Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
Gyõri KOMSZOL SE 2 - 10 THAC
Géniusz Tata VSE 8.5 - 3.5 Zsámbéki SBE
Vízügyi SC 8 - 4 E.S.C
Dunaharaszti MTK II. 6 - 6 SE Kisbér-Ászár
BEAC II. 7.5 - 4.5 TURUL SE
BSC 7.5 - 4.5 Vértesi Erõmû SE.
 
     
 
Gyõri KOMSZOL SE 2 - 10 THAC
     
 
    Cím Élõ Gyõri KOMSZOL SE   Eredmény   THAC Élõ Cím
 
1.     2158 Gyurkovics Bence 1/2 - 1/2 Vajda Levente 2582 GM
2.     2178 Dr. Bende Ede 0 - 1 Bokros Albert 2477 IM
3.     2084 Finszter Máté 0 - 1 Szeberényi Ádám 2310 IM
4.     2112 Szabó László 0 - 1 Jamrich György 2294  
5.     2043 Demeter Tamás 0 - 1 László Imre 2207  
6.     2081 Pram Imre 0 - 1 Göczõ Melinda 2228 WIM
7.     2081 Horváth László 0 - 1 Deák Ferenc 2215  
8.     1910 Bodor Tamás 1/2 - 1/2 Vrona Mihail 2139  
9.     2025 Dr. Zalán János 0 - 1 Juhász László 2176  
10.     1948 Villányi László 0 - 1 Horváth Attila 2118  
11.     1939 Lájer László 0 - 1 Szili András 1854  
12.     (1755) Papp András 1 - 0 Horváth Csaba 1810  
 
     
 
Géniusz Tata VSE 8.5 - 3.5 Zsámbéki SBE
     
 
    Cím Élõ Géniusz Tata VSE   Eredmény   Zsámbéki SBE Élõ Cím
 
1.     2225 Horváth Csaba 1/2 - 1/2 Báder Levente 2150  
2.     2194 Kovács Dávid 1/2 - 1/2 Juhász Márk 2211  
3.     2185 Jr. Szobi Géza 1/2 - 1/2 Rummel Zsolt 2166  
4.     2160 Csólig Róbert 1 - 0 Tessedik Károly 2025  
5.     2164 Szemeti Árpád 0 - 1 Sugár Gábor 2078  
6.     2081 Lugasi Zoltán 1 - 0 Vida Dániel 2026  
7.     2113 Kiss Kinga 1 - 0 Kajzinger Róbert 2016  
8.     1940 Bagi Máté 1 - 0 Pregitzer György 1960  
9.     2017 Nagy Ferenc 1 - 0 Gasparics Ákos 1848  
10.     2046 Farkas Bálint 1 - 0 Sugár Bálint 1781  
11.     1903 Molnár László 0 - 1 Bõhm Zsombor (1326)  
12.     1886 Szabó Gábor 1 - 0 Sugár Kolos (1354)  
 
     
 
Vízügyi SC 8 - 4 E.S.C
     
 
    Cím Élõ Vízügyi SC   Eredmény   E.S.C Élõ Cím
 
1.     2173 dr. Mika János 1 - 0 Burghardt József 2130  
2.     2215 Schenkerik Csaba 1 - 0 Jr. Meixner Ferenc 2126  
3.     2093 Tichy-Rács Bálint 0 - 1 Horváth István 2119  
4.     2162 Tömösváry Attila + - – Tóth Gyula 2135  
5.     2130 Kulcsár Tamás 1 - 0 Jr. Gál Lajos 2123  
6.     2135 dr. Török Ádám 1 - 0 Kovács Géza 2092  
7.     2131 dr. Ritter Gábor 0 - 1 Malatinszky Csaba 1932  
8.     2125 Imre József 0 - 1 Flórián Márk 1956  
9.   FM 2107 Csapó Zoltán 1 - 0 Egri Gyula (1817)  
10.     2015 Imre József Ottó 1 - 0 Gerendás Bálint (1826)  
11.     1902 Szerényi Bence 1 - 0 Pásztor-Turák Péter (1651)  
12.       Tóth-Katona Tamás 0 - 1 Pálinkás Bálint (1507)  
 
