A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
Széchenyi ESE 7.5 - 4.5 TTC Sakk
TURUL SE   -   Esztergomi SC
MÁV Elõre SC 2 - 10 Viadukt Biatorbágy
HÜSI SC 6.5 - 5.5 SE Kisbér-Ászár
Zoltek SE 4.5 - 7.5 Gyõri KOMSZOL SE
SZTC 6 - 6 Zsámbéki SBE
 
     
 
Széchenyi ESE 7.5 - 4.5 TTC Sakk
     
 
    Cím Élõ Széchenyi ESE   Eredmény   TTC Sakk Élõ Cím
 
1.     2084 Kulmány István Mihály 1/2 - 1/2 dr. Léhmann Zoltán 2308  
2.     2012 Nagy Hunor 1 - 0 Dupsky László 2279  
3.     2060 Szûcs Sándor 0 - 1 Torday Balázs 2143  
4.     1969 Csavajda Péter 1/2 - 1/2 Sallai Kálmán 2119  
5.     1948 Gál Tibor 1/2 - 1/2 Berta Krisztián 2180  
6.     1553 Nagy Tamás 1/2 - 1/2 Ádám György 2157  
7.     1599 Takács Flórián 1 - 0 Ádám György 2047  
8.     1485 Nagy István Miklós 0 - 1 Fehér Attila 2129  
9.     (1912) Kocsis Attila + - – Tessedik Károly 1868  
10.     (1936) Lóczy Miklós 1 - 0 Sallai Máté 1934  
11.     (1776) Fekete László 1 - 0 Lakatos Péter 1834  
12.     (1516) Nielsen Dániel 1/2 - 1/2 Kelemen Szabolcs 1254  
 
     
 
MÁV Elõre SC 2 - 10 Viadukt Biatorbágy
     
 
    Cím Élõ MÁV Elõre SC   Eredmény   Viadukt Biatorbágy Élõ Cím
 
1.     2174 Pribék László 0 - 1 Pálkövi József 2454 IM
2.     2081 Csire Bence 0 - 1 Csõke Krisztián 2256  
3.     1993 Havasi Gergõ 1 - 0 dr. Kende György 2143  
4.     2084 Nádi Ferenc 0 - 1 Fekete József 2198  
5.     1964 Diós István 0 - 1 Pápista Ákos 2159  
6.     1924 Szunyogh István 0 - 1 Sugár Gábor 2149  
7.     1825 Di. Giovanni Vilmos 0 - 1 Mervó József 2038  
8.     1791 Czimer József 0 - 1 Müllner János 1946  
9.     1739 Csordás Dávid 1 - 0 Fekete András 1951  
10.     1767 Kozák Tibor 0 - 1 Andaházy Kolos 1827  
11.     1580 Guber Tamás 0 - 1 Labancz János 1702  
12.       Szücs Edina 0 - 1 Sugár Kolos 1620  
 
     
 
HÜSI SC 6.5 - 5.5 SE Kisbér-Ászár
     
 
    Cím Élõ HÜSI SC   Eredmény   SE Kisbér-Ászár Élõ Cím
 
1.   IM 2365 Böröcz István 1 - 0 Halász Tamás 2364 IM
2.   FM 2312 Fodor István 1/2 - 1/2 Farkas Gyula 2186 FM
3.     2316 Erdélyi Zombor 1/2 - 1/2 Szegi Tamás 2228  
4.     2295 Budai Dávid 1/2 - 1/2 Sebestyén Gábor 2236  
5.     2163 Biró Dávid 0 - 1 Sarok Péter 2142  
6.     2262 Zila László 1/2 - 1/2 Szinável Zsolt 2123  
7.     2252 Bálint Vilmos 1 - 0 Dékány Lajos 2033  
8.     2183 Szabó Zsolt 1/2 - 1/2 Balogh Péter 2002  
9.     2096 Nagy Áron 1/2 - 1/2 Szabó Levente 2038  
10.     2116 Farkas Ádám 1 - 0 Brayer János 2033  
11.     1840 Kovács Dániel 0 - 1 Bánszegi Attila 2003  
12.     1676 Pásztor Flóra Katinka 1/2 - 1/2 Kovács Milán 1762  
 
     
 
Zoltek SE 4.5 - 7.5 Gyõri KOMSZOL SE
     
 
    Cím Élõ Zoltek SE   Eredmény   Gyõri KOMSZOL SE Élõ Cím
 
1.     2099 Meixner Ferenc 1 - 0 Finszter Máté 2107  
2.     2081 Tóth Gyula 0 - 1 dr. Gyurkovics Bence 2212  
3.     1999 Tóth István 0 - 1 Demeter Tamás 2068  
4.     1961 Balázs András 0 - 1 Dr. Bende Ede 2068  
5.     1930 Drága Balázs 0 - 1 Szabó László 2063  
6.     1917 Flórián Márk 1/2 - 1/2 dr. Papp Gábor 1918  
7.     1906 Vágvölgyi István 1/2 - 1/2 Dr. Zalán János 1956  
8.     1880 Bognár Attila 1 - 0 Horváth László 1963  
9.     1795 Kiss István 0 - 1 Nyéki Bence 1800  
10.     1650 Balonyi Roland 1 - 0 Villányi László 1842  
11.     1411 Vörösvácki András 0 - 1 Papp András 1864  
12.     (2105) Szûcs János 1/2 - 1/2 Csuta Ákos Koppány 1692  
 
     
 
SZTC 6 - 6 Zsámbéki SBE
     
 
    Cím Élõ SZTC   Eredmény   Zsámbéki SBE Élõ Cím
1.   FM 2242 Harmatosi József 0 - 1 Juhász Márk 2155  
2.     2187 Horeczky Tibor 1 - 0 Rummel Zsolt 2110  
3.     2210 Koncz Imre 0 - 1 Varga Vilmos 2140  
4.     2146 Csóli Ödön 1 - 0 Balog Tamás 2095  
5.     2132 Rosta Sándor 0 - 1 Gasparics Ákos 1971  
6.     2121 Bereczki István 1 - 0 dr. Albert János 1953  
7.     2005 Nagy Csaba 0 - 1 Metzger István 1976  
8.     1873 Szécsi Péter 1/2 - 1/2 Szendeff Miklós 1798  
9.     1967 Jász Péter 1 - 0 Pregitzer György 1858  
10.     1915 Farkas László 1 - 0 Jencsik Attila 1838  
11.     1976 Szenczy Sándor 1/2 - 1/2 Bõhm Zsombor 1688  
12.       Hajós Ákos 0 - 1 Ács Bendegúz 1610