A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
Fenstherm FSC. 8.5 - 3.5 EMSE-Miskolc
Röszkei SK 9 - 3 Tabáni Sp.-Vízmûvek
Dunaharaszti MTK 6.5 - 5.5 Kisújszállási SE
Kbarcika VSC 7.5 - 4.5 HSSE
Opel Kisvárda 9 - 3 Orosházi SE
Maróczy SE 6.5 - 5.5 Lila Futó-Metinda
 
     
 
Fenstherm FSC. 8.5 - 3.5 EMSE-Miskolc
     
 
    Cím Élõ Fenstherm FSC.   Eredmény   EMSE-Miskolc Élõ Cím
 
1.   IM 2398 Boricsev Oleg 1/2 - 1/2 Ács Gábor 2166  
2.   IM 2362 Kiss Pál 1 - 0 Dobai Szabolcs 2181  
3.   IM 2356 Halász Tamás + - – László Zoltán 2047  
4.   IM 2266 Hardicsay Péter 1 - 0 Galgovics András 1979  
5.   FM 2262 Mede István 1/2 - 1/2 Runda Máté Bence 1926  
6.   FM 2184 Sütõ Gábor 1 - 0 Molnár Milán 1830  
7.     2208 Becskei Zoltán 1 - 0 Horváth Kristóf 1753  
8.     2179 Antal László 1 - 0 Balogh Farkas 1750  
9.     2135 Hidegh Eszter 0 - 1 Kéméndi Dániel 1725  
10.     2074 Hevesi Zoltán 1/2 - 1/2 Ács Petra 1595  
11.     2042 Dr. Antal Attila 1 - 0 Ács Kristóf 1502  
12.     1994 Hajnal Gyula 0 - 1 Szabó Bálint    
 
     
 
Röszkei SK 9 - 3 Tabáni Sp.-Vízmûvek
   
 
    Cím Élõ Röszkei SK   Eredmény   Tabáni Sp.-Vízmûvek Élõ Cím
 
1.   GM 2570 Grigoriants Sergey 1 - 0 Zentai Péter 2310  
2.   GM 2458 Kállai Gábor 1/2 - 1/2 Fehér Gyula 2334 IM
3.   WIM 2256 Papp Petra 0 - 1 Faragó Sándor 2278 IM
4.   FM 2324 Jesenski Tibor 1 - 0 Sinkovics Péter 2317 IM
5.   FM 2296 Vidic Stevan 1/2 - 1/2 Metaxasz Vaszilisz 2165  
6.   FM 2286 Arbutina Sinisa 1 - 0 Szepes Tamás 2145  
7.   FM 2272 Papp Zoltán Csaba 1 - 0 Borda Lajos 2100  
8.   FM 2264 Mokcsay Róbert 1 - 0 Pál Mihály 2028  
9.   FM 2219 Tokovic Svetozar 1 - 0 Csillag János 1969  
10.   FM 2208 Honos Attila 1/2 - 1/2 Mészáros Attila 1927  
11.     2024 Péczely Sebastian Zsombor 1/2 - 1/2 Wanger Tamás 1845  
12.     2121 Pacal Mihály 1 - 0 Németh Kinga 1513  
 
     
 
Dunaharaszti MTK 6.5 - 5.5 Kisújszállási SE
     
 
    Cím Élõ Dunaharaszti MTK   Eredmény   Kisújszállási SE Élõ Cím
 
1.   GM 2589 Jovanovic Zoran 1/2 - 1/2 Berebora Ferenc 2407 IM
2.   IM 2398 Tompa János 1/2 - 1/2 Mészáros Gyula 2360 IM
3.   IM 2373 Szilágyi Péter 0 - 1 Bogdan Dan 2367 IM
4.   IM 2397 Bérczes Csaba 1 - 0 Rat Dan Ovidiu 2283 FM
5.   FM 2359 Leviczky Tibor 1/2 - 1/2 Stanciu Alexandru-Ovidiu 2288  
6.   FM 2316 Loránd Norbert 1/2 - 1/2 Luca Ionel 2154  
7.   IM 2267 Végh Endre 1 - 0 Lázár János 2120  
8.   IM 2276 Döry Jenõ 1/2 - 1/2 Egri László 2169  
9.   FM 2271 Szõllõsi László 1/2 - 1/2 Kormos Lajos 2099  
10.   FM 2242 Egedi István 0 - 1 Hegyesi Zoltán 2144  
11.     2248 dr. Kende György 1 - 0 Balogh Dávid 2025  
12.   WFM 2078 Medvegyné Balogh Emese 1/2 - 1/2 Terbe Julianna 1849  
 
