A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
Metinda-Hóbagoly 11 - 1 Zoltek SE.
Pénzügyõr SE. II. 6.5 - 5.5 Esztergomi SC.
GÉNIUSZ Tata VSE. 9 - 3 SE. Kisbér-Ászár
MAFC 7 - 5 Vértesi Erõmû SE.
TURUL SE. 6 - 6 Honvéd ASE. II.
Zsámbéki SBE. 4.5 - 7.5 Balatonfüredi SC.
 
     
 
Metinda-Hóbagoly 11 - 1 Zoltek SE.
     
 
    Cím Élõ Metinda-Hóbagoly   Eredmény   Zoltek SE. Élõ Cím
 
1.     2309 Martini Balázs 1/2 - 1/2 Bereczki János 2191  
2.     2236 Tamássy Zoltán 1 - 0 Dolnik Attila 2180  
3.     2220 Seres Béla 1 - 0 Töröttõ Antal 2112  
4.     2324 Gelle István 1 - 0 Tóth István 2073  
5.   FM 2302 Binder Tamás 1 - 0 Balázs András 2052  
6.     2211 Steiger Béla 1/2 - 1/2 Szabó Lajos 2041  
7.     2213 Kardon Zoltán 1 - 0 Drága Balázs (1945)  
8.     2095 Czibulka Zoltán 1 - 0 Kiss István (1855)  
9.     (2129) Dobák Sándor 1 - 0 Drexler Mihály 1922  
10.     2145 Somorai Zsolt 1 - 0 Bognár Attila (1873)  
11.     2040 Téglás Balázs 1 - 0 Balonyi Roland (1665)  
12.     1770 Bakacs Ferenc 1 - 0 Tóth Antal    
 
     
 
Pénzügyõr SE. II. 6.5 - 5.5 Esztergomi SC.
     
 
    Cím Élõ Pénzügyõr SE. II.   Eredmény   Esztergomi SC. Élõ Cím
 
1.     2150 Bokros István 1/2 - 1/2 Horváth Márió 2283 FM
2.     2128 Ivanics Frigyes 0 - 1 Burghardt József 2198  
3.     2092 Mester Attila 1 - 0 Jr. Meixner Ferenc 2142  
4.     2154 Rosta Sándor 1/2 - 1/2 Szûcs Vladimir 2161  
5.     2118 Piroska István 0 - 1 Jr. Gál Lajos 2147  
6.     2164 Rozsnyai Tibor 1/2 - 1/2 Horváth István 2047  
7.     2064 Nádassy Attila 0 - 1 Kovács Géza 2067  
8.     2068 Kiss Ákos 1/2 - 1/2 Gyebnár András 1924  
9.     2092 Havasköri László 1 - 0 Flórián Márk 1968  
10.     2005 dr. Vándor Ferenc 1/2 - 1/2 Malatinszky Csaba 1948  
11.     1919 Torday Balázs 1 - 0 Egri Gyula (1817)  
12.     (1883) Farkasházi Tibor 1 - 0 Gerendás Bálint (1826)  
 
     
 
GÉNIUSZ Tata VSE. 9 - 3 SE. Kisbér-Ászár
     
 
    Cím Élõ GÉNIUSZ Tata VSE.   Eredmény   SE. Kisbér-Ászár Élõ Cím
 
1.   IM 2350 Szeberényi Ádám 1 - 0 Farkas Gyula 2202 FM
2.     2224 Horváth Csaba 1/2 - 1/2 Bottyán Péter 2196  
3.     2275 Jamrich György 1 - 0 Sebestyén Gábor 2187  
4.     2220 László Imre 1 - 0 Sarok Péter 2182  
5.     2167 Jr. Szobi Géza 1 - 0 Dékány Lajos 2123  
6.     2135 Csólig Róbert 1/2 - 1/2 Bánszegi Attila 2093  
7.     2085 Kiss Kinga 0 - 1 Szinável Zsolt 2107  
8.     2082 Kovács Dávid 1 - 0 Huszár Richárd 2032  
9.     2057 Lugasi Zoltán 1 - 0 Salamon Péter 1935  
10.     2061 Horváth Attila 1 - 0 Kiss Balázs 1925  
11.     2033 Nagy Ferenc 1/2 - 1/2 Farkas Ferenc 1841  
12.     1793 Bagi Máté 1/2 - 1/2 Somody Róbert 1818  
 
     
 
MAFC 7 - 5 Vértesi Erõmû SE.
     
