A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
SZTC 7.5 - 4.5 Széchenyi ESE
Zsámbéki SBE 6.5 - 5.5 Zoltek SE
Gyõri KOMSZOL SE 3 - 9 HÜSI SC
SE Kisbér-Ászár 10 - 2 MÁV Elõre SC
Viadukt Biatorbágy 10.5 - 1.5 TURUL SE
Esztergomi SC   -   TTC Sakk
 
     
 
SZTC 7.5 - 4.5 Széchenyi ESE
     
 
    Cím Élõ SZTC   Eredmény   Széchenyi ESE Élõ Cím
 
1.   FM 2242 Harmatosi József 1/2 - 1/2 Nagy Hunor 2012  
2.     2187 Horeczky Tibor 1 - 0 Szûcs Sándor 2060  
3.     2210 Koncz Imre 1 - 0 Gál Tibor 1948  
4.     2146 Csóli Ödön 1 - 0 Papp Gábor 1652  
5.     2132 Rosta Sándor 1/2 - 1/2 Nagy Tamás 1553  
6.     2121 Bereczki István 1 - 0 Nagy István Miklós 1485  
7.     2005 Nagy Csaba 1 - 0 Erky Tamás 1544  
8.     1873 Szécsi Péter 1/2 - 1/2 Kocsis Attila (1912)  
9.     1967 Jász Péter 1/2 - 1/2 Balogh Tibor (1979)  
10.     1936 Szécsi Pál 0 - 1 Lóczy Miklós (1936)  
11.     1938 Kovács István 1/2 - 1/2 Fekete László (1776)  
12.       Mocsári Eszter 0 - 1 Nielsen Dániel (1516)  
 
     
 
Zsámbéki SBE 6.5 - 5.5 Zoltek SE
     
 
    Cím Élõ Zsámbéki SBE   Eredmény   Zoltek SE Élõ Cím
 
1.     2155 Juhász Márk 0 - 1 Bereczki János 2180  
2.     2140 Varga Vilmos 1 - 0 Meixner Ferenc 2099  
3.     2095 Balog Tamás 1 - 0 Ikanov Imre 2028  
4.     1971 Gasparics Ákos 1 - 0 Tóth Gyula 2081  
5.     1953 dr. Albert János 0 - 1 Tóth István 1999  
6.     1976 Metzger István 0 - 1 Balázs András 1961  
7.     1798 Szendeff Miklós 1/2 - 1/2 Drága Balázs 1930  
8.     1858 Pregitzer György 0 - 1 Vágvölgyi István 1906  
9.     1838 Jencsik Attila 1/2 - 1/2 Kiss István 1795  
10.     1688 Bõhm Zsombor 1 - 0 Balonyi Roland 1650  
11.     1610 Ács Bendegúz 1 - 0 Vörösvácki András 1411  
12.     1473 Jilg Ede 1/2 - 1/2 Szûcs János (2105)  
 
     
 
Gyõri KOMSZOL SE 3 - 9 HÜSI SC
     
 
    Cím Élõ Gyõri KOMSZOL SE   Eredmény   HÜSI SC Élõ Cím
 
1.     2107 Finszter Máté 0 - 1 Böröcz István 2365 IM
2.     2212 dr. Gyurkovics Bence 1/2 - 1/2 Fodor István 2312 FM
3.     2068 Demeter Tamás 0 - 1 Erdélyi Zombor 2316  
4.     2068 Dr. Bende Ede 0 - 1 Budai Dávid 2295  
5.     2063 Szabó László 0 - 1 Biró Dávid 2163  
6.     1918 dr. Papp Gábor 0 - 1 Bálint Vilmos 2252  
7.     1965 Tóth Balázs 0 - 1 Szabó Zsolt 2183  
8.     1963 Horváth László 1/2 - 1/2 Nagy Áron 2096  
9.     1800 Nyéki Bence 1 - 0 Tegzes László 2127  
10.     1842 Villányi László 1/2 - 1/2 Valis János 2059  
11.     1864 Papp András 0 - 1 Kovács Dániel 1840  
12.     1692 Csuta Ákos Koppány 1/2 - 1/2 Pásztor Flóra Katinka 1676  
 
     
 
SE Kisbér-Ászár 10 - 2 MÁV Elõre SC
     
 
    Cím Élõ SE Kisbér-Ászár   Eredmény   MÁV Elõre SC Élõ Cím
 
1.   IM 2364 Halász Tamás 1 - 0 Pribék László 2174  
2.   FM 2186 Farkas Gyula 1 - 0 Csire Bence 2081  
3.     2228 Szegi Tamás 1/2 - 1/2 Havasi Gergõ 1993  
4.     2236 Sebestyén Gábor 1 - 0 Nádi Ferenc 2084  
5.     2142 Sarok Péter 1 - 0 Diós István 1964  
6.     2123 Szinável Zsolt 1 - 0 Szunyogh István 1924  
7.     2033 Dékány Lajos 1 - 0 Di. Giovanni Vilmos 1825  
8.     2038 Szabó Levente 1 - 0 Guber Péter 1839  
9.     2003 Bánszegi Attila 1 - 0 Czimer József 1791  
10.     1983 Somody Róbert 0 - 1 Csordás Dávid 1739  
11.     1762 Kovács Milán 1 - 0 Kozák Tibor 1767  
12.     1707 Kántor Márk 1/2 - 1/2 Szücs Edina    
 
     
 
Viadukt Biatorbágy 10.5 - 1.5 TURUL SE
     
 
    Cím Élõ Viadukt Biatorbágy   Eredmény   TURUL SE Élõ Cím
 
1.   IM 2454 Pálkövi József 1 - 0 Jamrich György 2311 FM
2.     2256 Csõke Krisztián 1/2 - 1/2 Burghardt József 2207  
3.     2211 Mincsovics Miklós 1 - 0 Székely Csaba 2140  
4.     2143 dr. Kende György 1 - 0 Tóth Tamás 2026  
5.     2198 Fekete József 0 - 1 Igler Szilárd 1959  
6.     2149 Sugár Gábor 1 - 0 Fûrész József 2010  
7.     2051 Ruip János 1 - 0 Vörös Sándor 1978  
8.     2022 dr. Légmán Miklós 1 - 0 dr. Sopow Tamás 1834  
9.     1946 Müllner János 1 - 0 Kovács Balázs 1752  
10.     1951 Fekete András 1 - 0 Korim Zsolt 1750  
11.     1827 Andaházy Kolos 1 - 0 Varga Attila 1497  
12.     1537 Szakály Botond 1 - 0 Gönczi Gábor