A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
TTC Sakk 9.5 - 2.5 BEAC II.
TURUL SE 8 - 4 HASE II.
Gyõri KOMSZOL SE 5 - 7 Géniusz Tata VSE
SE Kisbér-Ászár 11 - 1 Zsámbéki SBE
Biatorbágy   -   E.S.C
Zoltek SE 4 - 8 MAFC
 
     
 
TTC Sakk 9.5 - 2.5 BEAC II.
     
 
    Cím Élõ TTC Sakk   Eredmény   BEAC II. Élõ Cím
 
1.   FM 2324 Kubacsny László 1 - 0 Fordán Tibor 2238  
2.     2341 Gelle István 1 - 0 Kormos Ádám 2209  
3.   IM 2284 Peredy Ferenc 1/2 - 1/2 Bodrogi Mihály 2117  
4.   IM 2335 Dudás János 1 - 0 Molnár József 2170  
5.     2303 dr. Léhmann Zoltán 0 - 1 Szilvási Tibor 2140  
6.     2221 Dupsky László 1 - 0 Vass Lajos 2115  
7.     2220 Berta Krisztián 0 - 1 dr. Molnár Emil 2106  
8.     2135 Sallai Kálmán 1 - 0 Gyömbér Tamás 2063  
9.     2184 Masát Ádám 1 - 0 Szabó Gábor 1891  
10.     1998 Palotás Péter 1 - 0 Szalay Tibor 1847  
11.     2001 Torday Balázs 1 - 0 Szemák Balázs (1422)  
12.     1999 Sallai Máté 1 - 0 Rózsa Sándor (1198)  
 
     
 
TURUL SE 8 - 4 HASE II.
     
 
    Cím Élõ TURUL SE   Eredmény   HASE II. Élõ Cím
 
1.     2065 Tóth Tamás 0 - 1 Lovas Zsolt 2067  
2.     2043 Rigán József 1 - 0 Demjén Attila 2054  
3.     2095 dr. Légmán Miklós 1/2 - 1/2 Pallagi János 2029  
4.     2017 Bokros Norbert 1/2 - 1/2 Rabovszky György 2022  
5.     2002 Fûrész József 0 - 1 Rózsa Sándor 1991  
6.     1901 Igler Szilárd 1 - 0 Zoltán András 1966  
7.     2046 Vörös Sándor 1 - 0 Jergler József 2012  
8.     1916 Mészáros Vilmos 1 - 0 Aczél Tibor (1941)  
9.     1865 Lengyel Sándor 1 - 0 Munka Béla 1868  
10.     1841 dr. Sopow Tamás 1 - 0 Haszon Ábel 1754  
11.     1837 Kovács Balázs 0 - 1 Haszon Kamilla Sára 1701  
12.     1635 Vereszki Bence 1 - 0 Haszon Attila 1757  
 
     
 
Gyõri KOMSZOL SE 5 - 7 Géniusz Tata VSE
     
 
    Cím Élõ Gyõri KOMSZOL SE   Eredmény   Géniusz Tata VSE Élõ Cím
 
1.     2191 Gyurkovics Bence 0 - 1 Csiba Dominik 2353 FM
2.     2055 Demeter Tamás 1 - 0 Horváth Csaba 2227  
3.     2168 Dr. Bende Ede 0 - 1 Bagi Máté 2127  
4.     2056 Finszter Máté 1 - 0 Csólig Róbert 2182  
5.     2106 Szabó László 0 - 1 Jr. Szobi Géza 2189  
6.     2075 Horváth László 0 - 1 Dibusz Ferenc 2181  
7.     2118 Munkácsy István 1/2 - 1/2 Kiss Kinga 2093 WFM
8.     2052 Pram Imre 1 - 0 Molnár László 1938  
9.     2032 Dr. Zalán János 1/2 - 1/2 Nagy Ferenc 2030  
10.     (1900) Tóth Balázs 0 - 1 Farkas Bálint 2069  
11.     1941 Szabó Gábor 1/2 - 1/2 Pregun Bálint 1857  
12.       Nyéki Bence 1/2 - 1/2 Mészáros Dániel 1785  
 
     
 
SE Kisbér-Ászár 11 - 1 Zsámbéki SBE
     
 
    Cím Élõ SE Kisbér-Ászár   Eredmény   Zsámbéki SBE Élõ Cím
 
1.   IM 2402 Mészáros Gyula 1 - 0 Báder Levente 2189  
2.   FM 2170 Farkas Gyula 1 - 0 Juhász Márk 2232  
3.   IM 2156 Dr. Erdélyi Tamás 1 - 0 Rummel Zsolt 2172  
4.     2217 Bottyán Péter 1 - 0 Balog Tamás 2117  
5.     2187 Szegi Tamás 1 - 0 Tessedik Károly 2042  
6.     2204 Sarok Péter 1 - 0 Szendeff Miklós 2067  
7.     2207 Sebestyén Gábor 0 - 1 Bittó Zoltán 1994  
8.     2086 Huszár Richárd 1 - 0 Junger Endre (1849)  
9.     2078 Brayer János 1 - 0 Gasparics Ákos 1833  
10.     2127 Szinável Zsolt 1 - 0 Sugár Bálint 1789  
11.     2051 Pallag Gergely 1 - 0 Bõhm Zsombor 1689  
12.     1872 Somody Róbert 1 - 0 Metzger István    
 
     
 
Zoltek SE 4 - 8 MAFC
     
 
    Cím Élõ Zoltek SE   Eredmény   MAFC Élõ Cím
 
1.     2229 Bereczki János 1 - 0 Szabó Janos 2184  
2.     2115 Jr. Gál Lajos 1/2 - 1/2 Zanaty Zsolt 2191  
3.     2079 Ikanov Imre 1/2 - 1/2 Bánházi István 2173  
4.     2072 Ferencz István 0 - 1 Sándor József 2084  
5.     2033 Szabó Lajos 0 - 1 Jr. Halász Csaba 2145  
6.     2019 Balázs András 1 - 0 H. Göblyös György 2150  
7.     2000 Tóth István 0 - 1 Vass István 2103  
8.     1931 Drexler Mihály 0 - 1 Bogár Attila 2182  
9.     1877 Drága Balázs 0 - 1 Zéman Adrienn 1876  
10.     1782 Kiss István 1 - 0 Horváth György Attila 1933  
11.     (1665) Balonyi Roland 0 - 1 Horváth Attila Béla 1823  
12.       Grinácz Aba Sámuel 0 - 1 Horváth Ilona Klára 1776