A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
Balatonfüredi SC. 5.5 - 6.5 Metinda-Hóbagoly
Honvéd ASE. II. 6 - 6 Zsámbéki SBE.
Vértesi Erõmû SE. 6 - 6 TURUL SE.
SE. Kisbér-Ászár 6.5 - 5.5 MAFC
Esztergomi SC. 6 - 6 GÉNIUSZ Tata VSE.
Zoltek SE. 3.5 - 8.5 Pénzügyõr SE. II.
 
     
 
Balatonfüredi SC. 5.5 - 6.5 Metinda-Hóbagoly
     
 
    Cím Élõ Balatonfüredi SC.   Eredmény   Metinda-Hóbagoly Élõ Cím
 
1.   IM 2380 Fáncsy Imre 1/2 - 1/2 Martini Balázs 2309  
2.   IM 2312 Hardicsay Péter 0 - 1 Tamássy Zoltán 2236  
3.   FM 2242 Kovács Elõd 0 - 1 Seres Béla 2220  
4.     2211 Forgács Attila 1/2 - 1/2 Gelle István 2324  
5.   FM 2291 Sulyok Sándor 1/2 - 1/2 Binder Tamás 2302 FM
6.     2171 Bodnár Zoltán 1 - 0 Steiger Béla 2211  
7.     2126 Vargyas Zoltán 1 - 0 Kardon Zoltán 2213  
8.     2056 Antal József 1 - 0 Czibulka Zoltán 2095  
9.     2099 Novák Attila Róbert 1/2 - 1/2 Dobák Sándor (2129)  
10.     2071 Palla György 1/2 - 1/2 Somorai Zsolt 2145  
11.     1865 Horváth Rudolf 0 - 1 Téglás Balázs 2040  
12.     1850 Rót Norbert 0 - 1 Bakacs Ferenc 1770  
 
     
 
Honvéd ASE. II. 6 - 6 Zsámbéki SBE.
     
 
    Cím Élõ Honvéd ASE. II.   Eredmény   Zsámbéki SBE. Élõ Cím
 
1.   IM 2299 dr. Eperjesi László 1/2 - 1/2 Lengyel Béla 2263 IM
2.   IM 2242 Pirisi Gábor 1 - 0 Báder Levente 2177  
3.     2256 Balogh Viktor 1/2 - 1/2 Juhász Márk 2208  
4.   WFM 2061 Kozma Edit 1/2 - 1/2 Rummel Zsolt 2160  
5.     2047 Rabovszky György 1/2 - 1/2 Kajzinger Róbert 2083  
6.     2034 Zoltán András 1/2 - 1/2 Balog Tamás 2024  
7.     2008 Rózsa Sándor 0 - 1 Tessedik Károly 2037  
8.     2031 Szûcs Imre 1/2 - 1/2 Sugár Gábor 2031  
9.     1964 Jergler József 0 - 1 Vida Dániel 2014  
10.     1933 Deák Bálint 0 - 1 Bittó Zoltán 1960  
11.     1826 Keserû Tibor 1 - 0 Sugár Bálint 1791  
12.       Vecsernyés Norbert 1 - 0 Sugár Kolos (1354)  
 
     
 
Vértesi Erõmû SE. 6 - 6 TURUL SE.
     
 
    Cím Élõ Vértesi Erõmû SE.   Eredmény   TURUL SE. Élõ Cím
 
1.     2231 Székely Csaba 0 - 1 Bresztyák János 2220 FM
2.     2307 Horeczky Tibor 1/2 - 1/2 Tóth Tamás 2062  
3.     2161 Csóli Ödön 1/2 - 1/2 Fûrész József 2088  
4.     2138 Bereczki István 0 - 1 Rigán József 2019  
5.     2030 Zsédely Ferenc 1/2 - 1/2 Uttó Ferenc 1986  
6.     2067 Németh Sándor 1/2 - 1/2 Vörös Sándor 2064  
7.     2090 Barabás Attila 1 - 0 Bokros Norbert 1894  
8.     1864 Laurán János 1 - 0 Lengyel Sándor 1918  
9.     1982 Szûts János 1 - 0 Mészáros Vilmos (1929)  
10.     1937 Szántó Levente 1/2 - 1/2 Vereszki Bence (1817)  
11.     1886 Révi Zoltán Szabolcs 1/2 - 1/2 Papp József 1878  
12.     (1599) Gáspár Dávid 0 - 1 Igler Szilárd (1699)  
 
