A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
SE Kisbér-Ászár 7.5 - 4.5 TTC Sakk
Biatorbágy 5.5 - 6.5 Gyõri KOMSZOL SE
Zoltek SE 7.5 - 4.5 TURUL SE
MAFC 5.5 - 6.5 BEAC II.
E.S.C 5 - 7 HASE II.
Zsámbéki SBE 6 - 6 Géniusz Tata VSE
 
     
 
SE Kisbér-Ászár 7.5 - 4.5 TTC Sakk
     
 
    Cím Élõ SE Kisbér-Ászár   Eredmény   TTC Sakk Élõ Cím
 
1.   IM 2402 Mészáros Gyula 1/2 - 1/2 Kubacsny László 2324 FM
2.   FM 2170 Farkas Gyula 1/2 - 1/2 Gelle István 2341  
3.   IM 2156 Dr. Erdélyi Tamás 0 - 1 Peredy Ferenc 2284 IM
4.   WIM 2295 Borosova Zuzana 1 - 0 Dupsky László 2221  
5.     2217 Bottyán Péter 1 - 0 Balog Gábor 2179  
6.     2187 Szegi Tamás 1 - 0 Molnár Aurél 2220  
7.     2204 Sarok Péter 1/2 - 1/2 Sallai Kálmán 2135  
8.     2207 Sebestyén Gábor 1 - 0 Kecskés Gábor 2163  
9.     2086 Huszár Richárd 0 - 1 Palotás Péter 1998  
10.     2078 Brayer János 0 - 1 Torday Balázs 2001  
11.     2127 Szinável Zsolt 1 - 0 Sallai Máté 1999  
12.     1872 Somody Róbert 1 - 0 Paulovics György 1935  
 
     
 
Biatorbágy 5.5 - 6.5 Gyõri KOMSZOL SE
     
 
    Cím Élõ Biatorbágy   Eredmény   Gyõri KOMSZOL SE Élõ Cím
 
1.     2262 Csõke Krisztián 0 - 1 Gyurkovics Bence 2191  
2.     2223 Mincsovics Miklós 1 - 0 Demeter Tamás 2055  
3.     2184 Fekete József 1 - 0 Dr. Bende Ede 2168  
4.   WIM 2173 Csõke Adrienn 0 - 1 Finszter Máté 2056  
5.     2138 Pápista Ákos 1 - 0 Szabó László 2106  
6.     2139 Molnár László 0 - 1 Horváth László 2075  
7.     2044 Ruip János 0 - 1 Bodor Tamás 1906  
8.     2008 Gombócz Ferenc 1/2 - 1/2 Pram Imre 2052  
9.       Fekete András 0 - 1 Dr. Zalán János 2032  
10.     1774 Felméry Tamás 1 - 0 Villányi László 1888  
11.     1714 Felméry Máté 0 - 1 Lájer László 1905  
12.       Andaházy Kolos 1 - 0 Nielsen Dániel (1516)  
 
     
 
Zoltek SE 7.5 - 4.5 TURUL SE
     
 
    Cím Élõ Zoltek SE   Eredmény   TURUL SE Élõ Cím
 
1.     2229 Bereczki János 1/2 - 1/2 Tóth Tamás 2065  
2.     2115 Jr. Gál Lajos 1/2 - 1/2 Rigán József 2043  
3.     2079 Ikanov Imre 1 - 0 dr. Légmán Miklós 2095  
4.     2072 Ferencz István 0 - 1 Bokros Norbert 2017  
5.     2033 Szabó Lajos 1 - 0 Fûrész József 2002  
6.     2019 Balázs András 1/2 - 1/2 Igler Szilárd 1901  
7.     2000 Tóth István 0 - 1 Vörös Sándor 2046  
8.     1979 Vágvölgyi István 1 - 0 Mészáros Vilmos 1916  
9.     1877 Drága Balázs 1 - 0 Lengyel Sándor 1865  
10.     1782 Kiss István 1 - 0 dr. Sopow Tamás 1841  
11.     (1665) Balonyi Roland 1 - 0 Kovács Balázs 1837  
12.       Vörösvácki András 0 - 1 Vereszki Bence 1635  
 
     
 
MAFC 5.5 - 6.5 BEAC II.
     
