A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
Géniusz Tata VSE 6 - 6 THAC
Vízügyi SC 4.5 - 7.5 Gyõri KOMSZOL SE
Dunaharaszti MTK II. 1.5 - 10.5 Zsámbéki SBE
BEAC II. 7.5 - 4.5 E.S.C
BSC 5 - 7 SE Kisbér-Ászár
Vértesi Erõmû SE. 7.5 - 4.5 TURUL SE
 
     
 
Géniusz Tata VSE 6 - 6 THAC
     
 
    Cím Élõ Géniusz Tata VSE   Eredmény   THAC Élõ Cím
 
1.     2225 Horváth Csaba 1/2 - 1/2 Szeberényi Ádám 2310 IM
2.     2194 Kovács Dávid 1/2 - 1/2 Jamrich György 2294  
3.     2185 Jr. Szobi Géza 1/2 - 1/2 László Imre 2207  
4.     2160 Csólig Róbert 1/2 - 1/2 Göczõ Melinda 2228 WIM
5.     2183 Dibusz Ferenc 1/2 - 1/2 Deák Ferenc 2215  
6.     2081 Lugasi Zoltán 1/2 - 1/2 Vrona Mihail 2139  
7.     2113 Kiss Kinga 1 - 0 Börcsök László 2112  
8.     2017 Nagy Ferenc 1/2 - 1/2 Horváth Attila 2118  
9.     2046 Farkas Bálint 1/2 - 1/2 Bokros Csilla (1836)  
10.     1903 Molnár László 1/2 - 1/2 Szili András 1854  
11.     (1911) Jávor Tamás 1/2 - 1/2 Horváth Csaba 1810  
12.       Blaschek Krisztina 0 - 1 Heitz F. Dániel    
 
     
 
Vízügyi SC 4.5 - 7.5 Gyõri KOMSZOL SE
     
 
    Cím Élõ Vízügyi SC   Eredmény   Gyõri KOMSZOL SE Élõ Cím
 
1.     2215 Schenkerik Csaba 1/2 - 1/2 Gyurkovics Bence 2158  
2.     2093 Tichy-Rács Bálint 0 - 1 Dr. Bende Ede 2178  
3.     2162 Tömösváry Attila 0 - 1 Finszter Máté 2084  
4.     2130 Kulcsár Tamás 0 - 1 Szabó László 2112  
5.     2135 dr. Török Ádám 0 - 1 Demeter Tamás 2043  
6.     2131 dr. Ritter Gábor 1 - 0 Pram Imre 2081  
7.   FM 2150 Puschmann László 1/2 - 1/2 Horváth László 2081  
8.   FM 2107 Csapó Zoltán 1/2 - 1/2 Munkácsy István 2143  
9.     2085 Horkai András 1/2 - 1/2 Bodor Tamás 1910  
10.     2015 Imre József Ottó 1/2 - 1/2 Villányi László 1948  
11.     1902 Szerényi Bence 1 - 0 Lájer László 1939  
12.       Tóth-Katona Tamás 0 - 1 Papp András (1755)  
 
     
 
Dunaharaszti MTK II. 1.5 - 10.5 Zsámbéki SBE
     
 
    Cím Élõ Dunaharaszti MTK II.   Eredmény   Zsámbéki SBE Élõ Cím
 
1.     2205 dr. Imecs László 0 - 1 Báder Levente 2150  
2.     2136 Rozgonyi Áron 0 - 1 Juhász Márk 2211  
3.     2126 Igaz Péter 0 - 1 Rummel Zsolt 2166  
4.     2032 Kalmár Károly 0 - 1 Németh Mária 2072 WFM
5.     2030 Varga Károly 0 - 1 Balog Tamás 2087  
6.     1981 Frank József 1/2 - 1/2 Tessedik Károly 2025  
7.     2033 Gál János 0 - 1 Sugár Gábor 2078  
8.     2027 Ruska Zoltán 0 - 1 Vida Dániel 2026  
9.     1925 Somogyi Gábor 0 - 1 Kajzinger Róbert 2016  
10.     2009 Botos József 1 - 0 Pregitzer György 1960  
11.     1731 Vecsernyés Norbert 0 - 1 Sugár Bálint 1781  
12.       Markos Ádám 0 - 1 Sugár Kolos (1354)  
 