     
 
SE. Kisbér-Ászár 6.5 - 5.5 MAFC
     
 
    Cím Élõ SE. Kisbér-Ászár   Eredmény   MAFC Élõ Cím
 
1.   FM 2202 Farkas Gyula 0 - 1 Brustkern Juergen 2332 FM
2.     2293 Szegi Tamás 1/2 - 1/2 Szabó Janos 2190  
3.     2196 Bottyán Péter 1 - 0 Orsó János 2197 FM
4.     2187 Sebestyén Gábor 0 - 1 Sándor József 2117  
5.     2182 Sarok Péter 1/2 - 1/2 Bánházi István 2133  
6.     2123 Dékány Lajos 1/2 - 1/2 H. Göblyös György 2153  
7.     2093 Bánszegi Attila 1 - 0 Gombócz Zsolt 2098  
8.     2107 Szinável Zsolt 0 - 1 Vass István 2098  
9.     2032 Huszár Richárd 1/2 - 1/2 Nagy Béla (2008)  
10.     2008 Pallag Gergely 1/2 - 1/2 Zéman Adrienn 1928  
11.     1935 Salamon Péter 1 - 0 Horváth Attila Béla (1741)  
12.     1841 Farkas Ferenc 1 - 0 Horváth Ilona Klára 1855  
 
     
 
Esztergomi SC. 6 - 6 GÉNIUSZ Tata VSE.
     
 
    Cím Élõ Esztergomi SC.   Eredmény   GÉNIUSZ Tata VSE. Élõ Cím
 
1.   FM 2283 Horváth Márió 1/2 - 1/2 Sipos István 2337 FM
2.     2198 Burghardt József 0 - 1 Szeberényi Ádám 2350 IM
3.     2142 Jr. Meixner Ferenc 1/2 - 1/2 Horváth Csaba 2224  
4.     2161 Szûcs Vladimir 0 - 1 Jamrich György 2275  
5.     2147 Jr. Gál Lajos 1/2 - 1/2 László Imre 2220  
6.     2047 Horváth István 1/2 - 1/2 Csólig Róbert 2135  
7.     2067 Kovács Géza 1 - 0 Kiss Kinga 2085  
8.     1924 Gyebnár András 1/2 - 1/2 Kovács Dávid 2082  
9.     1968 Flórián Márk 1/2 - 1/2 Lugasi Zoltán 2057  
10.     1948 Malatinszky Csaba 1/2 - 1/2 Horváth Attila 2061  
11.     1809 Oravetz Ferenc 1 - 0 Szobi Géza 2017  
12.     (1826) Gerendás Bálint 1/2 - 1/2 Bagi Máté 1793  
 
     
 
Zoltek SE. 3.5 - 8.5 Pénzügyõr SE. II.
     
 
    Cím Élõ Zoltek SE.   Eredmény   Pénzügyõr SE. II. Élõ Cím
 
1.     2191 Bereczki János 0 - 1 Pál Géza 2249  
2.     2180 Dolnik Attila 1/2 - 1/2 Bokros István 2150  
3.     2112 Töröttõ Antal 1 - 0 Ivanics Frigyes 2128  
4.     2073 Tóth István 0 - 1 Mester Attila 2092  
5.     2052 Balázs András 0 - 1 Piroska István 2118  
6.     2041 Szabó Lajos 1 - 0 Rozsnyai Tibor 2164  
7.     1961 Vágvölgyi István 1 - 0 Nádassy Attila 2064  
8.     (1945) Drága Balázs 0 - 1 Kiss Ákos 2068  
9.     (1855) Kiss István 0 - 1 Dr. Szabó Kálmán 2075  
10.     (1873) Bognár Attila 0 - 1 dr. Vándor Ferenc 2005  
11.     (1665) Balonyi Roland 0 - 1 Csomor Viktor 1874  
12.       Tóth Antal 0 - 1 Torday Balázs 1919