A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
MAFC 4.5 - 7.5 TTC Sakk
E.S.C   -   Zoltek SE
Zsámbéki SBE 3 - 9 Biatorbágy
Géniusz Tata VSE 5.5 - 6.5 SE Kisbér-Ászár
HASE II. 6 - 6 Gyõri KOMSZOL SE
BEAC II. 8 - 4 TURUL SE
 
     
 
MAFC 4.5 - 7.5 TTC Sakk
     
 
    Cím Élõ MAFC   Eredmény   TTC Sakk Élõ Cím
 
1.   FM 2255 Brustkern Juergen 1/2 - 1/2 Péter Ambrus 2389 IM
2.   FM 2280 Horváth Gábor 1/2 - 1/2 Kubacsny László 2324 FM
3.     2184 Szabó Janos 1 - 0 Gelle István 2341  
4.     2191 Zanaty Zsolt 1/2 - 1/2 Peredy Ferenc 2284 IM
5.     2173 Bánházi István 0 - 1 Dudás János 2335 IM
6.     2084 Sándor József 0 - 1 Dupsky László 2221  
7.     2150 H. Göblyös György 0 - 1 Molnár Aurél 2220  
8.     2113 Gombócz Zsolt 1/2 - 1/2 Berta Krisztián 2220  
9.     2103 Vass István 1/2 - 1/2 Masát Ádám 2184  
10.     1901 dr. Szabados Gábor 1 - 0 Palotás Péter 1998  
11.     1823 Horváth Attila Béla 0 - 1 Torday Balázs 2001  
12.     1776 Horváth Ilona Klára 0 - 1 Sallai Máté 1999  
 
     
 
Zsámbéki SBE 3 - 9 Biatorbágy
     
 
    Cím Élõ Zsámbéki SBE   Eredmény   Biatorbágy Élõ Cím
 
1.     2232 Juhász Márk 1/2 - 1/2 Csõke Krisztián 2262  
2.     2172 Rummel Zsolt 0 - 1 Mincsovics Miklós 2223  
3.     2117 Balog Tamás 0 - 1 Fekete József 2184  
4.     2105 Sugár Gábor 1 - 0 Csõke Adrienn 2173 WIM
5.     2042 Tessedik Károly 0 - 1 Pápista Ákos 2138  
6.     2067 Szendeff Miklós 0 - 1 Molnár László 2139  
7.     1994 Bittó Zoltán 0 - 1 Ruip János 2044  
8.     1915 Pregitzer György 1/2 - 1/2 Gombócz Ferenc 2008  
9.     1833 Gasparics Ákos 0 - 1 Fekete András    
10.     1789 Sugár Bálint 1 - 0 Felméry Tamás 1774  
11.     1689 Bõhm Zsombor 0 - 1 Felméry Máté 1714  
12.       Metzger István 0 - 1 Andaházy Kolos    
 
     
 
Géniusz Tata VSE 5.5 - 6.5 SE Kisbér-Ászár
     
 
    Cím Élõ Géniusz Tata VSE   Eredmény   SE Kisbér-Ászár Élõ Cím
 
1.   FM 2353 Csiba Dominik 1 - 0 Mészáros Gyula 2402 IM
2.     2227 Horváth Csaba 1 - 0 Farkas Gyula 2170 FM
3.     2127 Bagi Máté 1/2 - 1/2 Dr. Erdélyi Tamás 2156 IM
4.     2182 Csólig Róbert 1/2 - 1/2 Bottyán Péter 2217  
5.     2189 Jr. Szobi Géza 0 - 1 Szegi Tamás 2187  
6.     2181 Dibusz Ferenc 1 - 0 Sarok Péter 2204  
7.     2162 Szemeti Árpád 0 - 1 Sebestyén Gábor 2207  
8.     2030 Nagy Ferenc 1 - 0 Huszár Richárd 2086  
9.     2069 Farkas Bálint 0 - 1 Dolnik Attila 2155  
10.     1953 Ihionvien Katalin 0 - 1 Szinável Zsolt 2127  
11.     1853 Szabó Gábor 0 - 1 Pallag Gergely 2051  
12.     1857 Pregun Bálint 1/2 - 1/2 Somody Róbert 1872  
 
     
 
HASE II. 6 - 6 Gyõri KOMSZOL SE
     
 
    Cím Élõ HASE II.   Eredmény   Gyõri KOMSZOL SE Élõ Cím
 
1.   FM 2114 Pesztericz László 1 - 0 Gyurkovics Bence 2191  
2.     2029 Pallagi János 1/2 - 1/2 Demeter Tamás 2055  
3.   WFM 2035 Kozma Edit 0 - 1 Dr. Bende Ede 2168  
4.     2022 Rabovszky György 0 - 1 Finszter Máté 2056  
5.     1991 Rózsa Sándor 0 - 1 Szabó László 2106  
6.     1966 Zoltán András 0 - 1 Horváth László 2075  
7.     2008 Dolányi József 1/2 - 1/2 Munkácsy István 2118  
8.     1943 Rajcsányi Péter 1 - 0 Bodor Tamás 1906  
9.     (1941) Aczél Tibor 1/2 - 1/2 Tóth Balázs (1900)  
10.     1928 Szûcs Imre 1/2 - 1/2 Villányi László 1888  
11.     1877 Deák Bálint 1 - 0 Lájer László 1905  
12.     1605 Lovas Miklós 1 - 0 Nyéki Bence    
 
     
 
BEAC II. 8 - 4 TURUL SE
     
 
    Cím Élõ BEAC II.   Eredmény   TURUL SE Élõ Cím
 
1.     2238 Fordán Tibor 1/2 - 1/2 Tóth Tamás 2065  
2.     2235 Keschitz György 1 - 0 Rigán József 2043  
3.     2209 Kormos Ádám 1 - 0 dr. Légmán Miklós 2095  
4.     2117 Bodrogi Mihály 1 - 0 Bokros Norbert 2017  
5.     2170 Molnár József 0 - 1 Fûrész József 2002  
6.     2187 Kormos András 1 - 0 Igler Szilárd 1901  
7.     2140 Szilvási Tibor 1 - 0 Vörös Sándor 2046  
8.     2048 Ngo Tan Don 1 - 0 Mészáros Vilmos 1916  
9.     2115 Vass Lajos 1 - 0 Lengyel Sándor 1865  
10.     2106 dr. Molnár Emil 0 - 1 dr. Sopow Tamás 1841  
11.     2063 Gyömbér Tamás 1/2 - 1/2 Kovács Balázs 1837  
12.     1713 Batári Zoltán 0 - 1 Vereszki Bence 1635