A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
BEAC II. Barcza 8.5 - 3.5 Zoltek SE
SZTC 8 - 4 TTC Sakk
Zsámbéki SBE 6 - 6 Géniusz Tata VSE
Viadukt Biatorbágy 3.5 - 8.5 Gyõri KOMSZOL SE
SE Kisbér-Ászár II. 3 - 9 MÁV Elõre SC
HÜSI SC 10.5 - 1.5 TURUL SE
 
     
 
BEAC II. Barcza 8.5 - 3.5 Zoltek SE
     
 
    Cím Élõ BEAC II. Barcza   Eredmény   Zoltek SE Élõ Cím
 
1.     2188 Kormos Ádám 0 - 1 Bereczki János 2175  
2.     2253 Fordán Tibor 1/2 - 1/2 Jr. Gál Lajos 2051  
3.     2148 Kormos András 0 - 1 Jr. Meixner Ferenc 2044  
4.     2178 Molnár József 1 - 0 Ikanov Imre 2072  
5.     2091 Nováky Csaba 1/2 - 1/2 Tóth Gyula 2095  
6.     2124 Vass Lajos 1 - 0 Tóth István 2025  
7.     2074 Ádám György 1/2 - 1/2 Balázs András 1975  
8.     2072 Ádám György 1 - 0 Vágvölgyi István 1944  
9.     2110 Isépy Tamás 1 - 0 Drága Balázs 1924  
10.     2073 dr. Molnár Emil 1 - 0 Kiss István 1810  
11.     1635 Medve Márk 1 - 0 Vörösvácki András 1422  
12.     1593 Telek Zsigmond 1 - 0 Grinácz Aba Sámuel    
 
     
 
SZTC 8 - 4 TTC Sakk
     
 
    Cím Élõ SZTC   Eredmény   TTC Sakk Élõ Cím
 
1.   FM 2249 Harmatosi József 1/2 - 1/2 Dupsky László 2280  
2.     2188 Horeczky Tibor 0 - 1 Torday Balázs 2099  
3.     2165 Csóli Ödön 0 - 1 Sallai Kálmán 2122  
4.     2107 Bereczki István 1/2 - 1/2 Balog Gábor 2171  
5.     2141 Rosta Sándor 1 - 0 Tessedik Károly 1864  
6.     1983 Nagy Csaba 1 - 0 Hajdu Roland 1858  
7.     2018 Nagy Miklós 1 - 0 Kovács Gábor 1775  
8.     1860 Szécsi Péter 1 - 0 Pilis Péter 1753  
9.     1911 Farkas László 1 - 0 Krapfel János 1653  
10.     1955 Jász Péter 0 - 1 Lakatos Péter    
11.     1953 Szécsi Pál 1 - 0 Kicsindy János (1577)  
12.       Hajós Ákos + - – Árgyelán Dávid    
 
     
 
Zsámbéki SBE 6 - 6 Géniusz Tata VSE
     
 
    Cím Élõ Zsámbéki SBE   Eredmény   Géniusz Tata VSE Élõ Cím
 
1.     2193 Juhász Márk 1/2 - 1/2 Akóts Gábor 2277 FM
2.     2122 Rummel Zsolt 1/2 - 1/2 Horváth Csaba 2202  
3.     2114 Varga Vilmos 1/2 - 1/2 Kovács Dávid 2159  
4.     2106 Balog Tamás 0 - 1 Dibusz Ferenc 2208  
5.     2126 Sugár Gábor 1 - 0 Lugasi Zoltán 2164  
6.     1991 Mervó József 1 - 0 Juhász Barbara 2088  
7.     1966 Gasparics Ákos 0 - 1 László Imre 2193  
8.     1939 dr. Albert János 1 - 0 Csólig Róbert 2190  
9.     1869 Sugár Bálint 1/2 - 1/2 Pregun Bálint 1929  
10.     1893 Metzger István 0 - 1 Marosi Levente 1932  
11.     1835 Szendeff Miklós 0 - 1 Molnár László 1963  
12.     1715 Bõhm Zsombor 1 - 0 Kovács Bence 1631  
 