     
 
BEAC II. 7.5 - 4.5 E.S.C
     
 
    Cím Élõ BEAC II.   Eredmény   E.S.C Élõ Cím
 
1.     2192 Bodrogi Mihály 0 - 1 Burghardt József 2130  
2.     2202 Fordán Tibor 1/2 - 1/2 Berek Géza 2258  
3.     2210 Keschitz György 1/2 - 1/2 Jr. Meixner Ferenc 2126  
4.     2211 Molnár József 1/2 - 1/2 Horváth István 2119  
5.     2159 Vass Lajos 1 - 0 Tóth Gyula 2135  
6.     2151 Kormos Ádám 1 - 0 Kovács Géza 2092  
7.     2143 Kormos András 1 - 0 Malatinszky Csaba 1932  
8.     2159 Szilvási Tibor 1 - 0 Flórián Márk 1956  
9.     2035 Martin Béla 0 - 1 Oravetz Ferenc 1856  
10.     2113 dr. Molnár Emil 1 - 0 Egri Gyula (1817)  
11.     2071 Bogád Péter 0 - 1 Gerendás Bálint (1826)  
12.     1655 Ngo Tan Dai 1 - 0 Pálinkás Bálint (1507)  
 
     
 
BSC 5 - 7 SE Kisbér-Ászár
     
 
    Cím Élõ BSC   Eredmény   SE Kisbér-Ászár Élõ Cím
 
1.   IM 2387 Fáncsy Imre 1 - 0 Farkas Gyula 2190 FM
2.   FM 2248 Kovács Elõd 0 - 1 Szegi Tamás 2224  
3.     2209 Forgács Attila 0 - 1 Borosova Zuzana 2234 WFM
4.   FM 2161 Bartha Sándor 0 - 1 Bottyán Péter 2192  
5.     2172 Bodnár Zoltán 1/2 - 1/2 Sebestyén Gábor 2202  
6.     2174 Vargyas Zoltán 1 - 0 Sarok Péter 2183  
7.     2121 Hegedûs Gyula 1/2 - 1/2 Szinável Zsolt 2145  
8.     2097 Novák Attila Róbert 1 - 0 Bányai Sándor 2071  
9.     2101 Palla György 0 - 1 Dékány Lajos 2069  
10.     2029 Bencsura Barnabás 1/2 - 1/2 Huszár Richárd 2058  
11.     1860 Horváth Rudolf 1/2 - 1/2 Pallag Gergely 2009  
12.     1823 Rót Norbert 0 - 1 Somody Róbert 1837  
 
     
 
Vértesi Erõmû SE. 7.5 - 4.5 TURUL SE
     
 
    Cím Élõ Vértesi Erõmû SE.   Eredmény   TURUL SE Élõ Cím
 
1.     2132 Székely Csaba 1/2 - 1/2 Tóth Tamás 2071  
2.     2230 Horeczky Tibor 1 - 0 Rigán József 2050  
3.     2143 Csóli Ödön 0 - 1 Fûrész József 2050  
4.     2136 Bereczki István 0 - 1 Bokros Norbert 1938  
5.     2079 Gyömbér Tamás 1/2 - 1/2 Vörös Sándor 2055  
6.     2033 Barabás Attila 1/2 - 1/2 dr. Légmán Miklós 2025  
7.     2009 Szûts János 1 - 0 Lengyel Sándor 1849  
8.     1894 Laurán János 1 - 0 Mészáros Vilmos 1925  
9.     1902 Szántó Levente 1 - 0 Papp József 1874  
10.     1908 Révi Zoltán Szabolcs 0 - 1 Igler Szilárd 1777  
11.     (1881) Bak Tamás 1 - 0 dr. Sopow Tamás 1814  
12.     (1599) Gáspár Dávid 1 - 0 Vereszki Bence 1611