A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
Honvéd ASE. II. 2 - 10 Metinda-Hóbagoly
Vértesi Erõmû SE. 4 - 8 Balatonfüredi SC.
SE. Kisbér-Ászár 9.5 - 2.5 Zsámbéki SBE.
Esztergomi SC. 6 - 6 TURUL SE.
Zoltek SE. 2 - 10 MAFC
Pénzügyõr SE. II. 4 - 8 GÉNIUSZ Tata VSE.
 
     
 
Honvéd ASE. II. 2 - 10 Metinda-Hóbagoly
     
 
    Cím Élõ Honvéd ASE. II.   Eredmény   Metinda-Hóbagoly Élõ Cím
 
1.   IM 2299 dr. Eperjesi László 1/2 - 1/2 Szalánczy Emil 2384 IM
2.   IM 2242 Pirisi Gábor 1 - 0 Martini Balázs 2309  
3.     2256 Balogh Viktor 1/2 - 1/2 Tamássy Zoltán 2236  
4.   FM 2264 Poór István 0 - 1 Seres Béla 2220  
5.   FM 2133 Pesztericz László 0 - 1 Gelle István 2324  
6.     2047 Rabovszky György 0 - 1 Binder Tamás 2302 FM
7.     2034 Zoltán András 0 - 1 Kardon Zoltán 2213  
8.     2008 Rózsa Sándor 0 - 1 Tóth Tihamér 2129  
9.     2043 Dolányi József c 0 - 1 c Kunszt Kázmér (2107)  
10.     2031 Szûcs Imre 0 - 1 Somorai Zsolt 2145  
11.     1933 Deák Bálint 0 - 1 Téglás Balázs 2040  
12.     1826 Keserû Tibor 0 - 1 Bakacs Ferenc 1770  
 
     
 
Vértesi Erõmû SE. 4 - 8 Balatonfüredi SC.
     
 
    Cím Élõ Vértesi Erõmû SE.   Eredmény   Balatonfüredi SC. Élõ Cím
 
1.     2231 Székely Csaba 0 - 1 Fáncsy Imre 2380 IM
2.     2161 Csóli Ödön 1/2 - 1/2 Hardicsay Péter 2312 IM
3.     2138 Bereczki István 0 - 1 Kovács Elõd 2242 FM
4.     2067 Németh Sándor 1/2 - 1/2 Forgács Attila 2211  
5.     2090 Barabás Attila 0 - 1 Sulyok Sándor 2291 FM
6.     1864 Laurán János 0 - 1 Bodnár Zoltán 2171  
7.     1982 Szûts János 0 - 1 Vargyas Zoltán 2126  
8.     1989 Gyömbér Tamás 1/2 - 1/2 Antal József 2056  
9.     1937 Szántó Levente 0 - 1 Palla György 2071  
10.     1886 Révi Zoltán Szabolcs 1 - 0 Bencsura Barnabás 2006  
11.     (1810) Németh Lajos 1/2 - 1/2 Horváth Rudolf 1865  
12.     (1599) Gáspár Dávid 1 - 0 Fekete László 1594  
 
     
 
SE. Kisbér-Ászár 9.5 - 2.5 Zsámbéki SBE.
     
 
    Cím Élõ SE. Kisbér-Ászár   Eredmény   Zsámbéki SBE. Élõ Cím
 
1.   FM 2202 Farkas Gyula 1 - 0 Lengyel Béla 2263 IM
2.     2293 Szegi Tamás 1 - 0 Báder Levente 2177  
3.   WFM 2233 Borosova Zuzana 1 - 0 Juhász Márk 2208  
4.     2196 Bottyán Péter 1/2 - 1/2 Rummel Zsolt 2160  
5.     2187 Sebestyén Gábor 1 - 0 Kajzinger Róbert 2083  
6.     2123 Dékány Lajos 1/2 - 1/2 Balog Tamás 2024  
7.     2093 Bánszegi Attila 1/2 - 1/2 Tessedik Károly 2037  
8.     2107 Szinável Zsolt 1/2 - 1/2 Sugár Gábor 2031  
9.     2032 Huszár Richárd 1/2 - 1/2 Pregitzer György 1942  
10.     2008 Pallag Gergely 1 - 0 Gasparics Ákos (1835)  
11.     1935 Salamon Péter 1 - 0 Sugár Bálint 1791  
12.     1841 Farkas Ferenc 1 - 0 Sugár Kolos (1354)  
 
     
 
Esztergomi SC. 6 - 6 TURUL SE.
     
