A forduló csapatmérkőzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
Zsámbéki SBE. 4.5 - 7.5 Metinda-Hóbagoly
Balatonfüredi SC. 10 - 2 TURUL SE.
Honvéd ASE. II. 5 - 7 MAFC
Vértesi Erőmű SE. 3 - 9 GÉNIUSZ Tata VSE.
SE. Kisbér-Ászár 7.5 - 4.5 Pénzügyőr SE. II.
Esztergomi SC. 8.5 - 3.5 Zoltek SE.
 
     
 
Zsámbéki SBE. 4.5 - 7.5 Metinda-Hóbagoly
     
 
    Cím Élő Zsámbéki SBE.   Eredmény   Metinda-Hóbagoly Élő Cím
 
1.   IM 2263 Lengyel Béla 1/2 - 1/2 Szalánczy Emil 2384 IM
2.     2177 Báder Levente 0 - 1 Martini Balázs 2309  
3.     2208 Juhász Márk 0 - 1 Tamássy Zoltán 2236  
4.     2160 Rummel Zsolt 0 - 1 Seres Béla 2220  
5.     2083 Kajzinger Róbert 0 - 1 Gelle István 2324  
6.     2024 Balog Tamás 1/2 - 1/2 Binder Tamás 2302 FM
7.     2037 Tessedik Károly 0 - 1 Kardon Zoltán 2213  
8.     2031 Sugár Gábor 1 - 0 Czibulka Zoltán 2095  
9.     1960 Bittó Zoltán 0 - 1 Dobák Sándor (2129)  
10.     1942 Pregitzer György 1/2 - 1/2 Somorai Zsolt 2145  
11.     1791 Sugár Bálint 1 - 0 Bakacs Ferenc 1770  
12.     (1326) Bőhm Zsombor 1 - 0 Kardos Sámson 1641  
 
     
 
Balatonfüredi SC. 10 - 2 TURUL SE.
     
 
    Cím Élő Balatonfüredi SC.   Eredmény   TURUL SE. Élő Cím
 
1.   IM 2380 Fáncsy Imre 1 - 0 Bresztyák János 2220 FM
2.   IM 2312 Hardicsay Péter 1 - 0 dr. Bálványos István 2124  
3.   FM 2242 Kovács Előd 1/2 - 1/2 Tóth Tamás 2062  
4.     2211 Forgács Attila 1 - 0 Rigán József 2019  
5.   FM 2291 Sulyok Sándor 1 - 0 Uttó Ferenc 1986  
6.     2171 Bodnár Zoltán 1/2 - 1/2 Vörös Sándor 2064  
7.     2126 Vargyas Zoltán 1 - 0 Bokros Norbert 1894  
8.     2071 Palla György 1 - 0 Lengyel Sándor 1918  
9.     2006 Bencsura Barnabás 1/2 - 1/2 Mészáros Vilmos (1929)  
10.     1904 Papp Károly 1 - 0 Vereszki Bence (1817)  
11.     1865 Horváth Rudolf 1/2 - 1/2 Papp József 1878  
12.     1850 Rót Norbert 1 - 0 Orbán Ede Gyula (1720)  
 
     
 
Honvéd ASE. II. 5 - 7 MAFC
     
 
    Cím Élő Honvéd ASE. II.   Eredmény   MAFC Élő Cím
 
1.   IM 2242 Pirisi Gábor 1/2 - 1/2 Brustkern Juergen 2332 FM
2.     2256 Balogh Viktor 1/2 - 1/2 Horváth Gábor 2292 FM
3.     2235 Koczó Kristóf 1/2 - 1/2 Szabó Janos 2190  
4.   FM 2213 Koczka Zsolt 1/2 - 1/2 dr. Lakó László 2178 FM
5.     (2093) Pallagi János 0 - 1 Orsó János 2197 FM
6.     2047 Rabovszky György 1 - 0 Zanaty Zsolt 2172  
7.     2034 Zoltán András 1/2 - 1/2 Sándor József 2117  
8.     2028 Hatala Sándor 0 - 1 H. Göblyös György 2153  
9.     2031 Szűcs Imre 0 - 1 Vass István 2098  
10.     1964 Jergler József 0 - 1 Nagy Béla (2008)  
11.     1933 Deák Bálint 1 - 0 Horváth Attila Béla (1741)  
12.     1826 Keserű Tibor 1/2 - 1/2 Horváth Ilona Klára 1855  
 
     
 
Vértesi Erőmű SE. 3 - 9 GÉNIUSZ Tata VSE.
     
