Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
TTC Sakk 7 - 5 Zsámbéki SBE
Géniusz Tata VSE 8.5 - 3.5 E.S.C
HASE II. 5 - 7 MAFC
BEAC II. 7 - 5 Zoltek SE
TURUL SE 7.5 - 4.5 Biatorbágy
Gyõri KOMSZOL SE 2.5 - 9.5 SE Kisbér-Ászár
 
     
 
TTC Sakk 7 - 5 Zsámbéki SBE
     
 
    Cím Élõ TTC Sakk   Eredmény   Zsámbéki SBE Élõ Cím
 
1.   IM 2389 Péter Ambrus 0 - 1 Báder Levente 2189  
2.   FM 2324 Kubacsny László 1 - 0 Juhász Márk 2232  
3.     2341 Gelle István 1 - 0 Rummel Zsolt 2172  
4.   IM 2284 Peredy Ferenc 1 - 0 Balog Tamás 2117  
5.   IM 2232 dr. Eperjesi László 0 - 1 Sugár Gábor 2105  
6.     2221 Dupsky László 1 - 0 Tessedik Károly 2042  
7.     2220 Molnár Aurél 0 - 1 Szendeff Miklós 2067  
8.     2135 Sallai Kálmán 1 - 0 Bittó Zoltán 1994  
9.     2184 Masát Ádám 1 - 0 Pregitzer György 1915  
10.     1998 Palotás Péter 1/2 - 1/2 Gasparics Ákos 1833  
11.     2001 Torday Balázs 0 - 1 Sugár Bálint 1789  
12.     1999 Sallai Máté 1/2 - 1/2 Bõhm Zsombor 1689  
 
     
 
Géniusz Tata VSE 8.5 - 3.5 E.S.C
     
 
    Cím Élõ Géniusz Tata VSE   Eredmény   E.S.C Élõ Cím
 
1.     2178 Kovács Dávid 1/2 - 1/2 Burghardt József 2151  
2.     2227 Horváth Csaba 0 - 1 Jr. Meixner Ferenc 2087  
3.     2127 Bagi Máté 1/2 - 1/2 Horváth István 2137  
4.     2182 Csólig Róbert 1 - 0 Kovács Géza 2082  
5.     2181 Dibusz Ferenc 1 - 0 Oravetz Ferenc 1900  
6.   WFM 2093 Kiss Kinga 1 - 0 Malatinszky Csaba 1911  
7.     1938 Molnár László 1/2 - 1/2 Egri Gyula 2026  
8.     2030 Nagy Ferenc 1/2 - 1/2 Kovács Vilmos (2008)  
9.     2069 Farkas Bálint 1 - 0 Pálinkás Bálint (1507)  
10.     1853 Szabó Gábor 1/2 - 1/2 Pásztor-Turák Péter (1651)  
11.     1857 Pregun Bálint 1 - 0 Patos Benjámin    
12.     1785 Mészáros Dániel 1 - 0 Túri Márió    
 
     
 
HASE II. 5 - 7 MAFC
     
 
    Cím Élõ HASE II.   Eredmény   MAFC Élõ Cím
 
1.   IM 2246 Pirisi Gábor 0 - 1 Brustkern Juergen 2255 FM
2.   FM 2242 Koczka Zsolt 1 - 0 Horváth Gábor 2280 FM
3.   FM 2114 Pesztericz László 0 - 1 Szabó Janos 2184  
4.     2067 Lovas Zsolt 1/2 - 1/2 dr. Lakó László 2142 FM
5.     2054 Ignácz Rózsa 1 - 0 Bánházi István 2173  
6.     2029 Pallagi János 0 - 1 Sándor József 2084  
7.   WFM 2035 Kozma Edit 0 - 1 H. Göblyös György 2150  
8.     2022 Rabovszky György 1/2 - 1/2 Gombócz Zsolt 2113  
9.     1991 Rózsa Sándor 1/2 - 1/2 Vass István 2103  
10.     1966 Zoltán András 1 - 0 Zéman Adrienn 1876  
11.     1877 Deák Bálint 1/2 - 1/2 Horváth Attila Béla 1823  
12.     1754 Haszon Ábel 0 - 1 Horváth Ilona Klára 1776  
 
