A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
BEAC II. Barcza 6.5 - 5.5 Viadukt Biatorbágy
SE Kisbér-Ászár II. 2.5 - 9.5 Zsámbéki SBE
HÜSI SC 8 - 4 SZTC
TURUL SE 7 - 5 Zoltek SE
MÁV Elõre SC 5.5 - 6.5 TTC Sakk
Gyõri KOMSZOL SE 5.5 - 6.5 Géniusz Tata VSE
 
     
 
BEAC II. Barcza 6.5 - 5.5 Viadukt Biatorbágy
     
 
    Cím Élõ BEAC II. Barcza   Eredmény   Viadukt Biatorbágy Élõ Cím
 
1.     2253 Fordán Tibor 0 - 1 Pálkövi József 2439 IM
2.     2148 Kormos András 1/2 - 1/2 Csõke Krisztián 2251  
3.     2178 Molnár József 0 - 1 Mincsovics Miklós 2218  
4.     2091 Nováky Csaba 0 - 1 Fekete József 2184  
5.     2124 Vass Lajos 0 - 1 Ruip János 2041  
6.     2077 Bodrogi Mihály 1 - 0 Gombócz Ferenc 2051  
7.     2074 Ádám György 1 - 0 dr. Légmán Miklós 2027  
8.     2072 Ádám György 1 - 0 Fekete András 1960  
9.     2073 dr. Molnár Emil 1/2 - 1/2 Andaházy Kolos 1774  
10.     2017 Pótári Adrián 1 - 0 Labancz János 1644  
11.     1888 Zsipi Alex Márk 1/2 - 1/2 Kiss István 1751  
12.     1446 Márton Dénes 1 - 0 Szakály Botond    
 
     
 
SE Kisbér-Ászár II. 2.5 - 9.5 Zsámbéki SBE
     
 
    Cím Élõ SE Kisbér-Ászár II.   Eredmény   Zsámbéki SBE Élõ Cím
 
1.     2044 Brayer János 1/2 - 1/2 Juhász Márk 2193  
2.     2029 Szabó Levente 1 - 0 Rummel Zsolt 2122  
3.     1953 Pallag György 1/2 - 1/2 Varga Vilmos 2114  
4.     1732 Kovács Milán 1/2 - 1/2 Sugár Gábor 2126  
5.     (1862) Riez Péter 0 - 1 Bittó Zoltán 2033  
6.     (1870) Malomsoki László 0 - 1 Mervó József 1991  
7.       Márkus József 0 - 1 Gasparics Ákos 1966  
8.     (1705) Balya Gábor 0 - 1 Kajzinger Róbert 2021  
9.     (1548) Vinkovits László 0 - 1 Metzger István 1893  
10.       Pavelkovits Béla 0 - 1 Pregitzer György 1899  
11.       Kovács Szilveszter 0 - 1 Bõhm Zsombor 1715  
12.     1349 Bánszegi Rebeka 0 - 1 Ács Bendegúz    
 
     
 
HÜSI SC 8 - 4 SZTC
     
 
    Cím Élõ HÜSI SC   Eredmény   SZTC Élõ Cím
 
1.   IM 2386 Böröcz István 0 - 1 Harmatosi József 2249 FM
2.   FM 2303 Fodor István 1/2 - 1/2 Horeczky Tibor 2188  
3.     2279 Zila László 1/2 - 1/2 Csóli Ödön 2165  
4.     2117 Simon László 1/2 - 1/2 Bereczki István 2107  
5.     2187 Fehér Tamás 1 - 0 Rosta Sándor 2141  
6.     2073 Tegzes László 1/2 - 1/2 Nagy Csaba 1983  
7.     1998 Merényi Gábor 1 - 0 Sinka Csaba 2024  
8.     2001 Kósa Gergely 1 - 0 Szécsi Péter 1860  
9.     2061 Smaraglay Botond 1 - 0 Farkas László 1911  
10.     2049 Valis János 1 - 0 Horváth Sándor 1994  
11.     1833 Kovács Dániel 0 - 1 Jász Péter 1955  
12.     1607 Csillik Kristóf 1 - 0 Hajós Ákos    
 
