A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
Széchenyi ESE 3.5 - 8.5 Viadukt Biatorbágy
Esztergomi SC 2 - 10 SE Kisbér-Ászár
TTC Sakk 5.5 - 6.5 Gyõri KOMSZOL SE
TURUL SE 7.5 - 4.5 Zsámbéki SBE
MÁV Elõre SC 3 - 9 SZTC
HÜSI SC 11 - 1 Zoltek SE
 
     
 
Széchenyi ESE 3.5 - 8.5 Viadukt Biatorbágy
     
 
    Cím Élõ Széchenyi ESE   Eredmény   Viadukt Biatorbágy Élõ Cím
 
1.     2012 Nagy Hunor 0 - 1 Pálkövi József 2454 IM
2.     2060 Szûcs Sándor 1/2 - 1/2 Csõke Krisztián 2256  
3.     1969 Csavajda Péter 1/2 - 1/2 dr. Kende György 2143  
4.     1948 Gál Tibor 0 - 1 Fekete József 2198  
5.     1652 Papp Gábor 0 - 1 Sugár Gábor 2149  
6.     1553 Nagy Tamás 0 - 1 Ruip János 2051  
7.     1599 Takács Flórián 0 - 1 dr. Légmán Miklós 2022  
8.     1485 Nagy István Miklós 1/2 - 1/2 Müllner János 1946  
9.     (1979) Balogh Tibor 0 - 1 Andaházy Kolos 1827  
10.     (1936) Lóczy Miklós 0 - 1 Labancz János 1702  
11.     (1776) Fekete László 1 - 0 Sugár Kolos 1620  
12.     (1516) Nielsen Dániel 1 - 0 Szakály Botond 1537  
 
     
 
Esztergomi SC 2 - 10 SE Kisbér-Ászár
     
 
    Cím Élõ Esztergomi SC   Eredmény   SE Kisbér-Ászár Élõ Cím
 
1.     2148 Berek Géza 0 - 1 Halász Tamás 2364 IM
2.     2048 Kiss László 1/2 - 1/2 Farkas Gyula 2186 FM
3.     2015 Jr. Gál Lajos 0 - 1 Bottyán Péter 2262  
4.     2133 Horváth István 1/2 - 1/2 Szegi Tamás 2228  
5.     2078 Kovács Géza 0 - 1 Sebestyén Gábor 2236  
6.     2030 Szabó Lajos 1/2 - 1/2 Sarok Péter 2142  
7.     1908 Gyebnár András 1/2 - 1/2 Szinável Zsolt 2123  
8.     1968 Egri Gyula 0 - 1 Dékány Lajos 2033  
9.     1897 Malatinszky Csaba 0 - 1 Dolnik Attila 2156  
10.     (2202) Rucska Lajos 0 - 1 Bánszegi Attila 2003  
11.       Túri Márió 0 - 1 Kántor Márk 1707  
12.       Gyenis Dénes 0 - 1 Rácz Máté 1697  
 
     
 
TTC Sakk 5.5 - 6.5 Gyõri KOMSZOL SE
     
 
    Cím Élõ TTC Sakk   Eredmény   Gyõri KOMSZOL SE Élõ Cím
 
1.   IM 2341 Dudás János 1/2 - 1/2 Finszter Máté 2107  
2.     2279 Dupsky László 1 - 0 dr. Gyurkovics Bence 2212  
3.     2143 Torday Balázs 1 - 0 Demeter Tamás 2068  
4.     2119 Sallai Kálmán 1 - 0 Dr. Bende Ede 2068  
5.     2215 Molnár Aurél 1/2 - 1/2 Szabó László 2063  
6.     2180 Berta Krisztián 1/2 - 1/2 dr. Papp Gábor 1918  
7.     2157 Ádám György 1 - 0 Tóth Balázs 1965  
8.     2047 Ádám György 0 - 1 Pram Imre 2021  
9.     1868 Tessedik Károly 0 - 1 Horváth László 1963  
10.     2018 Palotás Péter 0 - 1 Nyéki Bence 1800  
11.     1254 Kelemen Szabolcs 0 - 1 Villányi László 1842  
12.       Baranyai-Molnár Ádám 0 - 1 Csuta Ákos Koppány 1692  
 