 
    Cím Élõ Esztergomi SC.   Eredmény   TURUL SE. Élõ Cím
 
1.     2198 Burghardt József 1/2 - 1/2 Tóth Tamás 2062  
2.     2142 Jr. Meixner Ferenc 1 - 0 Fûrész József 2088  
3.     2147 Jr. Gál Lajos 1/2 - 1/2 Rigán József 2019  
4.     2047 Horváth István 1/2 - 1/2 Uttó Ferenc 1986  
5.     2067 Kovács Géza 0 - 1 Bokros Norbert 1894  
6.     1924 Gyebnár András 1/2 - 1/2 Lengyel Sándor 1918  
7.     1968 Flórián Márk 1/2 - 1/2 Mészáros Vilmos (1929)  
8.     1948 Malatinszky Csaba 1/2 - 1/2 Vereszki Bence (1817)  
9.     (2011) Forgács Péter 1/2 - 1/2 Éles Tibor 1892  
10.     1809 Oravetz Ferenc 1/2 - 1/2 Papp József 1878  
11.     (1817) Egri Gyula 1/2 - 1/2 Orbán Ede Gyula (1720)  
12.     (1826) Gerendás Bálint 1/2 - 1/2 Igler Szilárd (1699)  
 
     
 
Zoltek SE. 2 - 10 MAFC
     
 
    Cím Élõ Zoltek SE.   Eredmény   MAFC Élõ Cím
 
1.     2191 Bereczki János 1/2 - 1/2 Brustkern Juergen 2332 FM
2.     2073 Tóth István 0 - 1 Horváth Gábor 2292 FM
3.     2052 Balázs András 0 - 1 Szabó Janos 2190  
4.     2041 Szabó Lajos 0 - 1 dr. Lakó László 2178 FM
5.     1961 Vágvölgyi István 0 - 1 Zanaty Zsolt 2172  
6.     (1945) Drága Balázs 1/2 - 1/2 Sándor József 2117  
7.     (1855) Kiss István 0 - 1 Bánházi István 2133  
8.     1922 Drexler Mihály c 0 - 1 c Jr. Halász Csaba 2148  
9.     (1804) Horváth István 1/2 - 1/2 Vass István 2098  
10.     (1873) Bognár Attila 1/2 - 1/2 Zéman Adrienn 1928  
11.     (1665) Balonyi Roland 0 - 1 Horváth Attila Béla (1741)  
12.       Tóth Antal 0 - 1 Horváth Ilona Klára 1855  
 
     
 
Pénzügyõr SE. II. 4 - 8 GÉNIUSZ Tata VSE.
     
 
    Cím Élõ Pénzügyõr SE. II.   Eredmény   GÉNIUSZ Tata VSE. Élõ Cím
 
1.     2150 Bokros István 1/2 - 1/2 Sipos István 2337 FM
2.     2128 Ivanics Frigyes 0 - 1 Szeberényi Ádám 2350 IM
3.     2092 Mester Attila 0 - 1 Horváth Csaba 2224  
4.     2154 Rosta Sándor 1 - 0 Jamrich György 2275  
5.     2118 Piroska István 1/2 - 1/2 László Imre 2220  
6.     2064 Nádassy Attila 0 - 1 Jr. Szobi Géza 2167  
7.     2068 Kiss Ákos 1/2 - 1/2 Dibusz Ferenc 2195  
8.     2092 Havasköri László 0 - 1 Csólig Róbert 2135  
9.     2075 Dr. Szabó Kálmán 0 - 1 Kiss Kinga 2085  
10.     (2095) Takler Attila 1/2 - 1/2 Kovács Dávid 2082  
11.     1919 Torday Balázs 1/2 - 1/2 Lugasi Zoltán 2057  
12.     (1883) Farkasházi Tibor 1/2 - 1/2 Horváth Attila 2061