A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
THAC 9.5 - 2.5 Vízügyi SC
Dunaharaszti MTK II. 6.5 - 5.5 Géniusz Tata VSE
BEAC II. 8 - 4 Gyõri KOMSZOL SE
BSC 9 - 3 Zsámbéki SBE
Vértesi Erõmû SE. 3 - 9 E.S.C
TURUL SE 1 - 11 SE Kisbér-Ászár
 
     
 
THAC 9.5 - 2.5 Vízügyi SC
     
 
    Cím Élõ THAC   Eredmény   Vízügyi SC Élõ Cím
 
1.   GM 2582 Vajda Levente 1/2 - 1/2 dr. Mika János 2173  
2.   IM 2477 Bokros Albert 1 - 0 Schenkerik Csaba 2215  
3.   IM 2310 Szeberényi Ádám 1 - 0 Kulcsár Tamás 2130  
4.     2294 Jamrich György 1 - 0 dr. Török Ádám 2135  
5.     2207 László Imre 1 - 0 Kiss István György 2195 FM
6.   WIM 2228 Göczõ Melinda 1/2 - 1/2 dr. Ritter Gábor 2131  
7.     2215 Deák Ferenc 1 - 0 Horkai András 2085  
8.     2139 Vrona Mihail 1 - 0 Imre József Ottó 2015  
9.     2176 Juhász László 0 - 1 Pisák István 2021  
10.     2118 Horváth Attila 1 - 0 Szerényi Bence 1902  
11.     1854 Szili András 1/2 - 1/2 Krón Gábor 1870  
12.     1810 Horváth Csaba 1 - 0 Tóth-Katona Tamás    
 
     
 
Dunaharaszti MTK II. 6.5 - 5.5 Géniusz Tata VSE
     
 
    Cím Élõ Dunaharaszti MTK II.   Eredmény   Géniusz Tata VSE Élõ Cím
 
1.   FM 2263 Szakolczai Péter 1 - 0 Horváth Csaba 2225  
2.     2182 Pálvölgyi István 1/2 - 1/2 Kovács Dávid 2194  
3.     2186 Répási Zoltán 1/2 - 1/2 Jr. Szobi Géza 2185  
4.     2136 Rozgonyi Áron 1 - 0 Csólig Róbert 2160  
5.     2043 Jr. Leidl István 0 - 1 Dibusz Ferenc 2183  
6.     2032 Kalmár Károly 0 - 1 Lugasi Zoltán 2081  
7.     2030 Varga Károly 1/2 - 1/2 Kiss Kinga 2113  
8.     1981 Frank József 1 - 0 Bagi Máté 1940  
9.     2033 Gál János 1 - 0 Ihionvien Katalin 1998  
10.     2027 Ruska Zoltán 1/2 - 1/2 Nagy Ferenc 2017  
11.     1851 Lugosi Márton 0 - 1 Molnár László 1903  
12.     1731 Vecsernyés Norbert 1/2 - 1/2 Szabó Gábor 1886  
 
     
 
BEAC II. 8 - 4 Gyõri KOMSZOL SE
     
 
    Cím Élõ BEAC II.   Eredmény   Gyõri KOMSZOL SE Élõ Cím
 
1.     2193 Dombai István 1/2 - 1/2 Gyurkovics Bence 2158  
2.     2192 Bodrogi Mihály 0 - 1 Dr. Bende Ede 2178  
3.     2202 Fordán Tibor 1 - 0 Finszter Máté 2084  
4.     2210 Keschitz György 1/2 - 1/2 Szabó László 2112  
5.     2211 Molnár József 1/2 - 1/2 Demeter Tamás 2043  
6.     2159 Vass Lajos 1 - 0 Pram Imre 2081  
7.     2151 Kormos Ádám 0 - 1 Horváth László 2081  
8.     2143 Kormos András 1 - 0 Bodor Tamás 1910  
9.     2159 Szilvási Tibor 1 - 0 Dr. Zalán János 2025  
10.     2035 Martin Béla 1 - 0 Lájer László 1939  
11.     (1927) Gehér József 1/2 - 1/2 Papp András (1755)  
12.     1709 Ngo Tan Don 1 - 0 Várday Nándor (1671)  
 
