A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
Széchenyi ESE   -   Esztergomi SC
TTC Sakk 1.5 - 10.5 Viadukt Biatorbágy
TURUL SE 1 - 11 SE Kisbér-Ászár
MÁV Elõre SC 5.5 - 6.5 Gyõri KOMSZOL SE
HÜSI SC 10.5 - 1.5 Zsámbéki SBE
Zoltek SE 4 - 8 SZTC
 
     
 
TTC Sakk 1.5 - 10.5 Viadukt Biatorbágy
     
 
    Cím Élõ TTC Sakk   Eredmény   Viadukt Biatorbágy Élõ Cím
 
1.   IM 2341 Dudás János 1/2 - 1/2 Pálkövi József 2454 IM
2.     2279 Dupsky László 1 - 0 Csõke Krisztián 2256  
3.     2215 Molnár Aurél 0 - 1 Mincsovics Miklós 2211  
4.     2180 Berta Krisztián 0 - 1 dr. Kende György 2143  
5.     2157 Ádám György 0 - 1 Fekete József 2198  
6.     2047 Ádám György 0 - 1 Pápista Ákos 2159  
7.     1978 Tóth Gábor 0 - 1 Sugár Gábor 2149  
8.     1868 Tessedik Károly 0 - 1 Ruip János 2051  
9.     1834 Lakatos Péter 0 - 1 Müllner János 1946  
10.     1737 Kovács Gábor 0 - 1 Fekete András 1951  
11.     1254 Kelemen Szabolcs 0 - 1 Andaházy Kolos 1827  
12.       Molnár Aurél 0 - 1 Sugár Kolos 1620  
 
     
 
TURUL SE 1 - 11 SE Kisbér-Ászár
     
 
    Cím Élõ TURUL SE   Eredmény   SE Kisbér-Ászár Élõ Cím
 
1.   FM 2311 Jamrich György 0 - 1 Halász Tamás 2364 IM
2.     2207 Burghardt József 1/2 - 1/2 Farkas Gyula 2186 FM
3.     2097 Börcsök László 0 - 1 Bottyán Péter 2262  
4.     1959 Igler Szilárd 0 - 1 Szegi Tamás 2228  
5.     2010 Fûrész József 0 - 1 Sebestyén Gábor 2236  
6.     1978 Vörös Sándor 1/2 - 1/2 Sarok Péter 2142  
7.     1970 Uttó Ferenc 0 - 1 Szinável Zsolt 2123  
8.     1823 Éles Tibor 0 - 1 Dékány Lajos 2033  
9.     1752 Kovács Balázs 0 - 1 Brayer János 2033  
10.     1681 Vereszki Bence 0 - 1 Bánszegi Attila 2003  
11.     1497 Varga Attila 0 - 1 Kovács Milán 1762  
12.       Gönczi Gábor 0 - 1 Mészáros Edmond Vilmos 1642  
 
     
 
MÁV Elõre SC 5.5 - 6.5 Gyõri KOMSZOL SE
     
 
    Cím Élõ MÁV Elõre SC   Eredmény   Gyõri KOMSZOL SE Élõ Cím
 
1.     2174 Pribék László 1/2 - 1/2 Finszter Máté 2107  
2.     2081 Csire Bence 1/2 - 1/2 dr. Gyurkovics Bence 2212  
3.     1993 Havasi Gergõ 1 - 0 Dr. Bende Ede 2068  
4.     2084 Nádi Ferenc 1/2 - 1/2 Szabó László 2063  
5.     1964 Diós István 1 - 0 dr. Papp Gábor 1918  
6.     1924 Szunyogh István 1/2 - 1/2 Tóth Balázs 1965  
7.     1825 Di. Giovanni Vilmos 1/2 - 1/2 Dr. Zalán János 1956  
8.     1839 Guber Péter 0 - 1 Horváth László 1963  
9.     1791 Czimer József 0 - 1 Nyéki Bence 1800  
10.     1739 Csordás Dávid 1/2 - 1/2 Villányi László 1842  
11.     1767 Kozák Tibor 0 - 1 Papp András 1864  
12.     (1938) Homor Miklós 1/2 - 1/2 Csuta Ákos Koppány 1692  
 
     
 
HÜSI SC 10.5 - 1.5 Zsámbéki SBE
     
 
    Cím Élõ HÜSI SC   Eredmény   Zsámbéki SBE Élõ Cím
 
1.   IM 2365 Böröcz István 1 - 0 Juhász Márk 2155  
2.   FM 2312 Fodor István 1/2 - 1/2 Rummel Zsolt 2110  
3.     2316 Erdélyi Zombor 1 - 0 Varga Vilmos 2140  
4.     2295 Budai Dávid 1 - 0 Balog Tamás 2095  
5.     2163 Biró Dávid 1 - 0 Bittó Zoltán 2047  
6.     2252 Bálint Vilmos 1 - 0 Gasparics Ákos 1971  
7.     2175 Jr. Nagy Mihály 0 - 1 dr. Albert János 1953  
8.     2096 Nagy Áron 1 - 0 Metzger István 1976  
9.     2127 Tegzes László 1 - 0 Szendeff Miklós 1798  
10.     2059 Valis János 1 - 0 Jencsik Attila 1838  
11.     1737 Tardos Jakab 1 - 0 Bõhm Zsombor 1688  
12.     1676 Pásztor Flóra Katinka 1 - 0 Ács Bendegúz 1610  
 
     
 
Zoltek SE 4 - 8 SZTC
     
 
    Cím Élõ Zoltek SE   Eredmény   SZTC Élõ Cím
 
1.     2099 Meixner Ferenc 0 - 1 Harmatosi József 2242 FM
2.     2028 Ikanov Imre 0 - 1 Horeczky Tibor 2187  
3.     2081 Tóth Gyula 1/2 - 1/2 Koncz Imre 2210  
4.     1999 Tóth István 0 - 1 Csóli Ödön 2146  
5.     1961 Balázs András 1 - 0 Rosta Sándor 2132  
6.     1930 Drága Balázs 1/2 - 1/2 Bereczki István 2121  
7.     1906 Vágvölgyi István 0 - 1 Nagy Csaba 2005  
8.     1880 Bognár Attila 0 - 1 Sinka Csaba 2062  
9.     1795 Kiss István 0 - 1 Jász Péter 1967  
10.     1650 Balonyi Roland 0 - 1 Farkas László 1915  
11.     1441 Grinácz Aba Sámuel 1 - 0 Magyari Kincsõ    
12.     (2105) Szûcs János 1 - 0 Furján Beata