A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
TURUL SE 4 - 8 THAC
SE Kisbér-Ászár 8.5 - 3.5 Vértesi Erõmû SE.
E.S.C 3 - 9 BSC
Zsámbéki SBE 7.5 - 4.5 BEAC II.
Gyõri KOMSZOL SE 6 - 6 Dunaharaszti MTK II.
Géniusz Tata VSE 10 - 2 Vízügyi SC
 
     
 
TURUL SE 4 - 8 THAC
     
 
    Cím Élõ TURUL SE   Eredmény   THAC Élõ Cím
 
1.     2071 Tóth Tamás 0 - 1 Vajda Levente 2582 GM
2.     2050 Rigán József 0 - 1 Bokros Albert 2477 IM
3.   FM 2191 Bresztyák János 1/2 - 1/2 Szeberényi Ádám 2310 IM
4.     2050 Fûrész József 0 - 1 Jamrich György 2294  
5.     1938 Bokros Norbert 1/2 - 1/2 László Imre 2207  
6.     1970 Uttó Ferenc 1/2 - 1/2 Göczõ Melinda 2228 WIM
7.     2055 Vörös Sándor 0 - 1 Deák Ferenc 2215  
8.     1849 Lengyel Sándor 0 - 1 Vrona Mihail 2139  
9.     1925 Mészáros Vilmos 0 - 1 Juhász László 2176  
10.     1777 Igler Szilárd 1/2 - 1/2 Horváth Attila 2118  
11.     1814 dr. Sopow Tamás 1 - 0 Horváth Csaba 1810  
12.     1611 Vereszki Bence 1 - 0 Balla Attila 1704  
 
     
 
SE Kisbér-Ászár 8.5 - 3.5 Vértesi Erõmû SE.
     
 
    Cím Élõ SE Kisbér-Ászár   Eredmény   Vértesi Erõmû SE. Élõ Cím
 
1.   FM 2190 Farkas Gyula 1/2 - 1/2 Székely Csaba 2132  
2.   WFM 2234 Borosova Zuzana 1 - 0 Csóli Ödön 2143  
3.     2171 Dolnik Attila 0 - 1 Gyömbér Tamás 2079  
4.     2202 Sebestyén Gábor 1/2 - 1/2 Németh Sándor 2071  
5.     2183 Sarok Péter 1 - 0 Barabás Attila 2033  
6.     (2029) Brayer János 1/2 - 1/2 Szûts János 2009  
7.     2145 Szinável Zsolt 1/2 - 1/2 Laurán János 1894  
8.     2071 Bányai Sándor 1/2 - 1/2 Révi Zoltán Szabolcs 1908  
9.     2069 Dékány Lajos 1 - 0 Salamon Endre 1889  
10.     2058 Huszár Richárd 1 - 0 Németh Lajos (1810)  
11.     2009 Pallag Gergely 1 - 0 Lõdi Zsigmond (1749)  
12.     (1560) Jr. Farkas Ferenc 1 - 0 Gáspár Dávid (1599)  
 
     
 
E.S.C 3 - 9 BSC
     
 
    Cím Élõ E.S.C   Eredmény   BSC Élõ Cím
 
1.   FM 2300 Horváth Márió 1/2 - 1/2 Fáncsy Imre 2387 IM
2.     2130 Burghardt József 0 - 1 Sulyok Sándor 2298 FM
3.     2258 Berek Géza 1/2 - 1/2 Kovács Elõd 2248 FM
4.     2191 Bereczki János 1/2 - 1/2 Forgács Attila 2209  
5.     2126 Jr. Meixner Ferenc 0 - 1 Bartha Sándor 2161 FM
6.     2166 Szûcs Vladimir 1/2 - 1/2 Bodnár Zoltán 2172  
7.     2119 Horváth István 0 - 1 Vargyas Zoltán 2174  
8.     2123 Jr. Gál Lajos 1/2 - 1/2 Antal József 2052  
9.     1932 Malatinszky Csaba 0 - 1 Palla György 2101  
10.     1956 Flórián Márk 1/2 - 1/2 Horváth Rudolf 1860  
11.     (1826) Gerendás Bálint 0 - 1 Papp Károly 1890  
12.     (1507) Pálinkás Bálint 0 - 1 Rót Norbert 1823  
 
     
 
Zsámbéki SBE 7.5 - 4.5 BEAC II.
     
