A forduló csapatmérkőzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
Zsámbéki SBE 7 - 5 TTC Sakk
Viadukt Biatorbágy 9 - 3 Győri KOMSZOL SE
Nyergesújfalu SE 7 - 5 Péti MTE
Százhalombatta 6 - 6 Széchenyi ESE
SE Kisbér-Ászár 8 - 4 TURUL SE
 
     
 
Zsámbéki SBE 7 - 5 TTC Sakk
     
 
    Cím Élő Zsámbéki SBE   Eredmény   TTC Sakk Élő Cím
1.     2228 Gál Tamás 1/2 - 1/2 Dudás János 2332 IM
2.     2159 Juhász Márk 0 - 1 Kubacsny László 2264 FM
3.     2134 Rummel Zsolt 1/2 - 1/2 Dupsky László 2279  
4.     2122 Varga Vilmos 1/2 - 1/2 Berta Krisztián 2151  
5.     2026 Bittó Zoltán 1 - 0 Ádám György 2143  
6.     2016 Gasparics Ákos 1 - 0 Ádám György 2043  
7.     1999 Kajzinger Róbert 1/2 - 1/2 Fehér Attila 2135  
8.     1953 dr. Albert János 0 - 1 Tessedik Károly 1893  
9.     1930 Metzger István 1 - 0 Tóth Gábor 1914  
10.     1816 Szendeff Miklós 1 - 0 Pilis Péter 1708  
11.     1707 Bőhm Zsombor 0 - 1 Baranyai-Molnár Ádám 1498  
12.     1633 Ács Bendegúz 1 - 0 Kelemen Szabolcs 1357  
 
     
 
Viadukt Biatorbágy 9 - 3 Győri KOMSZOL SE
     
 
    Cím Élő Viadukt Biatorbágy   Eredmény   Győri KOMSZOL SE Élő Cím
1.   IM 2453 Pálkövi József 1/2 - 1/2 dr. Gyurkovics Bence 2211  
2.     2280 Csőke Krisztián 1 - 0 Finszter Máté 2142  
3.     2161 dr. Kende György 1 - 0 Nyéki Bence 1928  
4.     2191 Fekete József 0 - 1 Dr. Bende Ede 2038  
5.   FM 2176 Egedi István 1 - 0 Szabó László 2044  
6.     2156 Pápista Ákos 1 - 0 dr. Papp Gábor 1906  
7.     2191 Sugár Gábor 1 - 0 Tóth Balázs 1955  
8.     2024 Mervó József 1 - 0 Dr. Zalán János 1929  
9.     2056 Ruip János 1/2 - 1/2 Horváth László 2000  
10.     1979 Gombócz Ferenc + - – Papp András 1869  
11.     1820 Andaházy Kolos 0 - 1 Csuta Ákos Koppány 1708  
12.     1654 Sugár Kolos 1 - 0 Villányi László 1825  
 
     
 
Nyergesújfalu SE 7 - 5 Péti MTE
     
 
    Cím Élő Nyergesújfalu SE   Eredmény   Péti MTE Élő Cím
1.     2177 Bereczki János 1/2 - 1/2 Takács Tamás 2203  
2.     2030 Jr. Gál Lajos 1 - 0 Kiss Zoltán 2108  
3.     2141 Horváth István 0 - 1 Huszár Gábor 1927  
4.     2080 Tóth Gyula 1 - 0 Fekete Lajos 1873  
5.     2001 Ikanov Imre 1/2 - 1/2 Szabó Zoltán 1873  
6.     1975 Balázs András 1/2 - 1/2 Mazák Lajos 1835  
7.     1960 Drága Balázs 1 - 0 Rót Norbert 1829  
8.     1948 Tóth István 1/2 - 1/2 Forgács Mihály 1852  
9.     1921 Vágvölgyi István 1/2 - 1/2 Herter József 1887  
10.     1804 Kiss István 1 - 0 Major Róbert 1515  
11.     1425 Vörösvácki Dániel 0 - 1 Zsigovics András    
12.     1379 Vörösvácki András 1/2 - 1/2 Bihari Viktor (1850)  
 
     
 
Százhalombatta 6 - 6 Széchenyi ESE
     
 
    Cím Élő Százhalombatta   Eredmény   Széchenyi ESE Élő Cím
1.   FM 2236 Harmatosi József 0 - 1 Nagy Hunor 1998  
2.     2147 Koncz Imre 1/2 - 1/2 Csavajda Péter 1983  
3.     2188 Horeczky Tibor 1/2 - 1/2 Balogh Tibor 1815  
4.     2162 Csóli Ödön 1 - 0 Lóczy Miklós 1804  
5.     2109 Bereczki István 1 - 0 Papp Gábor 1653  
6.     2019 Nagy Csaba 1 - 0 Fekete László 1793  
7.     1995 Jász Péter 0 - 1 Nielsen Dániel 1580  
8.     1957 Nagy Miklós + - – Benedek Kata 1712  
9.     1869 Szécsi Péter 1/2 - 1/2 Erky Tamás 1552  
10.     1916 Szécsi Pál 1/2 - 1/2 Nagy István Miklós 1511  
11.       Mocsári Marcell 0 - 1 Balázs Miklós 1642  
12.       Mocsári Eszter 0 - 1 Kocsis Attila (1912)  
 
     
 
SE Kisbér-Ászár 8 - 4 TURUL SE
     
 
    Cím Élő SE Kisbér-Ászár   Eredmény   TURUL SE Élő Cím
1.   IM 2392 Halász Tamás 1 - 0 Burghardt József 2217  
2.   FM 2197 Farkas Gyula 1/2 - 1/2 Székely Csaba 2143  
3.     2241 Bottyán Péter 1/2 - 1/2 Meixner Ferenc 2094  
4.     2248 Sebestyén Gábor 1/2 - 1/2 Igler Szilárd 1947  
5.     2157 Sarok Péter 1 - 0 Fűrész József 1990  
6.     2137 Szinável Zsolt 1 - 0 Vörös Sándor 1984  
7.     2070 Dékány Lajos 1/2 - 1/2 Szántó Levente 1947  
8.     2056 Bánszegi Attila 1 - 0 Éles Tibor 1810  
9.     1990 Brayer János 0 - 1 Gáspár Dávid 1763  
10.     2043 Szabó Levente 0 - 1 Koródi Mihály 1838  
11.     1767 Kovács Milán 1 - 0 Vereszki Bence 1712  
12.     1705 Rácz Máté 1 - 0 Gönczi Gábor