A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
BEAC II. Barcza 7.5 - 4.5 TTC Sakk
Zoltek SE 2 - 10 Géniusz Tata VSE
SZTC 6.5 - 5.5 Gyõri KOMSZOL SE
Zsámbéki SBE 6.5 - 5.5 MÁV Elõre SC
Viadukt Biatorbágy 9 - 3 TURUL SE
SE Kisbér-Ászár II. 3 - 9 HÜSI SC
 
     
 
BEAC II. Barcza 7.5 - 4.5 TTC Sakk
     
 
    Cím Élõ BEAC II. Barcza   Eredmény   TTC Sakk Élõ Cím
 
1.     2253 Fordán Tibor 1/2 - 1/2 Kubacsny László 2320 FM
2.     2148 Kormos András 1/2 - 1/2 Dudás János 2338 IM
3.     2178 Molnár József 0 - 1 Dupsky László 2280  
4.     2119 Szilvási Tibor 1/2 - 1/2 Torday Balázs 2099  
5.     2091 Nováky Csaba 1/2 - 1/2 Sallai Kálmán 2122  
6.     2124 Vass Lajos 0 - 1 Tessedik Károly 1864  
7.     2074 Ádám György 1 - 0 Kovács Gábor 1775  
8.     2110 Isépy Tamás 1 - 0 Pilis Péter 1753  
9.     2073 dr. Molnár Emil 1 - 0 Matura József 1746  
10.     1953 Molnár Tibor 1 - 0 Krapfel János 1653  
11.     1888 Zsipi Alex Márk 1/2 - 1/2 Lakatos Péter    
12.     1635 Medve Márk 1 - 0 Árgyelán Dávid    
 
     
 
Zoltek SE 2 - 10 Géniusz Tata VSE
     
 
    Cím Élõ Zoltek SE   Eredmény   Géniusz Tata VSE Élõ Cím
 
1.     2175 Bereczki János 1/2 - 1/2 Akóts Gábor 2277 FM
2.     2051 Jr. Gál Lajos 0 - 1 Horváth Csaba 2202  
3.     2044 Jr. Meixner Ferenc 0 - 1 Kovács Dávid 2159  
4.     2095 Tóth Gyula 0 - 1 Dibusz Ferenc 2208  
5.     2025 Tóth István 0 - 1 Lugasi Zoltán 2164  
6.     1975 Balázs András 0 - 1 László Imre 2193  
7.     1944 Vágvölgyi István 0 - 1 Csólig Róbert 2190  
8.     1924 Drága Balázs 1/2 - 1/2 Ferencz István 2042  
9.     1909 Flórián Márk 1 - 0 Pregun Bálint 1929  
10.     1810 Kiss István 0 - 1 Marosi Levente 1932  
11.     1422 Vörösvácki András 0 - 1 Farkas Bálint 2027  
12.       Grinácz Aba Sámuel 0 - 1 Bohus Ádám 1652  
 
     
 
SZTC 6.5 - 5.5 Gyõri KOMSZOL SE
     
 
    Cím Élõ SZTC   Eredmény   Gyõri KOMSZOL SE Élõ Cím
 
1.   FM 2249 Harmatosi József 1/2 - 1/2 Gyurkovics Bence 2188  
2.     2188 Horeczky Tibor 1 - 0 Demeter Tamás 2058  
3.     2165 Csóli Ödön 1/2 - 1/2 Dr. Bende Ede 2116  
4.     2107 Bereczki István 1 - 0 Finszter Máté 2071  
5.     2141 Rosta Sándor 1/2 - 1/2 Szabó László 2069  
6.     1983 Nagy Csaba 1 - 0 Horváth László 2018  
7.     2024 Sinka Csaba 1/2 - 1/2 Pram Imre 2050  
8.     1860 Szécsi Péter 1/2 - 1/2 Tóth Balázs 1975  
9.     1994 Horváth Sándor 1/2 - 1/2 dr. Papp Gábor 1887  
10.     2000 Szenczy Sándor 1/2 - 1/2 Villányi László 1844  
11.     1953 Szécsi Pál 0 - 1 Orosz András 1719  
12.       Hajós Ákos 0 - 1 Nyéki Bence 1673  
 