     
 
Viadukt Biatorbágy 3.5 - 8.5 Gyõri KOMSZOL SE
     
 
    Cím Élõ Viadukt Biatorbágy   Eredmény   Gyõri KOMSZOL SE Élõ Cím
 
1.     2251 Csõke Krisztián 0 - 1 dr. Gyurkovics Bence 2188  
2.     2184 Fekete József 0 - 1 Demeter Tamás 2058  
3.     2161 Pápista Ákos 1 - 0 Dr. Bende Ede 2116  
4.     2041 Ruip János 0 - 1 Finszter Máté 2071  
5.     2051 Gombócz Ferenc 1/2 - 1/2 Szabó László 2069  
6.     2027 dr. Légmán Miklós 0 - 1 Horváth László 2018  
7.     1960 Fekete András 1/2 - 1/2 Tóth Balázs 1975  
8.     1774 Andaházy Kolos 0 - 1 dr. Papp Gábor 1887  
9.     1644 Labancz János 1 - 0 Lájer László 1893  
10.     (1354) Sugár Kolos 0 - 1 Villányi László 1844  
11.       dr. Tóth Zoltán 1/2 - 1/2 Orosz András 1719  
12.     (1714) Potóczky András 0 - 1 Nyéki Bence 1673  
 
     
 
SE Kisbér-Ászár II. 3 - 9 MÁV Elõre SC
     
 
    Cím Élõ SE Kisbér-Ászár II.   Eredmény   MÁV Elõre SC Élõ Cím
 
1.     2029 Szabó Levente 1/2 - 1/2 Mátrahalmi Tibor 2344 FM
2.     1983 Mészáros Vilmos 1/2 - 1/2 Jr. Mohácsi András 2211  
3.     1936 Kiss Balázs 1/2 - 1/2 Nádi Ferenc 2096  
4.     1964 Bánszegi Attila 0 - 1 Csire Bence 2019  
5.     1894 Komlósi Tibor 0 - 1 Di. Giovanni Vilmos 1830  
6.     1763 Jakab Norbert 0 - 1 Szunyogh István 1914  
7.     1732 Kovács Milán 1/2 - 1/2 Czimer József 1783  
8.     1664 Mészáros Edmond Vilmos 1/2 - 1/2 dr. Kovács Imre 1893  
9.     (1862) Riez Péter 0 - 1 Havasi Gergõ 1849  
10.     (1870) Malomsoki László 0 - 1 Guber Péter 1800  
11.       Márkus József 1/2 - 1/2 Kozák Tibor 1796  
12.     (1705) Balya Gábor 0 - 1 Csordás Dávid 1668  
 
     
 
HÜSI SC 10.5 - 1.5 TURUL SE
     
 
    Cím Élõ HÜSI SC   Eredmény   TURUL SE Élõ Cím
 
1.   IM 2386 Böröcz István 1 - 0 Burghardt József 2160  
2.   FM 2303 Fodor István 1 - 0 Bokros Norbert 2054  
3.     2279 Zila László 1/2 - 1/2 Igler Szilárd 1969  
4.     2117 Simon László 1/2 - 1/2 Fûrész József 2038  
5.     2073 Tegzes László 1 - 0 Vörös Sándor 2001  
6.     2057 Lukács Dániel 1/2 - 1/2 Uttó Ferenc 1969  
7.     2047 Nagy Áron 1 - 0 Koródi Mihály 1750  
8.     1998 Merényi Gábor 1 - 0 dr. Sopow Tamás 1821  
9.     2001 Kósa Gergely 1 - 0 Korim Zsolt 1886  
10.     2049 Valis János 1 - 0 Kovács Balázs 1756  
11.     1833 Kovács Dániel 1 - 0 Varga Attila 1526  
12.     1736 Tardos Jakab 1 - 0 Beró Márk