     
 
TURUL SE 7.5 - 4.5 Zsámbéki SBE
     
 
    Cím Élõ TURUL SE   Eredmény   Zsámbéki SBE Élõ Cím
 
1.   FM 2311 Jamrich György 1/2 - 1/2 Rummel Zsolt 2110  
2.     2207 Burghardt József 0 - 1 Varga Vilmos 2140  
3.     2140 Székely Csaba 1 - 0 Balog Tamás 2095  
4.     1959 Igler Szilárd 1/2 - 1/2 Bittó Zoltán 2047  
5.     2010 Fûrész József 1 - 0 Gasparics Ákos 1971  
6.     1978 Vörös Sándor 1 - 0 dr. Albert János 1953  
7.     1970 Uttó Ferenc 1/2 - 1/2 Metzger István 1976  
8.     1834 dr. Sopow Tamás 1/2 - 1/2 Szendeff Miklós 1798  
9.     1823 Éles Tibor 1/2 - 1/2 Pregitzer György 1858  
10.     1752 Kovács Balázs 1 - 0 Bõhm Zsombor 1688  
11.     1497 Varga Attila 1/2 - 1/2 Ács Bendegúz 1610  
12.       Gönczi Gábor 1/2 - 1/2 Jilg Ede 1473  
 
     
 
MÁV Elõre SC 3 - 9 SZTC
     
 
    Cím Élõ MÁV Elõre SC   Eredmény   SZTC Élõ Cím
 
1.     2081 Csire Bence 0 - 1 Harmatosi József 2242 FM
2.     1993 Havasi Gergõ 1/2 - 1/2 Horeczky Tibor 2187  
3.     2084 Nádi Ferenc 1/2 - 1/2 Koncz Imre 2210  
4.     1964 Diós István 1/2 - 1/2 Csóli Ödön 2146  
5.     1924 Szunyogh István 1 - 0 Rosta Sándor 2132  
6.     1825 Di. Giovanni Vilmos 0 - 1 Bereczki István 2121  
7.     1791 Czimer József 0 - 1 Nagy Csaba 2005  
8.     1739 Csordás Dávid 1/2 - 1/2 Sinka Csaba 2062  
9.     1767 Kozák Tibor 0 - 1 Szécsi Péter 1873  
10.       Turcsán Bálint – - + Szécsi Pál 1936  
11.       Henyecz Tamás 0 - 1 Nagy Miklós 2022  
12.       Szücs Edina 0 - 1 Hajós Ákos    
 
     
 
HÜSI SC 11 - 1 Zoltek SE
     
 
    Cím Élõ HÜSI SC   Eredmény   Zoltek SE Élõ Cím
 
1.   IM 2365 Böröcz István 1 - 0 Bereczki János 2180  
2.   FM 2312 Fodor István 1 - 0 Jr. Meixner Ferenc 2099  
3.     2316 Erdélyi Zombor 1 - 0 Ikanov Imre 2028  
4.     2295 Budai Dávid 1 - 0 Tóth Gyula 2081  
5.     2163 Biró Dávid 1 - 0 Tóth István 1999  
6.     2252 Bálint Vilmos 1 - 0 Balázs András 1961  
7.     2175 Jr. Nagy Mihály 1/2 - 1/2 Drága Balázs 1930  
8.     2096 Nagy Áron 1 - 0 Vágvölgyi István 1906  
9.     2116 Farkas Ádám 1 - 0 Kiss István 1795  
10.     1676 Pásztor Flóra Katinka 1 - 0 Vörösvácki András 1411  
11.     1702 Csillik Kristóf 1/2 - 1/2 Szûcs János (2105)