A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
TURUL SE 0.5 - 11.5 BEAC II. Barcza
MÁV Elõre SC 3 - 9 HÜSI SC
Gyõri KOMSZOL SE 8 - 4 SE Kisbér-Ászár II.
Géniusz Tata VSE 8.5 - 3.5 Viadukt Biatorbágy
TTC Sakk 7.5 - 4.5 Zsámbéki SBE
Zoltek SE 6 - 6 SZTC
 
     
 
TURUL SE 0.5 - 11.5 BEAC II. Barcza
     
 
    Cím Élõ TURUL SE   Eredmény   BEAC II. Barcza Élõ Cím
 
1.     2122 Székely Csaba 1/2 - 1/2 Kormos Ádám 2188  
2.     2054 Bokros Norbert 0 - 1 Fordán Tibor 2253  
3.     2024 Tóth Tamás 0 - 1 Kormos András 2148  
4.     1969 Igler Szilárd 0 - 1 Molnár József 2178  
5.     2038 Fûrész József 0 - 1 Szilvási Tibor 2119  
6.     1969 Uttó Ferenc 0 - 1 Nováky Csaba 2091  
7.     1861 Lengyel Sándor 0 - 1 Vass Lajos 2124  
8.     1750 Koródi Mihály 0 - 1 Bodrogi Mihály 2077  
9.     1821 dr. Sopow Tamás 0 - 1 Ádám György 2072  
10.     1756 Kovács Balázs 0 - 1 Isépy Tamás 2110  
11.     1526 Varga Attila 0 - 1 Zsipi Alex Márk 1888  
12.       Beró Márk 0 - 1 Medve Márk 1635  
 
     
 
MÁV Elõre SC 3 - 9 HÜSI SC
     
 
    Cím Élõ MÁV Elõre SC   Eredmény   HÜSI SC Élõ Cím
 
1.   FM 2344 Mátrahalmi Tibor 0 - 1 Böröcz István 2386 IM
2.     2133 Vasvári Tamás 0 - 1 Fodor István 2303 FM
3.     2166 Pribék László 1/2 - 1/2 Zila László 2279  
4.     2096 Nádi Ferenc 0 - 1 Simon László 2117  
5.     2019 Csire Bence 1/2 - 1/2 Tegzes László 2073  
6.     1830 Di. Giovanni Vilmos 0 - 1 Lukács Dániel 2057  
7.     1914 Szunyogh István 0 - 1 Nagy Áron 2047  
8.     1783 Czimer József 0 - 1 Valis János 2049  
9.     1849 Havasi Gergõ 1 - 0 Fehér Attila 2127  
10.     1800 Guber Péter 1/2 - 1/2 Tardos Jakab 1736  
11.     1796 Kozák Tibor 1/2 - 1/2 Rigó Bence 1640  
12.     1668 Csordás Dávid 0 - 1 Pásztor Flóra Katinka 1666  
 
     
 
Gyõri KOMSZOL SE 8 - 4 SE Kisbér-Ászár II.
     
 
    Cím Élõ Gyõri KOMSZOL SE   Eredmény   SE Kisbér-Ászár II. Élõ Cím
 
1.     2188 dr. Gyurkovics Bence 1/2 - 1/2 Szabó Levente 2029  
2.     2058 Demeter Tamás 1/2 - 1/2 Mészáros Vilmos 1983  
3.     2116 Dr. Bende Ede 0 - 1 Bánszegi Attila 1964  
4.     2071 Finszter Máté 1 - 0 Komlósi Tibor 1894  
5.     2069 Szabó László 1 - 0 Jakab Norbert 1763  
6.     2018 Horváth László 0 - 1 Kovács Milán 1732  
7.     1975 Tóth Balázs 1 - 0 Huszár Georgina 1705  
8.     1887 dr. Papp Gábor 1 - 0 Rácz Máté 1679  
9.     1893 Lájer László 1/2 - 1/2 Mészáros Edmond Vilmos 1664  
10.     1972 Dr. Zalán János 1/2 - 1/2 Riez Péter (1862)  
11.     1719 Orosz András 1 - 0 Malomsoki László (1870)  
12.     1673 Nyéki Bence 1 - 0 Erdélyi Ádám    
 
