A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
Gyõri KOMSZOL SE 6.5 - 5.5 Széchenyi ESE
SE Kisbér-Ászár 11 - 1 Zsámbéki SBE
Viadukt Biatorbágy 9 - 3 SZTC
Esztergomi SC   -   Zoltek SE
TTC Sakk 2 - 10 HÜSI SC
TURUL SE 6 - 6 MÁV Elõre SC
 
     
 
Gyõri KOMSZOL SE 6.5 - 5.5 Széchenyi ESE
     
 
    Cím Élõ Gyõri KOMSZOL SE   Eredmény   Széchenyi ESE Élõ Cím
 
1.     2107 Finszter Máté 1 - 0 Nagy Hunor 2012  
2.     2212 dr. Gyurkovics Bence 1 - 0 Papp Gábor 1652  
3.     2068 Demeter Tamás 1/2 - 1/2 Nagy Tamás 1553  
4.     2068 Dr. Bende Ede + - – Takács Flórián 1599  
5.     2063 Szabó László 1/2 - 1/2 Nagy István Miklós 1485  
6.     1956 Dr. Zalán János 1/2 - 1/2 Erky Tamás 1544  
7.     1963 Horváth László 1/2 - 1/2 Kocsis Attila (1912)  
8.     1864 Papp András 0 - 1 Balogh Tibor (1979)  
9.     1692 Csuta Ákos Koppány 0 - 1 Lóczy Miklós (1936)  
10.     1689 Szalai Krisztián 1/2 - 1/2 Fekete László (1776)  
11.     (1835) Papp István 1/2 - 1/2 Nielsen Dániel (1516)  
12.       Kun Krisztián 1/2 - 1/2 Balázs Miklós    
 
     
 
SE Kisbér-Ászár 11 - 1 Zsámbéki SBE
     
 
    Cím Élõ SE Kisbér-Ászár   Eredmény   Zsámbéki SBE Élõ Cím
 
1.   IM 2364 Halász Tamás 1 - 0 Juhász Márk 2155  
2.   FM 2186 Farkas Gyula 1/2 - 1/2 Rummel Zsolt 2110  
3.     2262 Bottyán Péter 1 - 0 Varga Vilmos 2140  
4.     2228 Szegi Tamás 1 - 0 Gasparics Ákos 1971  
5.     2236 Sebestyén Gábor 1 - 0 dr. Albert János 1953  
6.     2142 Sarok Péter 1 - 0 Metzger István 1976  
7.     2123 Szinável Zsolt 1/2 - 1/2 Szendeff Miklós 1798  
8.     2033 Dékány Lajos 1 - 0 Pregitzer György 1858  
9.     2002 Balogh Péter 1 - 0 Ács Bendegúz 1610  
10.     2038 Szabó Levente 1 - 0 Jilg Ede 1473  
11.     2003 Bánszegi Attila 1 - 0 Csókai Tamás    
12.     1762 Kovács Milán 1 - 0 Ács Barnabás    
 
     
 
Viadukt Biatorbágy 9 - 3 SZTC
     
 
    Cím Élõ Viadukt Biatorbágy   Eredmény   SZTC Élõ Cím
 
1.   IM 2454 Pálkövi József 1 - 0 Harmatosi József 2242 FM
2.     2256 Csõke Krisztián 1 - 0 Horeczky Tibor 2187  
3.     2143 dr. Kende György 1/2 - 1/2 Koncz Imre 2210  
4.     2198 Fekete József 1/2 - 1/2 Csóli Ödön 2146  
5.     2159 Pápista Ákos 1 - 0 Rosta Sándor 2132  
6.     2149 Sugár Gábor 1 - 0 Bereczki István 2121  
7.     2038 Mervó József 0 - 1 Nagy Csaba 2005  
8.     2051 Ruip János 1/2 - 1/2 Jász Péter 1967  
9.     1946 Müllner János 1 - 0 Kovács István 1938  
10.     1951 Fekete András 1/2 - 1/2 Szenczy Sándor 1976  
11.     1827 Andaházy Kolos 1 - 0 Hajós Ákos    
12.     1620 Sugár Kolos 1 - 0 Mocsári Marcell    
 
     
 
TTC Sakk 2 - 10 HÜSI SC
     
 
    Cím Élõ TTC Sakk   Eredmény   HÜSI SC Élõ Cím
 
1.     2279 Dupsky László 0 - 1 Böröcz István 2365 IM
2.     2143 Torday Balázs 1/2 - 1/2 Erdélyi Zombor 2316  
3.     2119 Sallai Kálmán 1 - 0 Budai Dávid 2295  
4.     2129 Fehér Attila 0 - 1 Bálint Vilmos 2252  
5.     1978 Tóth Gábor 0 - 1 Jr. Nagy Mihály 2175  
6.     1868 Tessedik Károly 0 - 1 Nagy Áron 2096  
7.     1855 Hajdu Roland 1/2 - 1/2 Tegzes László 2127  
8.     1834 Lakatos Péter 0 - 1 Lukács Dániel 2056  
9.     1733 Pilis Péter 0 - 1 Valis János 2059  
10.     1700 Pálinkás Tamás 0 - 1 Merényi Gábor 2013  
11.     1254 Kelemen Szabolcs 0 - 1 Kovács Dániel 1840  
12.       Baranyai-Molnár Ádám 0 - 1 Tardos Jakab 1737  
 
     
 
TURUL SE 6 - 6 MÁV Elõre SC
     
 
    Cím Élõ TURUL SE   Eredmény   MÁV Elõre SC Élõ Cím
 
1.     2207 Burghardt József 1/2 - 1/2 Pribék László 2174  
2.     2140 Székely Csaba 1/2 - 1/2 Csire Bence 2081  
3.     1959 Igler Szilárd 0 - 1 Havasi Gergõ 1993  
4.     2010 Fûrész József 1/2 - 1/2 Nádi Ferenc 2084  
5.     1978 Vörös Sándor 1/2 - 1/2 Szunyogh István 1924  
6.     1970 Uttó Ferenc 1/2 - 1/2 Di. Giovanni Vilmos 1825  
7.     1834 dr. Sopow Tamás 0 - 1 Guber Péter 1839  
8.     1866 Koródi Mihály 1 - 0 Czimer József 1791  
9.     1752 Kovács Balázs 0 - 1 Csordás Dávid 1739  
10.     1750 Korim Zsolt 1/2 - 1/2 Kozák Tibor 1767  
11.     1497 Varga Attila 1 - 0 Guber Tamás 1580  
12.       Gönczi Gábor 1 - 0 Szücs Edina