A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
SE Kisbér-Ászár II. 4 - 8 BEAC II. Barcza
HÜSI SC 6.5 - 5.5 Viadukt Biatorbágy
TURUL SE 4 - 8 Zsámbéki SBE
MÁV Elõre SC 8 - 4 SZTC
Gyõri KOMSZOL SE 5.5 - 6.5 Zoltek SE
Géniusz Tata VSE 9 - 3 TTC Sakk
 
     
 
SE Kisbér-Ászár II. 4 - 8 BEAC II. Barcza
     
 
    Cím Élõ SE Kisbér-Ászár II.   Eredmény   BEAC II. Barcza Élõ Cím
 
1.     2173 Dolnik Attila 0 - 1 Kormos Ádám 2188  
2.     2092 Bárczi Tibor 1/2 - 1/2 Fordán Tibor 2253  
3.     2044 Brayer János 1/2 - 1/2 Kormos András 2148  
4.     2029 Szabó Levente 1 - 0 Molnár József 2178  
5.     1983 Mészáros Vilmos 1/2 - 1/2 Szilvási Tibor 2119  
6.     1943 Somody Róbert 1/2 - 1/2 Nováky Csaba 2091  
7.     1936 Kiss Balázs 0 - 1 Vass Lajos 2124  
8.     1955 Balogh Péter 1/2 - 1/2 Ádám György 2074  
9.     1953 Pallag György 0 - 1 Ádám György 2072  
10.     1885 Farkas Ferenc 0 - 1 Isépy Tamás 2110  
11.     1747 Benedek Kata 1/2 - 1/2 Grimm György 1888  
12.     1732 Kovács Milán 0 - 1 Zsipi Alex Márk 1888  
 
     
 
HÜSI SC 6.5 - 5.5 Viadukt Biatorbágy
     
 
    Cím Élõ HÜSI SC   Eredmény   Viadukt Biatorbágy Élõ Cím
 
1.   IM 2386 Böröcz István 0 - 1 Pálkövi József 2439 IM
2.   FM 2303 Fodor István 1 - 0 Mincsovics Miklós 2218  
3.     2279 Zila László 1/2 - 1/2 Fekete József 2184  
4.     2117 Simon László 1 - 0 Pápista Ákos 2161  
5.     2187 Fehér Tamás 0 - 1 Ruip János 2041  
6.     2057 Lukács Dániel 1/2 - 1/2 Gombócz Ferenc 2051  
7.     2047 Nagy Áron 0 - 1 dr. Légmán Miklós 2027  
8.     2001 Kósa Gergely 1 - 0 Fekete András 1960  
9.     2049 Valis János 0 - 1 Müllner János 1919  
10.     2127 Fehér Attila 1 - 0 Andaházy Kolos 1774  
11.     1833 Kovács Dániel 1 - 0 Labancz János 1644  
12.     1736 Tardos Jakab 1/2 - 1/2 Sugár Kolos (1354)  
 
     
 
TURUL SE 4 - 8 Zsámbéki SBE
     
 
    Cím Élõ TURUL SE   Eredmény   Zsámbéki SBE Élõ Cím
 
1.     2160 Burghardt József 0 - 1 Juhász Márk 2193  
2.     2122 Székely Csaba 1/2 - 1/2 Rummel Zsolt 2122  
3.     2054 Bokros Norbert 0 - 1 Varga Vilmos 2114  
4.     2057 Rigán József 1/2 - 1/2 Balog Tamás 2106  
5.     1969 Igler Szilárd 0 - 1 Sugár Gábor 2126  
6.     2038 Fûrész József 1 - 0 Mervó József 1991  
7.     2001 Vörös Sándor 1/2 - 1/2 Gasparics Ákos 1966  
8.     1969 Uttó Ferenc 1/2 - 1/2 Kajzinger Róbert 2021  
9.     1750 Koródi Mihály 1/2 - 1/2 Sugár Bálint 1869  
10.     1821 dr. Sopow Tamás 1/2 - 1/2 Szendeff Miklós 1835  
11.     1526 Varga Attila 0 - 1 Pregitzer György 1899  
12.       Beró Márk 0 - 1 Bõhm Zsombor 1715  
 