     
 
TURUL SE 7 - 5 Zoltek SE
     
 
    Cím Élõ TURUL SE   Eredmény   Zoltek SE Élõ Cím
 
1.     2160 Burghardt József 1/2 - 1/2 Bereczki János 2175  
2.     2122 Székely Csaba 1 - 0 Jr. Gál Lajos 2051  
3.     1969 Igler Szilárd 0 - 1 Jr. Meixner Ferenc 2044  
4.     2038 Fûrész József 0 - 1 Horváth István 2119  
5.     2001 Vörös Sándor 0 - 1 Tóth Gyula 2095  
6.     1969 Uttó Ferenc 1 - 0 Tóth István 2025  
7.     1750 Koródi Mihály 1 - 0 Balázs András 1975  
8.     1821 dr. Sopow Tamás 1 - 0 Vágvölgyi István 1944  
9.     1767 Papp József 0 - 1 Drága Balázs 1924  
10.     1665 Vereszki Bence 1/2 - 1/2 Kiss István 1810  
11.     1526 Varga Attila 1 - 0 Vörösvácki András 1422  
12.       Beró Márk 1 - 0 Grinácz Aba Sámuel    
 
     
 
MÁV Elõre SC 5.5 - 6.5 TTC Sakk
     
 
    Cím Élõ MÁV Elõre SC   Eredmény   TTC Sakk Élõ Cím
 
1.   FM 2344 Mátrahalmi Tibor 0 - 1 Kubacsny László 2320 FM
2.     2211 Jr. Mohácsi András 0 - 1 Dupsky László 2280  
3.     2096 Nádi Ferenc 1/2 - 1/2 Torday Balázs 2099  
4.     2019 Csire Bence 0 - 1 Sallai Kálmán 2122  
5.     1941 Diós István 1 - 0 Sallai Kálmán 2122  
6.     1830 Di. Giovanni Vilmos 1/2 - 1/2 Kovács Zsolt 2040  
7.     1914 Szunyogh István 1/2 - 1/2 Tóth Gábor 2056  
8.     1783 Czimer József 1/2 - 1/2 Tessedik Károly 1864  
9.     1893 dr. Kovács Imre 1/2 - 1/2 Hajdu Roland 1858  
10.     1849 Havasi Gergõ 1 - 0 Kovács Gábor 1775  
11.     1796 Kozák Tibor 0 - 1 Pilis Péter 1753  
12.     1668 Csordás Dávid 1 - 0 Pálinkás Tamás 1715  
 
     
 
Gyõri KOMSZOL SE 5.5 - 6.5 Géniusz Tata VSE
     
 
    Cím Élõ Gyõri KOMSZOL SE   Eredmény   Géniusz Tata VSE Élõ Cím
 
1.     2188 dr. Gyurkovics Bence 1/2 - 1/2 Akóts Gábor 2277 FM
2.     2058 Demeter Tamás 1/2 - 1/2 Horváth Csaba 2202  
3.     2116 Dr. Bende Ede 1/2 - 1/2 Kovács Dávid 2159  
4.     2071 Finszter Máté 1 - 0 Dibusz Ferenc 2208  
5.     2069 Szabó László 0 - 1 Lugasi Zoltán 2164  
6.     2018 Horváth László 1 - 0 László Imre 2193  
7.     2050 Pram Imre 0 - 1 Csólig Róbert 2190  
8.     1887 dr. Papp Gábor 1 - 0 Ferencz István 2042  
9.     1893 Lájer László 0 - 1 Marosi Levente 1932  
10.     1844 Villányi László 0 - 1 Molnár László 1963  
11.     1719 Orosz András 1 - 0 Farkas Bálint 2027  
12.     1673 Nyéki Bence 0 - 1 Bohus Ádám 1652