     
 
BEAC II. 7 - 5 Zoltek SE
     
 
    Cím Élõ BEAC II.   Eredmény   Zoltek SE Élõ Cím
 
1.     2238 Fordán Tibor 0 - 1 Bereczki János 2229  
2.     2235 Keschitz György 1/2 - 1/2 Jr. Gál Lajos 2115  
3.     2209 Kormos Ádám 1 - 0 Ikanov Imre 2079  
4.     2117 Bodrogi Mihály 0 - 1 Ferencz István 2072  
5.     2170 Molnár József 1 - 0 Balázs András 2019  
6.     2140 Szilvási Tibor 1 - 0 Tóth István 2000  
7.     2048 Ngo Tan Don 1 - 0 Drexler Mihály 1931  
8.     2115 Vass Lajos 1 - 0 Drága Balázs 1877  
9.     2106 dr. Molnár Emil 1 - 0 Kiss István 1782  
10.     2063 Gyömbér Tamás 1/2 - 1/2 Bognár Attila (1873)  
11.     2064 Bogád Péter – - + Balonyi Roland (1665)  
12.     1713 Batári Zoltán 0 - 1 Vörösvácki András    
 
     
 
TURUL SE 7.5 - 4.5 Biatorbágy
     
 
    Cím Élõ TURUL SE   Eredmény   Biatorbágy Élõ Cím
 
1.     2065 Tóth Tamás 0 - 1 Csõke Krisztián 2262  
2.     2043 Rigán József 1/2 - 1/2 Mincsovics Miklós 2223  
3.     2095 dr. Légmán Miklós 0 - 1 Fekete József 2184  
4.     2017 Bokros Norbert 0 - 1 Pápista Ákos 2138  
5.     1994 Uttó Ferenc 1/2 - 1/2 Ruip János 2044  
6.     2002 Fûrész József 1 - 0 Gombócz Ferenc 2008  
7.     1901 Igler Szilárd 1 - 0 Felméry Tamás 1774  
8.     2046 Vörös Sándor 1 - 0 Felméry Máté 1714  
9.     1916 Mészáros Vilmos 1 - 0 Labancz János 1685  
10.     1865 Lengyel Sándor 1/2 - 1/2 Kiss István (1640)  
11.     1841 dr. Sopow Tamás 1 - 0 Gál József (1455)  
12.     1635 Vereszki Bence 1 - 0 Felméry Ádám    
 
     
 
Gyõri KOMSZOL SE 2.5 - 9.5 SE Kisbér-Ászár
     
 
    Cím Élõ Gyõri KOMSZOL SE   Eredmény   SE Kisbér-Ászár Élõ Cím
 
1.     2191 Gyurkovics Bence 0 - 1 Mészáros Gyula 2402 IM
2.     2055 Demeter Tamás 0 - 1 Farkas Gyula 2170 FM
3.     2168 Dr. Bende Ede 1/2 - 1/2 Szegi Tamás 2187  
4.     2056 Finszter Máté 0 - 1 Sarok Péter 2204  
5.     2106 Szabó László 0 - 1 Sebestyén Gábor 2207  
6.     2075 Horváth László 1/2 - 1/2 Huszár Richárd 2086  
7.     1906 Bodor Tamás 1/2 - 1/2 Brayer János 2078  
8.     2052 Pram Imre 0 - 1 Dolnik Attila 2155  
9.     2032 Dr. Zalán János 0 - 1 Szinável Zsolt 2127  
10.     1941 Szabó Gábor 1 - 0 Pallag Gergely 2051  
11.     1905 Lájer László 0 - 1 Dékány Lajos 2066  
12.     (1516) Nielsen Dániel 0 - 1 Somody Róbert 1872