A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
E.S.C 3 - 9 THAC
Zsámbéki SBE 3.5 - 8.5 SE Kisbér-Ászár
Gyõri KOMSZOL SE 6.5 - 5.5 TURUL SE
Géniusz Tata VSE 7.5 - 4.5 Vértesi Erõmû SE.
Vízügyi SC 4 - 8 BSC
Dunaharaszti MTK II. 5 - 7 BEAC II.
 
     
 
E.S.C 3 - 9 THAC
     
 
    Cím Élõ E.S.C   Eredmény   THAC Élõ Cím
 
1.     2130 Burghardt József 0 - 1 Vajda Levente 2582 GM
2.     2191 Bereczki János 0 - 1 Bokros Albert 2477 IM
3.     2126 Jr. Meixner Ferenc 0 - 1 Szeberényi Ádám 2310 IM
4.     2119 Horváth István 1/2 - 1/2 Jamrich György 2294  
5.     2123 Jr. Gál Lajos 0 - 1 László Imre 2207  
6.     2092 Kovács Géza 1 - 0 Göczõ Melinda 2228 WIM
7.     1932 Malatinszky Csaba 0 - 1 Deák Ferenc 2215  
8.     1856 Oravetz Ferenc 1/2 - 1/2 Vrona Mihail 2139  
9.     (1817) Egri Gyula 1 - 0 Juhász László 2176  
10.     (1826) Gerendás Bálint 0 - 1 Horváth Attila 2118  
11.     (1651) Pásztor-Turák Péter 0 - 1 Szili András 1854  
12.     (1507) Pálinkás Bálint 0 - 1 Horváth Csaba 1810  
 
     
 
Zsámbéki SBE 3.5 - 8.5 SE Kisbér-Ászár
     
 
    Cím Élõ Zsámbéki SBE   Eredmény   SE Kisbér-Ászár Élõ Cím
 
1.     2150 Báder Levente 1/2 - 1/2 Farkas Gyula 2190 FM
2.     2211 Juhász Márk 1 - 0 Szegi Tamás 2224  
3.     2166 Rummel Zsolt 0 - 1 Bottyán Péter 2192  
4.   WFM 2072 Németh Mária 0 - 1 Dolnik Attila 2171  
5.     2087 Balog Tamás 0 - 1 Sebestyén Gábor 2202  
6.     2025 Tessedik Károly 0 - 1 Sarok Péter 2183  
7.     2078 Sugár Gábor 1/2 - 1/2 Szinável Zsolt 2145  
8.     2026 Vida Dániel 0 - 1 Bánszegi Attila 2085  
9.     2016 Kajzinger Róbert 1/2 - 1/2 Bányai Sándor 2071  
10.     1987 Bittó Zoltán 0 - 1 Huszár Richárd 2058  
11.     1781 Sugár Bálint 1/2 - 1/2 Pallag Gergely 2009  
12.     (1326) Bõhm Zsombor 1/2 - 1/2 Farkas Ferenc 1874  
 
     
 
Gyõri KOMSZOL SE 6.5 - 5.5 TURUL SE
     
 
    Cím Élõ Gyõri KOMSZOL SE   Eredmény   TURUL SE Élõ Cím
 
1.     2158 Gyurkovics Bence 1/2 - 1/2 Tóth Tamás 2071  
2.     2178 Dr. Bende Ede 1/2 - 1/2 Rigán József 2050  
3.     2084 Finszter Máté 1 - 0 Fûrész József 2050  
4.     2112 Szabó László 1/2 - 1/2 Bokros Norbert 1938  
5.     2043 Demeter Tamás 1 - 0 Boncz Ádám 1910  
6.     2081 Pram Imre 1/2 - 1/2 Vörös Sándor 2055  
7.     2081 Horváth László 1/2 - 1/2 Lengyel Sándor 1849  
8.     2143 Munkácsy István 0 - 1 Mészáros Vilmos 1925  
9.     2025 Dr. Zalán János 1/2 - 1/2 Igler Szilárd 1777  
10.     1948 Villányi László 1/2 - 1/2 dr. Sopow Tamás 1814  
11.     1939 Lájer László 1/2 - 1/2 Kovács Balázs (1775)  
12.     (1755) Papp András 1/2 - 1/2 Vereszki Bence 1611  
 
     
 
Géniusz Tata VSE 7.5 - 4.5 Vértesi Erõmû SE.
     
