Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
MÁV Elõre SC 4 - 8 BEAC II. Barcza
Gyõri KOMSZOL SE 9 - 3 TURUL SE
Géniusz Tata VSE 7.5 - 4.5 HÜSI SC
TTC Sakk 8.5 - 3.5 SE Kisbér-Ászár II.
Zoltek SE 4 - 8 Viadukt Biatorbágy
SZTC 7 - 5 Zsámbéki SBE
 
     
 
MÁV Elõre SC 4 - 8 BEAC II. Barcza
     
 
    Cím Élõ MÁV Elõre SC   Eredmény   BEAC II. Barcza Élõ Cím
 
1.   FM 2344 Mátrahalmi Tibor 0 - 1 Kormos Ádám 2188  
2.     2211 Jr. Mohácsi András 0 - 1 Fordán Tibor 2253  
3.     2096 Nádi Ferenc 0 - 1 Kormos András 2148  
4.     2019 Csire Bence 0 - 1 Molnár József 2178  
5.     1941 Diós István 1 - 0 Szilvási Tibor 2119  
6.     1830 Di. Giovanni Vilmos 1 - 0 Nováky Csaba 2091  
7.     1914 Szunyogh István 0 - 1 Vass Lajos 2124  
8.     1783 Czimer József 0 - 1 Bodrogi Mihály 2077  
9.     1849 Havasi Gergõ 0 - 1 Ádám György 2072  
10.     1796 Kozák Tibor 1 - 0 Isépy Tamás 2110  
11.     1668 Csordás Dávid 1/2 - 1/2 Zsipi Alex Márk 1888  
12.     (1938) Homor Miklós 1/2 - 1/2 Medve Márk 1635  
 
     
 
Gyõri KOMSZOL SE 9 - 3 TURUL SE
     
 
    Cím Élõ Gyõri KOMSZOL SE   Eredmény   TURUL SE Élõ Cím
 
1.     2188 dr. Gyurkovics Bence 1/2 - 1/2 Burghardt József 2160  
2.     2058 Demeter Tamás 1/2 - 1/2 Székely Csaba 2122  
3.     2116 Dr. Bende Ede 0 - 1 Bokros Norbert 2054  
4.     2071 Finszter Máté 1 - 0 Igler Szilárd 1969  
5.     2069 Szabó László 1 - 0 Fûrész József 2038  
6.     2018 Horváth László 1 - 0 Vörös Sándor 2001  
7.     1975 Tóth Balázs 1/2 - 1/2 Uttó Ferenc 1969  
8.     1887 dr. Papp Gábor 1 - 0 Koródi Mihály 1750  
9.     1893 Lájer László 1/2 - 1/2 dr. Sopow Tamás 1821  
10.     1844 Villányi László 1 - 0 Vereszki Bence 1665  
11.     1719 Orosz András 1 - 0 Varga Attila 1526  
12.     1673 Nyéki Bence 1 - 0 Beró Márk    
 
     
 
Géniusz Tata VSE 7.5 - 4.5 HÜSI SC
     
 
    Cím Élõ Géniusz Tata VSE   Eredmény   HÜSI SC Élõ Cím
 
1.   FM 2277 Akóts Gábor 1/2 - 1/2 Böröcz István 2386 IM
2.     2202 Horváth Csaba 1/2 - 1/2 Portisch Ferenc 2342 IM
3.     2159 Kovács Dávid 1/2 - 1/2 Fodor István 2303 FM
4.     2208 Dibusz Ferenc 1/2 - 1/2 Zila László 2279  
5.     2280 Kocsis János 1/2 - 1/2 Simon László 2117  
6.     2164 Lugasi Zoltán 1/2 - 1/2 Fehér Tamás 2187  
7.     2088 Juhász Barbara 1 - 0 Nagy Áron 2047  
8.     2193 László Imre 1/2 - 1/2 Kósa Gergely 2001  
9.     2190 Csólig Róbert 1 - 0 Valis János 2049  
10.     2042 Ferencz István 0 - 1 Fehér Attila 2127  
11.     1932 Marosi Levente 1 - 0 Kovács Dániel 1833  
12.     1631 Kovács Bence 1 - 0 Tardos Jakab 1736  
 
     
 
TTC Sakk 8.5 - 3.5 SE Kisbér-Ászár II.
     