     
 
BSC 9 - 3 Zsámbéki SBE
     
 
    Cím Élõ BSC   Eredmény   Zsámbéki SBE Élõ Cím
 
1.   IM 2387 Fáncsy Imre 1 - 0 Báder Levente 2150  
2.   FM 2248 Kovács Elõd 1 - 0 Juhász Márk 2211  
3.     2209 Forgács Attila 1 - 0 Rummel Zsolt 2166  
4.   FM 2161 Bartha Sándor 1/2 - 1/2 Tessedik Károly 2025  
5.     2172 Bodnár Zoltán 1 - 0 Vida Dániel 2026  
6.     2174 Vargyas Zoltán 0 - 1 Kajzinger Róbert 2016  
7.     2121 Hegedûs Gyula 1 - 0 Bittó Zoltán 1987  
8.     2101 Palla György 0 - 1 Junger Endre (1849)  
9.     2061 dr. Perkovits Géza 1/2 - 1/2 Emmer Ádám (1774)  
10.     2029 Bencsura Barnabás 1 - 0 Horváth Csaba 1756  
11.     1860 Horváth Rudolf 1 - 0 Bõhm Zsombor (1326)  
12.     1823 Rót Norbert 1 - 0 Danyi Szabolcs    
 
     
 
Vértesi Erõmû SE. 3 - 9 E.S.C
     
 
    Cím Élõ Vértesi Erõmû SE.   Eredmény   E.S.C Élõ Cím
 
1.     2132 Székely Csaba 0 - 1 Burghardt József 2130  
2.     2143 Csóli Ödön 1 - 0 Berek Géza 2258  
3.     2079 Gyömbér Tamás 0 - 1 Bereczki János 2191  
4.     2071 Németh Sándor 0 - 1 Jr. Meixner Ferenc 2126  
5.     2033 Barabás Attila 0 - 1 Horváth István 2119  
6.     2009 Szûts János 0 - 1 Jr. Gál Lajos 2123  
7.     2015 Zsédely Ferenc 0 - 1 Kovács Géza 2092  
8.     1894 Laurán János 1 - 0 Malatinszky Csaba 1932  
9.     1902 Szántó Levente 0 - 1 Gyebnár András 1893  
10.     1908 Révi Zoltán Szabolcs 1/2 - 1/2 Oravetz Ferenc 1856  
11.     1889 Salamon Endre 0 - 1 Gerendás Bálint (1826)  
12.     (1599) Gáspár Dávid 1/2 - 1/2 Pálinkás Bálint (1507)  
 
     
 
TURUL SE 1 - 11 SE Kisbér-Ászár
     
 
    Cím Élõ TURUL SE   Eredmény   SE Kisbér-Ászár Élõ Cím
 
1.     2071 Tóth Tamás 0 - 1 Farkas Gyula 2190 FM
2.     2050 Rigán József 0 - 1 Szegi Tamás 2224  
3.   FM 2191 Bresztyák János 0 - 1 Borosova Zuzana 2234 WFM
4.     2050 Fûrész József 0 - 1 Bottyán Péter 2192  
5.     1938 Bokros Norbert 1/2 - 1/2 Sebestyén Gábor 2202  
6.     1970 Uttó Ferenc 1/2 - 1/2 Sarok Péter 2183  
7.     2055 Vörös Sándor 0 - 1 Szinável Zsolt 2145  
8.     1849 Lengyel Sándor 0 - 1 Bánszegi Attila 2085  
9.     1874 Papp József 0 - 1 Bányai Sándor 2071  
10.     1777 Igler Szilárd 0 - 1 Dékány Lajos 2069  
11.     1814 dr. Sopow Tamás 0 - 1 Huszár Richárd 2058  
12.     1611 Vereszki Bence 0 - 1 Pallag Gergely 2009