     
 
MÁV Elõre SC 8 - 4 SZTC
     
 
    Cím Élõ MÁV Elõre SC   Eredmény   SZTC Élõ Cím
 
1.   FM 2344 Mátrahalmi Tibor 1/2 - 1/2 Harmatosi József 2249 FM
2.     2211 Jr. Mohácsi András 1 - 0 Horeczky Tibor 2188  
3.     2133 Vasvári Tamás 1 - 0 Csóli Ödön 2165  
4.     2166 Pribék László 1 - 0 Bereczki István 2107  
5.     2096 Nádi Ferenc 1/2 - 1/2 Rosta Sándor 2141  
6.     2019 Csire Bence 1/2 - 1/2 Nagy Csaba 1983  
7.     1830 Di. Giovanni Vilmos 0 - 1 Sinka Csaba 2024  
8.     1914 Szunyogh István 1 - 0 Szécsi Péter 1860  
9.     1849 Havasi Gergõ 1 - 0 Farkas László 1911  
10.     1800 Guber Péter 1/2 - 1/2 Horváth Sándor 1994  
11.     1796 Kozák Tibor 0 - 1 Szécsi Pál 1953  
12.     1668 Csordás Dávid 1 - 0 Hajós Ákos    
 
     
 
Gyõri KOMSZOL SE 5.5 - 6.5 Zoltek SE
     
 
    Cím Élõ Gyõri KOMSZOL SE   Eredmény   Zoltek SE Élõ Cím
 
1.     2188 Gyurkovics Bence 1/2 - 1/2 Bereczki János 2175  
2.     2058 Demeter Tamás 1/2 - 1/2 Jr. Gál Lajos 2051  
3.     2116 Dr. Bende Ede 0 - 1 Jr. Meixner Ferenc 2044  
4.     2071 Finszter Máté 1/2 - 1/2 Tóth Gyula 2095  
5.     2069 Szabó László 1/2 - 1/2 Tóth István 2025  
6.     2018 Horváth László 1/2 - 1/2 Balázs András 1975  
7.     2050 Pram Imre 0 - 1 Vágvölgyi István 1944  
8.     1975 Tóth Balázs 1/2 - 1/2 Drága Balázs 1924  
9.     1887 dr. Papp Gábor 1/2 - 1/2 Bognár Attila 1857  
10.     1972 Dr. Zalán János 1/2 - 1/2 Kiss István 1810  
11.     1719 Orosz András 1/2 - 1/2 Balonyi Roland 1678  
12.     1673 Nyéki Bence 1 - 0 Grinácz Aba Sámuel    
 
     
 
Géniusz Tata VSE 9 - 3 TTC Sakk
     
 
    Cím Élõ Géniusz Tata VSE   Eredmény   TTC Sakk Élõ Cím
 
1.   FM 2277 Akóts Gábor 1/2 - 1/2 Dudás János 2338 IM
2.     2202 Horváth Csaba 1 - 0 Dupsky László 2280  
3.     2159 Kovács Dávid 1/2 - 1/2 Torday Balázs 2099  
4.     2205 Jr. Szobi Géza 1 - 0 Sallai Kálmán 2122  
5.     2164 Lugasi Zoltán 1/2 - 1/2 Berta Krisztián 2188  
6.     2193 László Imre 1 - 0 Tessedik Károly 1864  
7.     2190 Csólig Róbert 1 - 0 Paulovics György 1911  
8.     2042 Ferencz István 0 - 1 Hajdu Roland 1858  
9.     1932 Marosi Levente 1 - 0 Kovács Gábor 1775  
10.     1963 Molnár László 1 - 0 Krapfel János 1653  
11.     1842 Szabó Gábor 1/2 - 1/2 Lakatos Péter    
12.     1652 Bohus Ádám 1 - 0 Baranyai-Molnár Ádám