     
 
Kbarcika VSC 7.5 - 4.5 HSSE
     
 
    Cím Élõ Kbarcika VSC   Eredmény   HSSE Élõ Cím
 
1.   FM 2389 Zámbó Zoltán 1 - 0 Lengyel Ferenc 2280 FM
2.   IM 2341 Dovzsik György 1/2 - 1/2 Jr. Baranyai Szabolcs 2256  
3.   FM 2368 Máté László 1/2 - 1/2 Borsavölgyi Tamás 2241 FM
4.   IM 2255 Borsos Bogdán 1/2 - 1/2 Tóth Gábor 2193  
5.   FM 2318 Handó Vilmos 1/2 - 1/2 Szarvas Péter 2221  
6.   FM 2282 László János 1/2 - 1/2 Kósa Péter 2174  
7.     2114 Károlyfalvi Zoltán 0 - 1 Máté Balázs 2162  
8.     2209 Csatlós Béla 1 - 0 Baranyai Szabolcs 1962  
9.     2137 Baló Tamás 1/2 - 1/2 Gál Hanna Krisztina 1924  
10.     2089 Rákos Ádám 1 - 0 Kiripolszky Tamás 1910  
11.     2043 Csatlós Roland 1/2 - 1/2 Bóka Zoltán 1932  
12.     1821 Huszár Réka 1 - 0 Lovas Dávid 1734  
 
     
 
Opel Kisvárda 9 - 3 Orosházi SE
     
 
    Cím Élõ Opel Kisvárda   Eredmény   Orosházi SE Élõ Cím
 
1.   IM 2418 Varga Péter 1 - 0 Samu Gábor 2279  
2.     2338 Doros Radu Marian 1 - 0 Kakuk Sándor 2227  
3.     2272 Hajbók Róbert 1/2 - 1/2 Gyõri Szabolcs 2167  
4.     2279 Rácz Zoltán 1/2 - 1/2 Bánki H. István 2213  
5.     2119 Bán Dániel Péter 1/2 - 1/2 Mónus Zoltán 2092  
6.     2178 Hibján Tamás 1/2 - 1/2 Jr. Horváth Antal 2050  
7.     2028 Csörsz Ferenc 1/2 - 1/2 Pásztorcsik János 2023  
8.     1982 Rubóczki Tibor 1 - 0 Biró István 1968  
9.     1978 dr. Gunyecz Zoltán 1 - 0 Oláh Gábor Mihály 1992  
10.     1997 Mózer Sándor 1 - 0 Kerekes Zsolt 2028  
11.     1857 Gergely Ákos 1 - 0 Kiss Balázs 2049  
12.     1744 Bodnár Barbara 1/2 - 1/2 Novák Barbara 1734  
 
     
 
Maróczy SE 6.5 - 5.5 Lila Futó-Metinda
     
 
    Cím Élõ Maróczy SE   Eredmény   Lila Futó-Metinda Élõ Cím
 
1.   FM 2369 Csizmadia László 1 - 0 Papp Gellért 2383  
2.   IM 2382 Szabolcsi János 1/2 - 1/2 Gelle István 2354  
3.     2210 Szajbély Zsigmond 1 - 0 Seres Béla 2239  
4.   FM 2314 Kopasz Róbert 0 - 1 Téglás Balázs 2207  
5.     2259 Kevei Péter 0 - 1 dr. Hetényi Géza 2197  
6.     2143 Papp Balázs 1 - 0 Kardon Zoltán 2140  
7.     2151 Bartos Tamás 1/2 - 1/2 Halák Miklós 2037  
8.     2178 Linczer János 1 - 0 Pósa Norbert 2128  
9.     2117 Bernáth Róbert 1/2 - 1/2 Komjáthy András 2000  
10.     2111 Pap Péter 1/2 - 1/2 Berki Ferenc 1980  
11.     2064 Barócsi Ádám Attila 0 - 1 Jamalia Natalie 1942  
12.     2043 dr. Barcsi Judit 1/2 - 1/2 Paksi Gyula 1996