A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
Metinda-Hóbagoly 10 - 2 Pénzügyõr SE. II.
GÉNIUSZ Tata VSE. 11 - 1 Zoltek SE.
MAFC 6.5 - 5.5 Esztergomi SC.
TURUL SE. 5 - 7 SE. Kisbér-Ászár
Zsámbéki SBE. 8.5 - 3.5 Vértesi Erõmû SE.
Balatonfüredi SC. 7.5 - 4.5 Honvéd ASE. II.
 
     
 
Metinda-Hóbagoly 10 - 2 Pénzügyõr SE. II
     
 
    Cím Élõ Metinda-Hóbagoly   Eredmény   Pénzügyõr SE. II. Élõ Cím
 
1.   IM 2384 Szalánczy Emil 1 - 0 Bokros István 2150  
2.     2309 Martini Balázs 1 - 0 Ivanics Frigyes 2128  
3.     2236 Tamássy Zoltán 0 - 1 Mester Attila 2092  
4.     2220 Seres Béla 1/2 - 1/2 Piroska István 2118  
5.     2324 Gelle István 1 - 0 Rozsnyai Tibor 2164  
6.   FM 2302 Binder Tamás 1 - 0 Nádassy Attila 2064  
7.     2213 Kardon Zoltán 1/2 - 1/2 Kiss Ákos 2068  
8.     2095 Czibulka Zoltán 1 - 0 Havasköri László 2092  
9.     2129 Tóth Tihamér 1 - 0 Dr. Szabó Kálmán 2075  
10.     2145 Somorai Zsolt 1 - 0 Takler Attila (2095)  
11.     2040 Téglás Balázs 1 - 0 Torday Balázs 1919  
12.     1770 Bakacs Ferenc 1 - 0 Farkasházi Tibor (1883)  
 
     
 
GÉNIUSZ Tata VSE. 11 - 1 Zoltek SE.
     
 
    Cím Élõ GÉNIUSZ Tata VSE.   Eredmény   Zoltek SE. Élõ Cím
 
1.   FM 2337 Sipos István 1 - 0 Bereczki János 2191  
2.   IM 2350 Szeberényi Ádám 1 - 0 Dolnik Attila 2180  
3.     2224 Horváth Csaba 1 - 0 Tóth István 2073  
4.     2275 Jamrich György 1 - 0 Balázs András 2052  
5.     2220 László Imre 1 - 0 Szabó Lajos 2041  
6.     2167 Jr. Szobi Géza 1 - 0 Vágvölgyi István 1961  
7.     2195 Dibusz Ferenc 1/2 - 1/2 Drága Balázs (1945)  
8.     2135 Csólig Róbert 1 - 0 Kiss István (1855)  
9.     2085 Kiss Kinga 1/2 - 1/2 Horváth István (1804)  
10.     2082 Kovács Dávid 1 - 0 Bognár Attila (1873)  
11.     2057 Lugasi Zoltán 1 - 0 Tóth Antal    
12.     2061 Horváth Attila 1 - 0 Grinácz Aba Sámuel    
 
     
 
MAFC 6.5 - 5.5 Esztergomi SC.
     
 
    Cím Élõ MAFC   Eredmény   Esztergomi SC. Élõ Cím
 
1.   FM 2292 Horváth Gábor 1/2 - 1/2 Horváth Márió 2283 FM
2.     2190 Szabó Janos 1/2 - 1/2 Burghardt József 2198  
3.   FM 2178 dr. Lakó László 1/2 - 1/2 Jr. Meixner Ferenc 2142  
4.     2172 Zanaty Zsolt 1/2 - 1/2 Jr. Gál Lajos 2147  
5.     2117 Sándor József 1/2 - 1/2 Horváth István 2047  
6.     2133 Bánházi István 1/2 - 1/2 Kovács Géza 2067  
7.     2148 Jr. Halász Csaba 1 - 0 Gyebnár András 1924  
8.     2098 Gombócz Zsolt 1 - 0 Flórián Márk 1968  
9.     2098 Vass István 1/2 - 1/2 Malatinszky Csaba 1948  
10.     1928 Zéman Adrienn 1/2 - 1/2 Oravetz Ferenc 1809  
11.     (1741) Horváth Attila Béla 0 - 1 Egri Gyula (1817)  
12.     1855 Horváth Ilona Klára 1/2 - 1/2 Gerendás Bálint (1826)  
 
