A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
Zoltek SE 0 - 12 TTC Sakk
MAFC 5 - 7 Biatorbágy
E.S.C   -   SE Kisbér-Ászár
Zsámbéki SBE 6 - 6 Gyõri KOMSZOL SE
Géniusz Tata VSE 8 - 4 TURUL SE
HASE II. 3.5 - 8.5 BEAC II.
 
     
 
Zoltek SE 0 - 12 TTC Sakk
     
 
    Cím Élõ Zoltek SE   Eredmény   TTC Sakk Élõ Cím
 
1.     2115 Jr. Gál Lajos 0 - 1 Kubacsny László 2324 FM
2.     2079 Ikanov Imre 0 - 1 Gelle István 2341  
3.     2072 Ferencz István 0 - 1 Peredy Ferenc 2284 IM
4.     2033 Szabó Lajos 0 - 1 Dudás János 2335 IM
5.     2019 Balázs András 0 - 1 Dupsky László 2221  
6.     2000 Tóth István 0 - 1 Molnár Aurél 2220  
7.     1931 Drexler Mihály 0 - 1 Berta Krisztián 2220  
8.     1877 Drága Balázs 0 - 1 Sallai Kálmán 2135  
9.     1782 Kiss István 0 - 1 Kovács Zsolt 2072  
10.     (1873) Bognár Attila 0 - 1 Palotás Péter 1998  
11.     (1665) Balonyi Roland 0 - 1 Torday Balázs 2001  
12.       Vörösvácki András 0 - 1 Sallai Máté 1999  
 
     
 
MAFC 5 - 7 Biatorbágy
     
 
    Cím Élõ MAFC   Eredmény   Biatorbágy Élõ Cím
 
1.   FM 2280 Horváth Gábor 0 - 1 Csõke Krisztián 2262  
2.     2184 Szabó Janos 0 - 1 Fekete József 2184  
3.   FM 2142 dr. Lakó László 0 - 1 Csõke Adrienn 2173 WIM
4.     2191 Zanaty Zsolt 1/2 - 1/2 Pápista Ákos 2138  
5.     2173 Bánházi István 0 - 1 Molnár László 2139  
6.     2084 Sándor József 1/2 - 1/2 Ruip János 2044  
7.     2113 Gombócz Zsolt 1/2 - 1/2 Gombócz Ferenc 2008  
8.     2103 Vass István 1 - 0 Fekete András    
9.     1901 dr. Szabados Gábor 0 - 1 Felméry Tamás 1774  
10.     1933 Horváth György Attila 1/2 - 1/2 Felméry Máté 1714  
11.     1823 Horváth Attila Béla 1 - 0 Labancz János 1685  
12.     1776 Horváth Ilona Klára 1 - 0 Andaházy Kolos    
 
     
 
Zsámbéki SBE 6 - 6 Gyõri KOMSZOL SE
     
 
    Cím Élõ Zsámbéki SBE   Eredmény   Gyõri KOMSZOL SE Élõ Cím
 
1.     2189 Báder Levente 0 - 1 Gyurkovics Bence 2191  
2.     2232 Juhász Márk 1 - 0 Demeter Tamás 2055  
3.     2172 Rummel Zsolt 0 - 1 Dr. Bende Ede 2168  
4.     2117 Balog Tamás 0 - 1 Finszter Máté 2056  
5.     2105 Sugár Gábor 0 - 1 Szabó László 2106  
6.     2042 Tessedik Károly 1 - 0 Horváth László 2075  
7.     2067 Szendeff Miklós 1 - 0 Bodor Tamás 1906  
8.     2009 Kajzinger Róbert 0 - 1 Pram Imre 2052  
9.     1994 Bittó Zoltán 1/2 - 1/2 Dr. Zalán János 2032  
10.     1789 Sugár Bálint 1 - 0 Villányi László 1888  
11.     1689 Bõhm Zsombor 1/2 - 1/2 Lájer László 1905  
12.       Metzger István 1 - 0 Nyéki Bence    
 
     
 
Géniusz Tata VSE 8 - 4 TURUL SE
     
 
    Cím Élõ Géniusz Tata VSE   Eredmény   TURUL SE Élõ Cím
 
1.     2227 Horváth Csaba 1/2 - 1/2 Tóth Tamás 2065  
2.     2127 Bagi Máté 1 - 0 Rigán József 2043  
3.     2182 Csólig Róbert 1 - 0 dr. Légmán Miklós 2095  
4.     2189 Jr. Szobi Géza 1 - 0 Bokros Norbert 2017  
5.     2181 Dibusz Ferenc 0 - 1 Uttó Ferenc 1994  
6.   WFM 2093 Kiss Kinga 1 - 0 Fûrész József 2002  
7.     1938 Molnár László 1/2 - 1/2 Igler Szilárd 1901  
8.     2030 Nagy Ferenc 1/2 - 1/2 Vörös Sándor 2046  
9.     2069 Farkas Bálint 0 - 1 Mészáros Vilmos 1916  
10.     1944 Virág Csilla 1 - 0 Lengyel Sándor 1865  
11.     1944 Jávor Tamás 1/2 - 1/2 dr. Sopow Tamás 1841  
12.     1785 Mészáros Dániel 1 - 0 Vereszki Bence 1635  
 
     
 
HASE II. 3.5 - 8.5 BEAC II.
     
 
    Cím Élõ HASE II.   Eredmény   BEAC II. Élõ Cím
 
1.   FM 2242 Koczka Zsolt 1/2 - 1/2 Fordán Tibor 2238  
2.     2029 Pallagi János 0 - 1 Keschitz György 2235  
3.   WFM 2035 Kozma Edit 1 - 0 Kormos Ádám 2209  
4.     2022 Rabovszky György 0 - 1 Bodrogi Mihály 2117  
5.     1991 Rózsa Sándor 1/2 - 1/2 Molnár József 2170  
6.     1966 Zoltán András 0 - 1 Kormos András 2187  
7.     2014 Hatala Sándor 0 - 1 Szilvási Tibor 2140  
8.     1943 Rajcsányi Péter 0 - 1 Ngo Tan Don 2048  
9.     (1941) Aczél Tibor 1/2 - 1/2 Vass Lajos 2115  
10.     1928 Szûcs Imre 0 - 1 dr. Molnár Emil 2106  
11.     1605 Lovas Miklós 1 - 0 Gyömbér Tamás 2063  
12.       Miklósi Domonkos 0 - 1 Batári Zoltán 1713