 
    Cím Élõ MAFC   Eredmény   Vértesi Erõmû SE. Élõ Cím
 
1.   FM 2292 Horváth Gábor 1 - 0 Székely Csaba 2231  
2.     2190 Szabó Janos 1/2 - 1/2 Horeczky Tibor 2307  
3.   FM 2178 dr. Lakó László 1/2 - 1/2 Csóli Ödön 2161  
4.     2242 dr. Góczán László 1 - 0 Erõs György 2078  
5.     2117 Sándor József 1/2 - 1/2 Németh Sándor 2067  
6.     2133 Bánházi István 1 - 0 Barabás Attila 2090  
7.     2153 H. Göblyös György 1/2 - 1/2 Laurán János 1864  
8.     2098 Gombócz Zsolt 1/2 - 1/2 Szûts János 1982  
9.     2098 Vass István 1/2 - 1/2 Szántó Levente 1937  
10.     1928 Zéman Adrienn 1/2 - 1/2 Révi Zoltán Szabolcs 1886  
11.     (1741) Horváth Attila Béla 1/2 - 1/2 Németh Lajos (1810)  
12.     1855 Horváth Ilona Klára 0 - 1 Gáspár Dávid (1599)  
 
     
 
TURUL SE. 6 - 6 Honvéd ASE. II.
     
 
    Cím Élõ TURUL SE.   Eredmény   Honvéd ASE. II. Élõ Cím
 
1.   FM 2220 Bresztyák János 0 - 1 Koczó Kristóf 2235  
2.     2171 Szemeti Árpád 0 - 1 Koczka Zsolt 2213 FM
3.     2062 Tóth Tamás 1/2 - 1/2 Rabovszky György 2047  
4.     2088 Fûrész József 1/2 - 1/2 Zoltán András 2034  
5.     2019 Rigán József 1 - 0 Jergler József 1964  
6.     2064 Vörös Sándor 1 - 0 Deák Bálint 1933  
7.     1894 Bokros Norbert 1 - 0 Surányi István (1902)  
8.     1918 Lengyel Sándor 0 - 1 Barta Csaba (1903)  
9.     (1929) Mészáros Vilmos 0 - 1 Keserû Tibor 1826  
10.     (1817) Vereszki Bence 1 - 0 Feil János (1789)  
11.     1892 Éles Tibor 0 - 1 Vecsernyés Norbert    
12.     1878 Papp József 1 - 0 Soproni Zsuzsanna    
 
     
 
Zsámbéki SBE. 4.5 - 7.5 Balatonfüredi SC.
     
 
    Cím Élõ Zsámbéki SBE.   Eredmény   Balatonfüredi SC. Élõ Cím
 
1.   IM 2263 Lengyel Béla 1/2 - 1/2 Fáncsy Imre 2380 IM
2.     2177 Báder Levente 0 - 1 Hardicsay Péter 2312 IM
3.     2208 Juhász Márk 1/2 - 1/2 Kovács Elõd 2242 FM
4.     2160 Rummel Zsolt 1 - 0 Forgács Attila 2211  
5.     2083 Kajzinger Róbert 0 - 1 Sulyok Sándor 2291 FM
6.     2037 Tessedik Károly 1/2 - 1/2 Bodnár Zoltán 2171  
7.     2031 Sugár Gábor 1 - 0 Vargyas Zoltán 2126  
8.     1960 Bittó Zoltán 1/2 - 1/2 Antal József 2056  
9.     (1849) Junger Endre 1/2 - 1/2 Novák Attila Róbert 2099  
10.     1768 Horváth Csaba 0 - 1 Palla György 2071  
11.     (1558) Hegedûs Zoltán 0 - 1 Horváth Rudolf 1865  
12.     (1326) Bõhm Zsombor 0 - 1 Rót Norbert 1850