A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
BEAC II. Barcza 9 - 3 Zsámbéki SBE
Viadukt Biatorbágy 6.5 - 5.5 SZTC
SE Kisbér-Ászár II. 6.5 - 5.5 Zoltek SE
HÜSI SC 7.5 - 4.5 TTC Sakk
TURUL SE 2.5 - 9.5 Géniusz Tata VSE
MÁV Elõre SC 6.5 - 5.5 Gyõri KOMSZOL SE
 
     
 
BEAC II. Barcza 9 - 3 Zsámbéki SBE
     
 
    Cím Élõ BEAC II. Barcza   Eredmény   Zsámbéki SBE Élõ Cím
 
1.     2142 Hoang Tri 1/2 - 1/2 Juhász Márk 2193  
2.     2188 Kormos Ádám 1 - 0 Rummel Zsolt 2122  
3.     2253 Fordán Tibor 0 - 1 Varga Vilmos 2114  
4.     2148 Kormos András 1/2 - 1/2 Balog Tamás 2106  
5.     2178 Molnár József 1 - 0 Sugár Gábor 2126  
6.     2119 Szilvási Tibor 1 - 0 Bittó Zoltán 2033  
7.     2091 Nováky Csaba 1 - 0 Mervó József 1991  
8.     2124 Vass Lajos 1 - 0 Gasparics Ákos 1966  
9.     2077 Bodrogi Mihály 1/2 - 1/2 Kajzinger Róbert 2021  
10.     2074 Ádám György 1 - 0 dr. Albert János 1939  
11.     1888 Zsipi Alex Márk 1/2 - 1/2 Sugár Bálint 1869  
12.     1635 Medve Márk 1 - 0 Bõhm Zsombor 1715  
 
     
 
Viadukt Biatorbágy 6.5 - 5.5 SZTC
     
 
    Cím Élõ Viadukt Biatorbágy   Eredmény   SZTC Élõ Cím
 
1.   IM 2439 Pálkövi József 1/2 - 1/2 Harmatosi József 2249 FM
2.     2251 Csõke Krisztián 1/2 - 1/2 Horeczky Tibor 2188  
3.     2161 Pápista Ákos 1/2 - 1/2 Csóli Ödön 2165  
4.     2041 Ruip János 1 - 0 Bereczki István 2107  
5.     2051 Gombócz Ferenc 1/2 - 1/2 Rosta Sándor 2141  
6.     2027 dr. Légmán Miklós 1/2 - 1/2 Nagy Csaba 1983  
7.     1960 Fekete András 1 - 0 Nagy Miklós 2018  
8.     1919 Müllner János 1 - 0 Sinka Csaba 2024  
9.     1774 Andaházy Kolos 0 - 1 Szécsi Péter 1860  
10.     1644 Labancz János 0 - 1 Farkas László 1911  
11.     (1354) Sugár Kolos 0 - 1 Jász Péter 1955  
12.       dr. Tóth Zoltán 1 - 0 Jr. Hajós János    
 
     
 
SE Kisbér-Ászár II. 6.5 - 5.5 Zoltek SE
     
 
    Cím Élõ SE Kisbér-Ászár II.   Eredmény   Zoltek SE Élõ Cím
 
1.     2173 Dolnik Attila 1 - 0 Jr. Gál Lajos 2051  
2.     2044 Brayer János 0 - 1 Jr. Meixner Ferenc 2044  
3.     2029 Szabó Levente 0 - 1 Horváth István 2119  
4.     1983 Mészáros Vilmos 1/2 - 1/2 Tóth Gyula 2095  
5.     1956 Salamon Péter 0 - 1 Tóth István 2025  
6.     1943 Somody Róbert 1/2 - 1/2 Vágvölgyi István 1944  
7.     1936 Kiss Balázs 1/2 - 1/2 Drexler Mihály 1928  
8.     1953 Pallag György 0 - 1 Bognár Attila 1857  
9.     1964 Bánszegi Attila 1 - 0 Kiss István 1810  
10.     1894 Komlósi Tibor 1 - 0 Vörösvácki Dániel 1432  
11.     1732 Kovács Milán 1 - 0 Vörösvácki András 1422  
12.     1664 Mészáros Edmond Vilmos 1 - 0 Antal Gyula (1833)  
 
