A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
HÜSI SC 5 - 7 BEAC II. Barcza
TURUL SE 7 - 5 SE Kisbér-Ászár II.
MÁV Elõre SC 4.5 - 7.5 Viadukt Biatorbágy
Gyõri KOMSZOL SE 3 - 9 Zsámbéki SBE
Géniusz Tata VSE 10.5 - 1.5 SZTC
TTC Sakk 5 - 7 Zoltek SE
 
     
 
HÜSI SC 5 - 7 BEAC II. Barcza
     
 
    Cím Élõ HÜSI SC   Eredmény   BEAC II. Barcza Élõ Cím
 
1.   IM 2386 Böröcz István 1 - 0 Kormos Ádám 2188  
2.   FM 2303 Fodor István 0 - 1 Fordán Tibor 2253  
3.     2117 Simon László 0 - 1 Kormos András 2148  
4.     2187 Fehér Tamás 1 - 0 Molnár József 2178  
5.     2073 Tegzes László 1 - 0 Nováky Csaba 2091  
6.     2057 Lukács Dániel 1/2 - 1/2 Vass Lajos 2124  
7.     2047 Nagy Áron 1/2 - 1/2 Bodrogi Mihály 2077  
8.     1998 Merényi Gábor 1/2 - 1/2 Jr. Martin Béla 2032  
9.     2001 Kósa Gergely 1/2 - 1/2 Isépy Tamás 2110  
10.     2127 Fehér Attila 0 - 1 dr. Molnár Emil 2073  
11.     1833 Kovács Dániel 0 - 1 Grimm György 1888  
12.     1666 Pásztor Flóra Katinka 0 - 1 Medve Márk 1635  
 
     
 
TURUL SE 7 - 5 SE Kisbér-Ászár II.
     
 
    Cím Élõ TURUL SE   Eredmény   SE Kisbér-Ászár II. Élõ Cím
 
1.     2160 Burghardt József 1/2 - 1/2 Brayer János 2044  
2.     2122 Székely Csaba 1 - 0 Mészáros Vilmos 1983  
3.     2054 Bokros Norbert 0 - 1 Somody Róbert 1943  
4.     2024 Tóth Tamás 1/2 - 1/2 Kiss Balázs 1936  
5.     1969 Igler Szilárd 1/2 - 1/2 Bánszegi Attila 1964  
6.     2038 Fûrész József 1 - 0 Farkas Ferenc 1885  
7.     2001 Vörös Sándor 1/2 - 1/2 Komlósi Tibor 1894  
8.     1969 Uttó Ferenc 1 - 0 Kovács Milán 1732  
9.     1861 Lengyel Sándor 1/2 - 1/2 Rácz Máté 1679  
10.     1750 Koródi Mihály 1 - 0 Mészáros Edmond Vilmos 1664  
11.     1526 Varga Attila 0 - 1 Malomsoki László (1870)  
12.       Beró Márk 1/2 - 1/2 Márkus József    
 
     
 
MÁV Elõre SC 4.5 - 7.5 Viadukt Biatorbágy
     
 
    Cím Élõ MÁV Elõre SC   Eredmény   Viadukt Biatorbágy Élõ Cím
 
1.   FM 2344 Mátrahalmi Tibor 0 - 1 Pálkövi József 2439 IM
2.     2211 Jr. Mohácsi András 0 - 1 Csõke Krisztián 2251  
3.     2096 Nádi Ferenc 1/2 - 1/2 Fekete József 2184  
4.     2019 Csire Bence 1 - 0 Pápista Ákos 2161  
5.     1941 Diós István 0 - 1 Ruip János 2041  
6.     1830 Di. Giovanni Vilmos 1 - 0 Gombócz Ferenc 2051  
7.     1914 Szunyogh István 0 - 1 dr. Légmán Miklós 2027  
8.     1783 Czimer József 1/2 - 1/2 Fekete András 1960  
9.     1893 dr. Kovács Imre 1/2 - 1/2 Müllner János 1919  
10.     1849 Havasi Gergõ 1 - 0 Andaházy Kolos 1774  
11.     1796 Kozák Tibor 0 - 1 Labancz János 1644  
12.     1668 Csordás Dávid 0 - 1 Sugár Kolos (1354)  
 
     
 
Gyõri KOMSZOL SE 3 - 9 Zsámbéki SBE
     
 
    Cím Élõ Gyõri KOMSZOL SE   Eredmény   Zsámbéki SBE Élõ Cím
 
1.     2188 Gyurkovics Bence 0 - 1 Juhász Márk 2193  
2.     2058 Demeter Tamás 0 - 1 Rummel Zsolt 2122  
3.     2116 Dr. Bende Ede 1/2 - 1/2 Varga Vilmos 2114  
4.     2071 Finszter Máté 0 - 1 Sugár Gábor 2126  
5.     2069 Szabó László 0 - 1 Bittó Zoltán 2033  
6.     2018 Horváth László 0 - 1 Mervó József 1991  
7.     2050 Pram Imre 0 - 1 Gasparics Ákos 1966  
8.     1975 Tóth Balázs 1/2 - 1/2 Kajzinger Róbert 2021  
9.     1887 dr. Papp Gábor 0 - 1 dr. Albert János 1939  
10.     1864 Papp András 0 - 1 Sugár Bálint 1869  
11.     1719 Orosz András 1 - 0 Pregitzer György 1899  
12.     1673 Nyéki Bence 1 - 0 Ács Bendegúz    
 
     
 
Géniusz Tata VSE 10.5 - 1.5 SZTC
     
 
    Cím Élõ Géniusz Tata VSE   Eredmény   SZTC Élõ Cím
 
1.   FM 2277 Akóts Gábor 1/2 - 1/2 Harmatosi József 2249 FM
2.     2202 Horváth Csaba 1 - 0 Horeczky Tibor 2188  
3.     2159 Kovács Dávid 1/2 - 1/2 Csóli Ödön 2165  
4.     2208 Dibusz Ferenc 1/2 - 1/2 Bereczki István 2107  
5.     2205 Jr. Szobi Géza 1 - 0 Nagy Csaba 1983  
6.     2164 Lugasi Zoltán 1 - 0 Sinka Csaba 2024  
7.     2193 László Imre 1 - 0 Farkas László 1911  
8.     2190 Csólig Róbert 1 - 0 Jász Péter 1955  
9.     2042 Ferencz István 1 - 0 Kovács István 1966  
10.     1932 Marosi Levente 1 - 0 Szenczy Sándor 2000  
11.     1842 Szabó Gábor 1 - 0 Jr. Hajós János    
12.       Kocsis Anett 1 - 0 Kis Dávid