     
 
Zsámbéki SBE 6.5 - 5.5 MÁV Elõre SC
     
 
    Cím Élõ Zsámbéki SBE   Eredmény   MÁV Elõre SC Élõ Cím
 
1.     2193 Juhász Márk 1/2 - 1/2 Mátrahalmi Tibor 2344 FM
2.     2122 Rummel Zsolt 1 - 0 Vasvári Tamás 2133  
3.     2114 Varga Vilmos 1/2 - 1/2 Pribék László 2166  
4.     2106 Balog Tamás 1/2 - 1/2 Nádi Ferenc 2096  
5.     2126 Sugár Gábor 1 - 0 Csire Bence 2019  
6.     1991 Mervó József 1/2 - 1/2 Di. Giovanni Vilmos 1830  
7.     1966 Gasparics Ákos 0 - 1 Szunyogh István 1914  
8.     2021 Kajzinger Róbert 1/2 - 1/2 Czimer József 1783  
9.     1939 dr. Albert János 1 - 0 dr. Kovács Imre 1893  
10.     1869 Sugár Bálint 1/2 - 1/2 Havasi Gergõ 1849  
11.     1893 Metzger István 1/2 - 1/2 Kozák Tibor 1796  
12.     1715 Bõhm Zsombor 0 - 1 Csordás Dávid 1668  
 
     
 
Viadukt Biatorbágy 9 - 3 TURUL SE
     
 
    Cím Élõ Viadukt Biatorbágy   Eredmény   TURUL SE Élõ Cím
 
1.   IM 2439 Pálkövi József 1 - 0 Burghardt József 2160  
2.     2251 Csõke Krisztián 1 - 0 Bokros Norbert 2054  
3.     2218 Mincsovics Miklós 1 - 0 Igler Szilárd 1969  
4.     2184 Fekete József 1/2 - 1/2 Fûrész József 2038  
5.     2161 Pápista Ákos 1 - 0 Vörös Sándor 2001  
6.     2041 Ruip János 1/2 - 1/2 Uttó Ferenc 1969  
7.     2051 Gombócz Ferenc 0 - 1 Koródi Mihály 1750  
8.     1960 Fekete András 1/2 - 1/2 dr. Sopow Tamás 1821  
9.     1919 Müllner János 1 - 0 Korim Zsolt 1886  
10.     1774 Andaházy Kolos 1 - 0 Vereszki Bence 1665  
11.     1644 Labancz János 1 - 0 Varga Attila 1526  
12.     (1354) Sugár Kolos 1/2 - 1/2 Beró Márk    
 
     
 
SE Kisbér-Ászár II. 3 - 9 HÜSI SC
     
 
    Cím Élõ SE Kisbér-Ászár II.   Eredmény   HÜSI SC Élõ Cím
 
1.     2173 Dolnik Attila 0 - 1 Böröcz István 2386 IM
2.     2044 Brayer János 0 - 1 Fodor István 2303 FM
3.     2029 Szabó Levente 0 - 1 Simon László 2117  
4.     1983 Mészáros Vilmos 1/2 - 1/2 Nagy Áron 2047  
5.     1943 Somody Róbert 1 - 0 Merényi Gábor 1998  
6.     1936 Kiss Balázs 0 - 1 Kósa Gergely 2001  
7.     1953 Pallag György 0 - 1 Smaraglay Botond 2061  
8.     1964 Bánszegi Attila 0 - 1 Valis János 2049  
9.     1885 Farkas Ferenc 0 - 1 Fehér Attila 2127  
10.     1894 Komlósi Tibor 1 - 0 Kovács Dániel 1833  
11.     1732 Kovács Milán 0 - 1 Rigó Bence 1640  
12.     1679 Rácz Máté 1/2 - 1/2 Pásztor Flóra Katinka 1666