 
    Cím Élő Vértesi Erőmű SE.   Eredmény   GÉNIUSZ Tata VSE. Élő Cím
 
1.     2231 Székely Csaba 1/2 - 1/2 Sipos István 2337 FM
2.     2307 Horeczky Tibor 1/2 - 1/2 Szeberényi Ádám 2350 IM
3.     2161 Csóli Ödön 1/2 - 1/2 Horváth Csaba 2224  
4.     2138 Bereczki István 0 - 1 Jamrich György 2275  
5.     2030 Zsédely Ferenc 0 - 1 László Imre 2220  
6.     2067 Németh Sándor 1/2 - 1/2 Jr. Szobi Géza 2167  
7.     2090 Barabás Attila 0 - 1 Dibusz Ferenc 2195  
8.     1982 Szűts János 0 - 1 Csólig Róbert 2135  
9.     1989 Gyömbér Tamás 1/2 - 1/2 Kiss Kinga 2085  
10.     1937 Szántó Levente 1/2 - 1/2 Kovács Dávid 2082  
11.     1886 Révi Zoltán Szabolcs 0 - 1 Lugasi Zoltán 2057  
12.       Falusi Attila 0 - 1 Horváth Attila 2061  
 
     
 
SE. Kisbér-Ászár 7.5 - 4.5 Pénzügyőr SE. II.
     
 
    Cím Élő SE. Kisbér-Ászár   Eredmény   Pénzügyőr SE. II. Élő Cím
 
1.   FM 2202 Farkas Gyula 1/2 - 1/2 Bokros István 2150  
2.     2316 Jr. Kukel Imre 1 - 0 Mester Attila 2092  
3.     2187 Sebestyén Gábor 1 - 0 Rosta Sándor 2154  
4.     2182 Sarok Péter 1/2 - 1/2 Nádassy Attila 2064  
5.     (2029) Brayer János 1/2 - 1/2 Kiss Ákos 2068  
6.     2123 Dékány Lajos 0 - 1 Dr. Szabó Kálmán 2075  
7.     2093 Bányai Sándor 1 - 0 Domschitz Lajos 2079  
8.     2107 Szinável Zsolt 1 - 0 dr. Vándor Ferenc 2005  
9.     2032 Huszár Richárd 1 - 0 Kiss József 1989  
10.     2008 Pallag Gergely 1/2 - 1/2 dr. Karsai József (1941)  
11.     1935 Salamon Péter 1/2 - 1/2 Torday Balázs 1919  
12.     1841 Farkas Ferenc 0 - 1 Farkasházi Tibor (1883)  
 
     
 
Esztergomi SC. 8.5 - 3.5 Zoltek SE.
     
 
    Cím Élő Esztergomi SC.   Eredmény   Zoltek SE. Élő Cím
 
1.     2198 Burghardt József 1/2 - 1/2 Bereczki János 2191  
2.     2142 Jr. Meixner Ferenc 1/2 - 1/2 Töröttő Antal 2112  
3.     2161 Szűcs Vladimir 1 - 0 Ikanov Imre 2098  
4.     2147 Jr. Gál Lajos 1/2 - 1/2 Tóth István 2073  
5.     2047 Horváth István 1/2 - 1/2 Balázs András 2052  
6.     2067 Kovács Géza 1 - 0 Szabó Lajos 2041  
7.     1924 Gyebnár András 1/2 - 1/2 Vágvölgyi István 1961  
8.     1968 Flórián Márk 1 - 0 Drága Balázs (1945)  
9.     1948 Malatinszky Csaba 1/2 - 1/2 Kiss István (1855)  
10.     1809 Oravetz Ferenc 1/2 - 1/2 Bognár Attila (1873)  
11.     (1817) Egri Gyula 1 - 0 Balonyi Roland (1665)  
12.     (1826) Gerendás Bálint 1 - 0 Tóth Antal