     
 
Dunaharaszti MTK II. 6 - 6 SE Kisbér-Ászár
     
 
    Cím Élõ Dunaharaszti MTK II.   Eredmény   SE Kisbér-Ászár Élõ Cím
 
1.     2205 dr. Imecs László 0 - 1 Farkas Gyula 2190 FM
2.     2182 Pálvölgyi István 1 - 0 Szegi Tamás 2224  
3.     2186 Sr. Répási Zoltán 0 - 1 Borosova Zuzana 2234 WFM
4.     2067 Radnai Tamás 0 - 1 Bottyán Péter 2192  
5.     2136 Rozgonyi Áron 1 - 0 Dolnik Attila 2171  
6.     2030 Varga Károly 0 - 1 Sarok Péter 2183  
7.     1981 Frank József 1 - 0 Szinável Zsolt 2145  
8.     2033 Gál János 1/2 - 1/2 Bánszegi Attila 2085  
9.     1925 Somogyi Gábor 1/2 - 1/2 Bányai Sándor 2071  
10.     2009 Botos József 1/2 - 1/2 Dékány Lajos 2069  
11.     1825 Király Zoltán 1/2 - 1/2 Huszár Richárd 2058  
12.     1731 Vecsernyés Norbert 1 - 0 Somody Róbert 1837  
 
     
 
BEAC II. 7.5 - 4.5 TURUL SE
     
 
    Cím Élõ BEAC II.   Eredmény   TURUL SE Élõ Cím
 
1.     2192 Bodrogi Mihály 0 - 1 Tóth Tamás 2071  
2.     2202 Fordán Tibor 1 - 0 Rigán József 2050  
3.     2210 Keschitz György 1 - 0 Fûrész József 2050  
4.     2211 Molnár József 0 - 1 Bokros Norbert 1938  
5.     2159 Vass Lajos 1/2 - 1/2 Vörös Sándor 2055  
6.     2159 Szilvási Tibor 0 - 1 dr. Légmán Miklós 2025  
7.     2035 Martin Béla 1 - 0 Lengyel Sándor 1849  
8.     2113 dr. Molnár Emil 1 - 0 Mészáros Vilmos 1925  
9.     2071 Bogád Péter 1 - 0 Papp József 1874  
10.     (1927) Gehér József 1/2 - 1/2 Igler Szilárd 1777  
11.     1868 Szalay Tibor 1/2 - 1/2 dr. Sopow Tamás 1814  
12.     1709 Ngo Tan Don 1 - 0 Vereszki Bence 1611  
 
     
 
BSC 7.5 - 4.5 Vértesi Erõmû SE.
     
 
    Cím Élõ BSC   Eredmény   Vértesi Erõmû SE. Élõ Cím
 
1.   IM 2387 Fáncsy Imre 1 - 0 Székely Csaba 2132  
2.   FM 2248 Kovács Elõd 1/2 - 1/2 Horeczky Tibor 2230  
3.     2209 Forgács Attila 0 - 1 Csóli Ödön 2143  
4.   FM 2161 Bartha Sándor 1 - 0 Bereczki István 2136  
5.     2172 Bodnár Zoltán 1/2 - 1/2 Gyömbér Tamás 2079  
6.     2174 Vargyas Zoltán 1 - 0 Németh Sándor 2071  
7.     2121 Hegedûs Gyula 0 - 1 Barabás Attila 2033  
8.     2097 Novák Attila Róbert 1/2 - 1/2 Szûts János 2009  
9.     2101 Palla György 1/2 - 1/2 Laurán János 1894  
10.     1860 Horváth Rudolf 1 - 0 Révi Zoltán Szabolcs 1908  
11.     1890 Papp Károly 1/2 - 1/2 Bak Tamás (1881)  
12.     1823 Rót Norbert 1 - 0 Deák Adrián