A forduló csapatmérkőzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
Győri KOMSZOL SE 9 - 3 TTC Sakk
Zsámbéki SBE 7.5 - 4.5 Péti MTE
Viadukt Biatorbágy 7.5 - 4.5 Széchenyi ESE
Nyergesújfalu SE 5.5 - 6.5 TURUL SE
Százhalombatta 1.5 - 10.5 SE Kisbér-Ászár
 
     
 
Győri KOMSZOL SE 9 - 3 TTC Sakk
     
 
    Cím Élő Győri KOMSZOL SE   Eredmény   TTC Sakk Élő Cím
1.     2211 dr. Gyurkovics Bence 1/2 - 1/2 dr. Léhmann Zoltán 2294  
2.     2142 Finszter Máté 1 - 0 Torday Balázs 2163  
3.     2079 Demeter Tamás 0 - 1 Sallai Kálmán 2161  
4.     1928 Nyéki Bence 1/2 - 1/2 Ádám György 2143  
5.     2038 Dr. Bende Ede 1 - 0 Ádám György 2043  
6.     2044 Szabó László 0 - 1 Fehér Attila 2135  
7.     1906 dr. Papp Gábor 1 - 0 Palotás Péter 1997  
8.     1955 Tóth Balázs 1 - 0 Tóth Gábor 1914  
9.     2032 Pram Imre 1 - 0 Tessedik Károly 1893  
10.     2000 Horváth László 1 - 0 Pilis Péter 1708  
11.     1708 Csuta Ákos Koppány 1 - 0 Baranyai-Molnár Ádám 1498  
12.     1825 Villányi László 1 - 0 Kelemen Szabolcs 1357  
 
     
 
Zsámbéki SBE 7.5 - 4.5 Péti MTE
     
 
    Cím Élő Zsámbéki SBE   Eredmény   Péti MTE Élő Cím
1.     2228 Gál Tamás 1 - 0 Takács Tamás 2203  
2.     2159 Juhász Márk 1 - 0 Kiss Zoltán 2108  
3.     2134 Rummel Zsolt 0 - 1 Huszár Gábor 1927  
4.     2026 Bittó Zoltán 0 - 1 Fekete Lajos 1873  
5.     1999 Kajzinger Róbert 1/2 - 1/2 Szabó Zoltán 1873  
6.     1953 dr. Albert János 1 - 0 Mazák Lajos 1835  
7.     1930 Metzger István 1/2 - 1/2 Rót Norbert 1829  
8.     1816 Szendeff Miklós 1 - 0 Herter József 1887  
9.     1790 Jencsik Attila 0 - 1 Magyar József 1923  
10.     1707 Bőhm Zsombor 1 - 0 Zsigovics András    
11.     1633 Ács Bendegúz 1/2 - 1/2 Bihari Viktor (1850)  
12.     1595 Persányi Barnabás 1 - 0 Radnai Bálint    
 
     
 
Viadukt Biatorbágy 7.5 - 4.5 Széchenyi ESE
     
 
    Cím Élő Viadukt Biatorbágy   Eredmény   Széchenyi ESE Élő Cím
1.   IM 2453 Pálkövi József 1 - 0 Nagy Hunor 1998  
2.     2280 Csőke Krisztián 1/2 - 1/2 Csavajda Péter 1983  
3.     2228 Mincsovics Miklós 1/2 - 1/2 Molnár Gábor 1942  
4.     2161 dr. Kende György 1 - 0 Nagy Tamás 1715  
5.     2191 Fekete József 1 - 0 Bodor Gergely 1784  
6.     2156 Pápista Ákos 1 - 0 Lóczy Miklós 1804  
7.     2024 Mervó József 1/2 - 1/2 Papp Gábor 1653  
8.     2056 Ruip János 1 - 0 Fekete László 1793  
9.     1984 Müllner János 0 - 1 Nielsen Dániel 1580  
10.     1920 Fekete András 1 - 0 Benedek Kata 1712  
11.     1820 Andaházy Kolos 0 - 1 Erky Tamás 1552  
12.     1654 Sugár Kolos 0 - 1 Kocsis Attila (1912)  
 
     
 
Nyergesújfalu SE 5.5 - 6.5 TURUL SE
     
 
    Cím Élő Nyergesújfalu SE   Eredmény   TURUL SE Élő Cím
1.     2160 Berek Géza 1/2 - 1/2 Burghardt József 2217  
2.     2030 Jr. Gál Lajos 1 - 0 Székely Csaba 2143  
3.     2141 Horváth István 1/2 - 1/2 Meixner Ferenc 2094  
4.     2080 Tóth Gyula 1 - 0 Igler Szilárd 1947  
5.     1975 Balázs András 0 - 1 Fűrész József 1990  
6.     1960 Drága Balázs 1 - 0 Vörös Sándor 1984  
7.     1948 Tóth István 1/2 - 1/2 Uttó Ferenc 1957  
8.     1921 Vágvölgyi István 1/2 - 1/2 dr. Sopow Tamás 1787  
9.     1918 Drexler Mihály 0 - 1 Gáspár Dávid 1763  
10.     1804 Kiss István 0 - 1 Kovács Balázs 1719  
11.     1430 Grinácz Aba Sámuel 0 - 1 Koródi Mihály 1838  
12.     1379 Vörösvácki András 1/2 - 1/2 Gönczi Gábor    
 
     
 
Százhalombatta 1.5 - 10.5 SE Kisbér-Ászár
     
 
    Cím Élő Százhalombatta   Eredmény   SE Kisbér-Ászár Élő Cím
1.   FM 2236 Harmatosi József 0 - 1 Halász Tamás 2392 IM
2.     2147 Koncz Imre 1/2 - 1/2 Farkas Gyula 2197 FM
3.     2162 Csóli Ödön 1/2 - 1/2 Szegi Tamás 2225  
4.     2109 Bereczki István – - + Sebestyén Gábor 2248  
5.     2072 Rosta Sándor 0 - 1 Domány Zsófia 2180 WIM
6.     1995 Jász Péter 1/2 - 1/2 Dolnik Attila 2169  
7.     1869 Szécsi Péter 0 - 1 Sarok Péter 2157  
8.     1860 Farkas László 0 - 1 Szinável Zsolt 2137  
9.     1916 Szécsi Pál 0 - 1 Balogh Péter 2075  
10.     1923 Kovács István 0 - 1 Pallag Gergely 2066  
11.     1271 Hajós Ákos 0 - 1 Bánszegi Attila 2056  
12.       Jr. Hajós János 0 - 1 Kovács Milán 1767