     
 
HÜSI SC 7.5 - 4.5 TTC Sakk
     
 
    Cím Élõ HÜSI SC   Eredmény   TTC Sakk Élõ Cím
 
1.   IM 2386 Böröcz István 1/2 - 1/2 Kubacsny László 2320 FM
2.   FM 2303 Fodor István 1/2 - 1/2 Dudás János 2338 IM
3.     2279 Zila László 0 - 1 Dupsky László 2280  
4.     2117 Simon László 1/2 - 1/2 Torday Balázs 2099  
5.     2187 Fehér Tamás 1/2 - 1/2 Sallai Kálmán 2122  
6.     2073 Tegzes László 1/2 - 1/2 Molnár Aurél 2210  
7.     2047 Nagy Áron 1 - 0 Kovács Zsolt 2040  
8.     1998 Merényi Gábor 0 - 1 Tóth Gábor 2056  
9.     2001 Kósa Gergely 1 - 0 Tessedik Károly 1864  
10.     2049 Valis János 1 - 0 Hajdu Roland 1858  
11.     1736 Tardos Jakab 1 - 0 Lakatos Péter    
12.     1666 Pásztor Flóra Katinka 1 - 0 Baranyai-Molnár Ádám    
 
     
 
TURUL SE 2.5 - 9.5 Géniusz Tata VSE
     
 
    Cím Élõ TURUL SE   Eredmény   Géniusz Tata VSE Élõ Cím
 
1.     2160 Burghardt József 1/2 - 1/2 Akóts Gábor 2277 FM
2.     2122 Székely Csaba 1/2 - 1/2 Horváth Csaba 2202  
3.     2054 Bokros Norbert 0 - 1 Kovács Dávid 2159  
4.     1969 Igler Szilárd 1/2 - 1/2 Lugasi Zoltán 2164  
5.     2038 Fûrész József 0 - 1 Juhász Barbara 2088  
6.     2001 Vörös Sándor 0 - 1 László Imre 2193  
7.     1969 Uttó Ferenc 0 - 1 Csólig Róbert 2190  
8.     1750 Koródi Mihály 0 - 1 Marosi Levente 1932  
9.     1821 dr. Sopow Tamás 0 - 1 Molnár László 1963  
10.     1665 Vereszki Bence 1/2 - 1/2 Farkas Bálint 2027  
11.     1526 Varga Attila 0 - 1 Jávor Tamás 1915  
12.       Beró Márk 1/2 - 1/2 Kocsis Anett    
 
     
 
MÁV Elõre SC 6.5 - 5.5 Gyõri KOMSZOL SE
     
 
    Cím Élõ MÁV Elõre SC   Eredmény   Gyõri KOMSZOL SE Élõ Cím
 
1.   FM 2344 Mátrahalmi Tibor 1/2 - 1/2 dr. Gyurkovics Bence 2188  
2.     2096 Nádi Ferenc 1 - 0 Dr. Bende Ede 2116  
3.     2019 Csire Bence 1 - 0 Finszter Máté 2071  
4.     1830 Di. Giovanni Vilmos 0 - 1 Szabó László 2069  
5.     1914 Szunyogh István 1 - 0 Horváth László 2018  
6.     1783 Czimer József 1/2 - 1/2 Pram Imre 2050  
7.     1893 dr. Kovács Imre 1/2 - 1/2 dr. Papp Gábor 1887  
8.     1849 Havasi Gergõ 1 - 0 Lájer László 1893  
9.     1800 Guber Péter 1/2 - 1/2 Villányi László 1844  
10.     1796 Kozák Tibor 0 - 1 Dr. Zalán János 1972  
11.     1668 Csordás Dávid 1/2 - 1/2 Orosz András 1719  
12.     (1938) Homor Miklós 0 - 1 Nyéki Bence 1673