 
    Cím Élõ Géniusz Tata VSE   Eredmény   Vértesi Erõmû SE. Élõ Cím
 
1.     2225 Horváth Csaba 1/2 - 1/2 Székely Csaba 2132  
2.     2194 Kovács Dávid 1/2 - 1/2 Horeczky Tibor 2230  
3.     2185 Jr. Szobi Géza 1/2 - 1/2 Csóli Ödön 2143  
4.     2160 Csólig Róbert 1 - 0 Németh Sándor 2071  
5.     2183 Dibusz Ferenc 1 - 0 Barabás Attila 2033  
6.     2081 Lugasi Zoltán 0 - 1 Szûts János 2009  
7.     2113 Kiss Kinga 1 - 0 Laurán János 1894  
8.     1940 Bagi Máté 1 - 0 Szántó Levente 1902  
9.     1998 Ihionvien Katalin 1/2 - 1/2 Révi Zoltán Szabolcs 1908  
10.     2017 Nagy Ferenc 1 - 0 Salamon Endre 1889  
11.     1903 Molnár László 1/2 - 1/2 Németh Lajos (1810)  
12.     1886 Szabó Gábor 0 - 1 Gáspár Dávid (1599)  
 
     
 
Vízügyi SC 4 - 8 BSC
     
 
    Cím Élõ Vízügyi SC   Eredmény   BSC Élõ Cím
 
1.     2173 dr. Mika János 0 - 1 Fáncsy Imre 2387 IM
2.     2215 Schenkerik Csaba 1 - 0 Sulyok Sándor 2298 FM
3.     2130 Kulcsár Tamás 0 - 1 Kovács Elõd 2248 FM
4.     2135 dr. Török Ádám 0 - 1 Forgács Attila 2209  
5.   FM 2195 Kiss István György 0 - 1 Bartha Sándor 2161 FM
6.     2131 dr. Ritter Gábor 1/2 - 1/2 Bodnár Zoltán 2172  
7.   FM 2107 Csapó Zoltán 1 - 0 Vargyas Zoltán 2174  
8.     2015 Imre József Ottó 1/2 - 1/2 Antal József 2052  
9.     2094 D. Albini Géza 1/2 - 1/2 Novák Attila Róbert 2097  
10.     1902 Szerényi Bence 0 - 1 Palla György 2101  
11.     (1865) Dobos Sándor 0 - 1 Horváth Rudolf 1860  
12.       Tóth-Katona Tamás 1/2 - 1/2 Rót Norbert 1823  
 
     
 
Dunaharaszti MTK II. 5 - 7 BEAC II.
     
 
    Cím Élõ Dunaharaszti MTK II.   Eredmény   BEAC II. Élõ Cím
 
1.     2205 dr. Imecs László 1/2 - 1/2 Bodrogi Mihály 2192  
2.     2182 Pálvölgyi István 1 - 0 Fordán Tibor 2202  
3.     2186 Répási Zoltán 0 - 1 Molnár József 2211  
4.     2136 Rozgonyi Áron 1 - 0 Vass Lajos 2159  
5.     2043 Jr. Leidl István 0 - 1 Kormos Ádám 2151  
6.     2032 Kalmár Károly 0 - 1 Szilvási Tibor 2159  
7.     2030 Varga Károly 1/2 - 1/2 Martin Béla 2035  
8.     1981 Frank József 1/2 - 1/2 dr. Molnár Emil 2113  
9.     2033 Gál János 0 - 1 Bogád Péter 2071  
10.     2009 Botos József 1 - 0 Molnár Tibor (1876)  
11.     1851 Lugosi Márton 0 - 1 Szalay Tibor 1868  
12.     1731 Vecsernyés Norbert 1/2 - 1/2 Ngo Tan Don 1709