 
    Cím Élõ Zsámbéki SBE   Eredmény   BEAC II. Élõ Cím
 
1.     2150 Báder Levente 1 - 0 Bodrogi Mihály 2192  
2.     2211 Juhász Márk 0 - 1 Fordán Tibor 2202  
3.     2166 Rummel Zsolt 1 - 0 Molnár József 2211  
4.   WFM 2072 Németh Mária 1 - 0 Vass Lajos 2159  
5.     2087 Balog Tamás 1 - 0 Kormos Ádám 2151  
6.     2025 Tessedik Károly 0 - 1 Kormos András 2143  
7.     2078 Sugár Gábor 0 - 1 Szilvási Tibor 2159  
8.     2026 Vida Dániel 1/2 - 1/2 Martin Béla 2035  
9.     2016 Kajzinger Róbert 1 - 0 Gehér József (1927)  
10.     1848 Gasparics Ákos 1 - 0 Molnár Tibor (1876)  
11.     1781 Sugár Bálint 1 - 0 Mendege András 1866  
12.     (1326) Bõhm Zsombor 0 - 1 Ngo Tan Don 1709  
 
     
 
Gyõri KOMSZOL SE 6 - 6 Dunaharaszti MTK II.
     
 
    Cím Élõ Gyõri KOMSZOL SE   Eredmény   Dunaharaszti MTK II. Élõ Cím
 
1.     2158 Gyurkovics Bence 1 - 0 dr. Imecs László 2205  
2.     2178 Dr. Bende Ede 1/2 - 1/2 Pálvölgyi István 2182  
3.     2084 Finszter Máté 0 - 1 Répási Zoltán 2186  
4.     2112 Szabó László 1/2 - 1/2 Rozgonyi Áron 2136  
5.     2043 Demeter Tamás 1 - 0 Igaz Péter 2126  
6.     2081 Horváth László 1/2 - 1/2 Jr. Leidl István 2043  
7.     2143 Munkácsy István 0 - 1 Kalmár Károly 2032  
8.     2025 Dr. Zalán János 1 - 0 Varga Károly 2030  
9.     1948 Villányi László 1/2 - 1/2 Frank József 1981  
10.     1939 Lájer László 0 - 1 Gál János 2033  
11.     1902 Szabó Gábor 0 - 1 Király Zoltán 1825  
12.     (1755) Papp András 1 - 0 Vecsernyés Norbert 1731  
 
     
 
Géniusz Tata VSE 10 - 2 Vízügyi SC
     
 
    Cím Élõ Géniusz Tata VSE   Eredmény   Vízügyi SC Élõ Cím
 
1.     2225 Horváth Csaba 0 - 1 dr. Mika János 2173  
2.     2194 Kovács Dávid 1/2 - 1/2 Schenkerik Csaba 2215  
3.     2185 Jr. Szobi Géza 1/2 - 1/2 Tichy-Rács Bálint 2093  
4.     2160 Csólig Róbert 1 - 0 Agárdi Norbert 2158  
5.     2183 Dibusz Ferenc 1 - 0 Tömösváry Attila 2162  
6.     2081 Lugasi Zoltán 1 - 0 Kiss István György 2195 FM
7.     2113 Kiss Kinga 1 - 0 Lukács József 2112  
8.     1940 Bagi Máté 1 - 0 Imre József Ottó 2015  
9.     2017 Nagy Ferenc 1 - 0 Szerényi Bence 1902  
10.     1903 Molnár László 1 - 0 Dobos Sándor (1865)  
11.     1886 Szabó Gábor 1 - 0 Krón Gábor 1870  
12.     (1762) Pintér Alexandra 1 - 0 Pálovics László