     
 
Géniusz Tata VSE 8.5 - 3.5 Viadukt Biatorbágy
     
 
    Cím Élõ Géniusz Tata VSE   Eredmény   Viadukt Biatorbágy Élõ Cím
 
1.   FM 2277 Akóts Gábor 1/2 - 1/2 Pálkövi József 2439 IM
2.     2202 Horváth Csaba + - – Csõke Krisztián 2251  
3.     2159 Kovács Dávid 1/2 - 1/2 Mincsovics Miklós 2218  
4.     2208 Dibusz Ferenc 1 - 0 Fekete József 2184  
5.     2164 Lugasi Zoltán 0 - 1 Pápista Ákos 2161  
6.     2193 László Imre 1/2 - 1/2 Ruip János 2041  
7.     2190 Csólig Róbert 1 - 0 Gombócz Ferenc 2051  
8.     2042 Ferencz István 1 - 0 dr. Légmán Miklós 2027  
9.     1932 Marosi Levente 1 - 0 Müllner János 1919  
10.     1963 Molnár László 1 - 0 Andaházy Kolos 1774  
11.     2027 Farkas Bálint 1/2 - 1/2 Labancz János 1644  
12.     1652 Bohus Ádám 1/2 - 1/2 Sugár Kolos (1354)  
 
     
 
TTC Sakk 7.5 - 4.5 Zsámbéki SBE
     
 
    Cím Élõ TTC Sakk   Eredmény   Zsámbéki SBE Élõ Cím
 
1.   FM 2320 Kubacsny László 0 - 1 Juhász Márk 2193  
2.   IM 2338 Dudás János 1 - 0 Rummel Zsolt 2122  
3.     2280 Dupsky László 0 - 1 Varga Vilmos 2114  
4.     2099 Torday Balázs 1 - 0 Balog Tamás 2106  
5.     2122 Sallai Kálmán 0 - 1 Bittó Zoltán 2033  
6.     2210 Molnár Aurél 1 - 0 Gasparics Ákos 1966  
7.     2188 Berta Krisztián 1/2 - 1/2 Kajzinger Róbert 2021  
8.     1944 Sallai Máté 1/2 - 1/2 dr. Albert János 1939  
9.     2040 Kovács Zsolt 1 - 0 Sugár Bálint 1869  
10.     2056 Tóth Gábor 1/2 - 1/2 Metzger István 1893  
11.     1864 Tessedik Károly 1 - 0 Szendeff Miklós 1835  
12.       Lakatos Péter 1 - 0 Bõhm Zsombor 1715  
 
     
 
Zoltek SE 6 - 6 SZTC
     
 
    Cím Élõ Zoltek SE   Eredmény   SZTC Élõ Cím
 
1.     2175 Bereczki János 1/2 - 1/2 Harmatosi József 2249 FM
2.     2051 Jr. Gál Lajos 1/2 - 1/2 Horeczky Tibor 2188  
3.     2044 Jr. Meixner Ferenc 1 - 0 Csóli Ödön 2165  
4.     2072 Ikanov Imre 1/2 - 1/2 Bereczki István 2107  
5.     2095 Tóth Gyula 1/2 - 1/2 Rosta Sándor 2141  
6.     2025 Tóth István 0 - 1 Nagy Csaba 1983  
7.     1975 Balázs András 0 - 1 Nagy Miklós 2018  
8.     1944 Vágvölgyi István 0 - 1 Sinka Csaba 2024  
9.     1924 Drága Balázs 0 - 1 Jász Péter 1955  
10.     1810 Kiss István 1 - 0 Mocsári Marcell    
11.     1678 Balonyi Roland 1 - 0 Mocsári Eszter    
12.     1422 Vörösvácki András 1 - 0 Tõke Zoltán (1509)