     
 
TURUL SE. 5 - 7 SE. Kisbér-Ászár
     
 
    Cím Élõ TURUL SE.   Eredmény   SE. Kisbér-Ászár Élõ Cím
 
1.   FM 2220 Bresztyák János 0 - 1 Farkas Gyula 2202 FM
2.     2062 Tóth Tamás 0 - 1 Szegi Tamás 2293  
3.     2088 Fûrész József 0 - 1 Sebestyén Gábor 2187  
4.     2019 Rigán József 1/2 - 1/2 Sarok Péter 2182  
5.     1986 Uttó Ferenc 0 - 1 Dékány Lajos 2123  
6.     1894 Bokros Norbert 1 - 0 Bánszegi Attila 2093  
7.     1927 Boncz Ádám 0 - 1 Szinável Zsolt 2107  
8.     1918 Lengyel Sándor 0 - 1 Huszár Richárd 2032  
9.     (1929) Mészáros Vilmos 1/2 - 1/2 Salamon Péter 1935  
10.     (1950) Bálványos István 1 - 0 Komlósi Tibor 1912  
11.     1878 Papp József 1 - 0 Farkas Ferenc 1841  
12.     (1699) Igler Szilárd 1 - 0 Somody Róbert 1818  
 
     
 
Zsámbéki SBE. 8.5 - 3.5 Vértesi Erõmû SE.
     
 
    Cím Élõ Zsámbéki SBE.   Eredmény   Vértesi Erõmû SE. Élõ Cím
 
1.   IM 2263 Lengyel Béla 1/2 - 1/2 Székely Csaba 2231  
2.     2177 Báder Levente 1 - 0 Horeczky Tibor 2307  
3.     2208 Juhász Márk 1/2 - 1/2 Csóli Ödön 2161  
4.     2160 Rummel Zsolt 1 - 0 Bereczki István 2138  
5.     2083 Kajzinger Róbert 1 - 0 Erõs György 2078  
6.     2024 Balog Tamás 1/2 - 1/2 Németh Sándor 2067  
7.     2037 Tessedik Károly 1 - 0 Barabás Attila 2090  
8.     2031 Sugár Gábor 1/2 - 1/2 Laurán János 1864  
9.     2014 Vida Dániel 0 - 1 Szûts János 1982  
10.     1960 Bittó Zoltán 1 - 0 Szántó Levente 1937  
11.     1791 Sugár Bálint 1/2 - 1/2 Révi Zoltán Szabolcs 1886  
12.     (1326) Bõhm Zsombor 1 - 0 Gáspár Dávid (1599)  
 
     
 
Balatonfüredi SC. 7.5 - 4.5 Honvéd ASE. II.
     
 
    Cím Élõ Balatonfüredi SC.   Eredmény   Honvéd ASE. II. Élõ Cím
 
1.   IM 2380 Fáncsy Imre 1/2 - 1/2 Pirisi Gábor 2242 IM
2.   IM 2312 Hardicsay Péter 1/2 - 1/2 Koczka Zsolt 2213 FM
3.   FM 2242 Kovács Elõd 1 - 0 Birinyi István 2075  
4.     2211 Forgács Attila 1 - 0 Kozma Edit 2061 WFM
5.     2171 Bodnár Zoltán 1 - 0 Rabovszky György 2047  
6.     2126 Vargyas Zoltán 0 - 1 Zoltán András 2034  
7.     2056 Antal József 1/2 - 1/2 Rózsa Sándor 2008  
8.     2071 Palla György 1/2 - 1/2 Dolányi József 2043  
9.     2006 Bencsura Barnabás 1 - 0 Szûcs Imre 2031  
10.     1904 Papp Károly 1/2 - 1/2 Deák Bálint 1933  
11.     1865 Horváth Rudolf 1/2 - 1/2 Horányi Péter (1917)  
12.     1594 Fekete László 1/2 - 1/2 Vecsernyés Norbert