 
    Cím Élõ MAFC   Eredmény   BEAC II. Élõ Cím
 
1.   FM 2255 Brustkern Juergen 1/2 - 1/2 Fordán Tibor 2238  
2.   FM 2280 Horváth Gábor 1 - 0 Keschitz György 2235  
3.     2184 Szabó Janos 0 - 1 Kormos Ádám 2209  
4.   FM 2142 dr. Lakó László 1/2 - 1/2 Bodrogi Mihály 2117  
5.     2173 Bánházi István 0 - 1 Molnár József 2170  
6.     2084 Sándor József 1/2 - 1/2 Kormos András 2187  
7.     2150 H. Göblyös György 0 - 1 Szilvási Tibor 2140  
8.     2113 Gombócz Zsolt 1 - 0 Vass Lajos 2115  
9.     2103 Vass István 1 - 0 dr. Molnár Emil 2106  
10.     1901 dr. Szabados Gábor 0 - 1 Gyömbér Tamás 2063  
11.     1823 Horváth Attila Béla 1 - 0 Laza Szabolcs 1751  
12.     1776 Horváth Ilona Klára 0 - 1 Batári Zoltán 1713  
 
     
 
E.S.C 5 - 7 HASE II.
     
 
    Cím Élõ E.S.C   Eredmény   HASE II. Élõ Cím
 
1.     2151 Burghardt József 1 - 0 Pirisi Gábor 2246 IM
2.     2222 Berek Géza 1/2 - 1/2 Pesztericz László 2114 FM
3.     2087 Jr. Meixner Ferenc 0 - 1 Bea Boglárka 2075  
4.     2123 Tóth Gyula 0 - 1 Lovas Zsolt 2067  
5.     2082 Kovács Géza 1/2 - 1/2 Kozma Edit 2035 WFM
6.     1925 Flórián Márk 0 - 1 Rabovszky György 2022  
7.     1911 Malatinszky Csaba 1 - 0 Rózsa Sándor 1991  
8.     2026 Egri Gyula 1/2 - 1/2 Zoltán András 1966  
9.     (2008) Kovács Vilmos 0 - 1 Rajcsányi Péter 1943  
10.     (1507) Pálinkás Bálint 0 - 1 Jergler József 2012  
11.       Tóth Péter 1/2 - 1/2 Lovas Miklós 1605  
12.       Túri Márió 1 - 0 Miklósi Domonkos    
 
     
 
Zsámbéki SBE 6 - 6 Géniusz Tata VSE
     
 
    Cím Élõ Zsámbéki SBE   Eredmény   Géniusz Tata VSE Élõ Cím
 
1.     2189 Báder Levente 1/2 - 1/2 Kovács Dávid 2178  
2.     2232 Juhász Márk 1 - 0 Horváth Csaba 2227  
3.     2172 Rummel Zsolt 0 - 1 Bagi Máté 2127  
4.     2117 Balog Tamás 1/2 - 1/2 Csólig Róbert 2182  
5.     2105 Sugár Gábor 1/2 - 1/2 Jr. Szobi Géza 2189  
6.     2042 Tessedik Károly 0 - 1 Dibusz Ferenc 2181  
7.     2067 Szendeff Miklós 0 - 1 Kiss Kinga 2093 WFM
8.     2009 Kajzinger Róbert 1 - 0 Molnár László 1938  
9.     1994 Bittó Zoltán 1 - 0 Nagy Ferenc 2030  
10.     1833 Gasparics Ákos 1/2 - 1/2 Virág Csilla 1944  
11.     1789 Sugár Bálint 1 - 0 Szabó Gábor 1853  
12.     1689 Bõhm Zsombor 0 - 1 Pregun Bálint 1857