 
    Cím Élõ TTC Sakk   Eredmény   SE Kisbér-Ászár II. Élõ Cím
 
1.   IM 2338 Dudás János 1 - 0 Brayer János 2044  
2.     2280 Dupsky László 1 - 0 Mészáros Vilmos 1983  
3.     2099 Torday Balázs 1 - 0 Somody Róbert 1943  
4.     2122 Sallai Kálmán 1 - 0 Kiss Balázs 1936  
5.     2210 Molnár Aurél 1 - 0 Balogh Péter 1955  
6.     2188 Berta Krisztián 1 - 0 Pallag György 1953  
7.     2040 Kovács Zsolt 0 - 1 Bánszegi Attila 1964  
8.     2056 Tóth Gábor 1/2 - 1/2 Kovács Milán 1732  
9.     1864 Tessedik Károly 1 - 0 Huszár Georgina 1705  
10.     1858 Hajdu Roland 0 - 1 Brettschneider András 1564  
11.       Lakatos Péter 1 - 0 Márkus József    
12.       Molnár Aurél 0 - 1 Kovács Szilveszter    
 
     
 
Zoltek SE 4 - 8 Viadukt Biatorbágy
     
 
    Cím Élõ Zoltek SE   Eredmény   Viadukt Biatorbágy Élõ Cím
 
1.     2175 Bereczki János 0 - 1 Pálkövi József 2439 IM
2.     2051 Jr. Gál Lajos 0 - 1 Fekete József 2184  
3.     2044 Jr. Meixner Ferenc 1/2 - 1/2 Ruip János 2041  
4.     2119 Horváth István 1/2 - 1/2 Gombócz Ferenc 2051  
5.     2072 Ikanov Imre 1/2 - 1/2 dr. Légmán Miklós 2027  
6.     2095 Tóth Gyula 1/2 - 1/2 Fekete András 1960  
7.     2025 Tóth István 0 - 1 Müllner János 1919  
8.     1975 Balázs András 0 - 1 Andaházy Kolos 1774  
9.     1924 Drága Balázs 1 - 0 Labancz János 1644  
10.     1810 Kiss István 1/2 - 1/2 Sugár Kolos (1354)  
11.     1422 Vörösvácki András 1/2 - 1/2 Kiss István 1751  
12.       Grinácz Aba Sámuel 0 - 1 Szakály Botond    
 
     
 
SZTC 7 - 5 Zsámbéki SBE
     
 
    Cím Élõ SZTC   Eredmény   Zsámbéki SBE Élõ Cím
 
1.   FM 2249 Harmatosi József 1 - 0 Juhász Márk 2193  
2.     2188 Horeczky Tibor 1 - 0 Varga Vilmos 2114  
3.     2165 Csóli Ödön 0 - 1 Balog Tamás 2106  
4.     2107 Bereczki István 1/2 - 1/2 Sugár Gábor 2126  
5.     2141 Rosta Sándor 1 - 0 Mervó József 1991  
6.     1983 Nagy Csaba 1/2 - 1/2 Gasparics Ákos 1966  
7.     2024 Sinka Csaba 1/2 - 1/2 Kajzinger Róbert 2021  
8.     1860 Szécsi Péter 1/2 - 1/2 dr. Albert János 1939  
9.     1955 Jász Péter 1/2 - 1/2 Sugár Bálint 1869  
10.     1966 Kovács István 0 - 1 Metzger István 1893  
11.     1953 Szécsi Pál 1/2 - 1/2 Pregitzer György 1899  
12.       Jr. Hajós János 1 - 0 Ács Bendegúz