovics András 0 - 1 Nagy Miklós 1957  
10.     (1850) Bihari Viktor 1/2 - 1/2 Farkas László 1860  
11.       Winter Károly 0 - 1 Hajós Ákos 1271  
12.       Radnai Bálint 0 - 1 Jr. Hajós János    
 
     
 
Győri KOMSZOL SE 8 - 4 Nyergesújfalu SE
     
 
    Cím Élő Győri KOMSZOL SE   Eredmény   Nyergesújfalu SE Élő Cím
1.     2211 dr. Gyurkovics Bence 1/2 - 1/2 Berek Géza 2160  
2.     2142 Finszter Máté 1/2 - 1/2 Jr. Gál Lajos 2030  
3.     2079 Demeter Tamás 1/2 - 1/2 Tóth Gyula 2080  
4.     1928 Nyéki Bence 1 - 0 Balázs András 1975  
5.     2038 Dr. Bende Ede 1/2 - 1/2 Drága Balázs 1960  
6.     2044 Szabó László 0 - 1 Tóth István 1948  
7.     1906 dr. Papp Gábor 1 - 0 Vágvölgyi István 1921  
8.     1955 Tóth Balázs 1/2 - 1/2 Drexler Mihály 1918  
9.     2032 Pram Imre 1 - 0 Kiss István 1804  
10.     2000 Horváth László 1/2 - 1/2 Bognár Attila 1847  
11.     1708 Csuta Ákos Koppány 1 - 0 Grinácz Aba Sámuel 1430  
12.     1825 Villányi László 1 - 0 Vörösvácki András 1379  
 
     
 
Zsámbéki SBE 4 - 8 Viadukt Biatorbágy
     
 
    Cím Élő Zsámbéki SBE   Eredmény   Viadukt Biatorbágy Élő Cím
1.     2228 Gál Tamás 0 - 1 Pálkövi József 2453 IM
2.     2159 Juhász Márk 1/2 - 1/2 Csőke Krisztián 2280  
3.     2134 Rummel Zsolt 1 - 0 Fekete József 2191  
4.     2122 Varga Vilmos 1 - 0 Egedi István 2176 FM
5.     2026 Bittó Zoltán 0 - 1 Pápista Ákos 2156  
6.     2016 Gasparics Ákos 0 - 1 Sugár Gábor 2191  
7.     1953 dr. Albert János 1/2 - 1/2 Mervó József 2024  
8.     1930 Metzger István 0 - 1 Ruip János 2056  
9.     1816 Szendeff Miklós 1 - 0 dr. Légmán Miklós 2029  
10.     1836 Pregitzer György 0 - 1 Fekete András 1920  
11.     1707 Bőhm Zsombor 0 - 1 Andaházy Kolos 1820  
12.     1633 Ács Bendegúz 0 - 1 Sugár Kolos 1654