A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
TTC Sakk 9 - 3 TURUL SE
Gyõri KOMSZOL SE 4.5 - 7.5 BEAC II.
SE Kisbér-Ászár 11 - 1 HASE II.
Biatorbágy 4 - 8 Géniusz Tata VSE
Zoltek SE 5 - 7 Zsámbéki SBE
MAFC   -   E.S.C
 
     
 
TTC Sakk 9 - 3 TURUL SE
     
 
    Cím Élõ TTC Sakk   Eredmény   TURUL SE Élõ Cím
 
1.   FM 2324 Kubacsny László 1 - 0 Tóth Tamás 2065  
2.     2341 Gelle István 1 - 0 Rigán József 2043  
3.   IM 2284 Peredy Ferenc 1/2 - 1/2 dr. Légmán Miklós 2095  
4.   IM 2335 Dudás János 1 - 0 Bokros Norbert 2017  
5.     2303 dr. Léhmann Zoltán 1 - 0 Uttó Ferenc 1994  
6.     2221 Dupsky László 1 - 0 Fûrész József 2002  
7.     2220 Molnár Aurél 1/2 - 1/2 Igler Szilárd 1901  
8.     2220 Berta Krisztián 1/2 - 1/2 Vörös Sándor 2046  
9.     2135 Sallai Kálmán 0 - 1 Lengyel Sándor 1865  
10.     2184 Masát Ádám 1/2 - 1/2 dr. Sopow Tamás 1841  
11.     2001 Torday Balázs 1 - 0 Kovács Balázs 1837  
12.     1999 Sallai Máté 1 - 0 Vereszki Bence 1635  
 
     
 
Gyõri KOMSZOL SE 4.5 - 7.5 BEAC II.
     
 
    Cím Élõ Gyõri KOMSZOL SE   Eredmény   BEAC II. Élõ Cím
 
1.     2191 Gyurkovics Bence 0 - 1 Fordán Tibor 2238  
2.     2055 Demeter Tamás 0 - 1 Bodrogi Mihály 2117  
3.     2168 Dr. Bende Ede 0 - 1 Molnár József 2170  
4.     2056 Finszter Máté 1 - 0 Szilvási Tibor 2140  
5.     2106 Szabó László 0 - 1 Vass Lajos 2115  
6.     2075 Horváth László 0 - 1 dr. Molnár Emil 2106  
7.     1906 Bodor Tamás 0 - 1 Gyömbér Tamás 2063  
8.     2032 Dr. Zalán János 0 - 1 Bogád Péter 2064  
9.     1888 Villányi László 1/2 - 1/2 Szalay Tibor 1847  
10.     1941 Szabó Gábor 1 - 0 Torkos Pál 1585  
11.     1905 Lájer László 1 - 0 Márton Benedek    
12.       Nyéki Bence 1 - 0 Márton Dénes    
 
     
 
SE Kisbér-Ászár 11 - 1 HASE II.
     
 
    Cím Élõ SE Kisbér-Ászár   Eredmény   HASE II. Élõ Cím
 
1.   IM 2402 Mészáros Gyula 1 - 0 Pesztericz László 2114 FM
2.   FM 2170 Farkas Gyula 1 - 0 Lovas Zsolt 2067  
3.   IM 2156 Dr. Erdélyi Tamás 1 - 0 Demjén Attila 2054  
4.     2217 Bottyán Péter 1 - 0 Pallagi János 2029  
5.     2187 Szegi Tamás 1 - 0 Kozma Edit 2035 WFM
6.     2204 Sarok Péter 1/2 - 1/2 Rabovszky György 2022  
7.     2207 Sebestyén Gábor 1 - 0 Rózsa Sándor 1991  
8.     2086 Huszár Richárd 1 - 0 Rajcsányi Péter 1943  
9.     2078 Brayer János 1/2 - 1/2 Aczél Tibor (1941)  
10.     2127 Szinável Zsolt 1 - 0 Szûcs Imre 1928  
11.     2066 Dékány Lajos 1 - 0 Terbe Julianna 1716  
12.     1872 Somody Róbert 1 - 0 Terbe Zsuzsanna 1663  
 
     
 
Biatorbágy 4 - 8 Géniusz Tata VSE
     
 
    Cím Élõ Biatorbágy   Eredmény   Géniusz Tata VSE Élõ Cím
 
1.     2184 Fekete József 0 - 1 Csiba Dominik 2353 FM
2.   WIM 2173 Csõke Adrienn 0 - 1 Horváth Csaba 2227  
3.     2138 Pápista Ákos 1 - 0 Bagi Máté 2127  
4.     2139 Molnár László 1/2 - 1/2 Csólig Róbert 2182  
5.     2044 Ruip János 0 - 1 Jr. Szobi Géza 2189  
6.     2008 Gombócz Ferenc 1 - 0 Dibusz Ferenc 2181  
7.       Fekete András 0 - 1 Kiss Kinga 2093 WFM
8.     1774 Felméry Tamás 1/2 - 1/2 Molnár László 1938  
9.     1714 Felméry Máté 1 - 0 Nagy Ferenc 2030  
10.     1685 Labancz János 0 - 1 Farkas Bálint 2069  
11.       Felméry Ádám 0 - 1 Szabó Gábor 1853  
12.     (1559) Csapó László 0 - 1 Jávor Tamás 1944  
 
     
 
Zoltek SE 5 - 7 Zsámbéki SBE
     
 
    Cím Élõ Zoltek SE   Eredmény   Zsámbéki SBE Élõ Cím
 
1.     2229 Bereczki János 1 - 0 Báder Levente 2189  
2.     2115 Jr. Gál Lajos 0 - 1 Juhász Márk 2232  
3.     2072 Ferencz István 1 - 0 Rummel Zsolt 2172  
4.     2019 Balázs András 0 - 1 Balog Tamás 2117  
5.     2000 Tóth István 1 - 0 Sugár Gábor 2105  
6.     1931 Drexler Mihály 0 - 1 Tessedik Károly 2042  
7.     1877 Drága Balázs 1/2 - 1/2 Kajzinger Róbert 2009  
8.     1782 Kiss István 0 - 1 Pregitzer György 1915  
9.     (1873) Bognár Attila 1/2 - 1/2 Gasparics Ákos 1833  
10.     (1665) Balonyi Roland 1 - 0 Sugár Kolos (1354)  
11.       Vörösvácki András 0 - 1 Metzger István    
12.       Vörösvácki Dániel 0 - 1 Danyi Szabolcs