A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
Metinda-Hóbagoly 9 - 3 Esztergomi SC.
Zoltek SE. 4 - 8 SE. Kisbér-Ászár
Pénzügyõr SE. II. 6.5 - 5.5 Vértesi Erõmû SE.
GÉNIUSZ Tata VSE. 11 - 1 Honvéd ASE. II.
MAFC 5.5 - 6.5 Balatonfüredi SC.
TURUL SE. 4.5 - 7.5 Zsámbéki SBE.
 
     
 
Metinda-Hóbagoly 9 - 3 Esztergomi SC.
     
 
    Cím Élõ Metinda-Hóbagoly   Eredmény   Esztergomi SC. Élõ Cím
 
1.   IM 2384 Szalánczy Emil 1 - 0 Burghardt József 2198  
2.     2309 Martini Balázs 1 - 0 Jr. Meixner Ferenc 2142  
3.     2236 Tamássy Zoltán 1/2 - 1/2 Szûcs Vladimir 2161  
4.     2220 Seres Béla 1 - 0 Jr. Gál Lajos 2147  
5.     2324 Gelle István 0 - 1 Horváth István 2047  
6.   FM 2302 Binder Tamás 0 - 1 Kovács Géza 2067  
7.     2211 Steiger Béla 1 - 0 Gyebnár András 1924  
8.     2213 Kardon Zoltán 1 - 0 Flórián Márk 1968  
9.     2129 Tóth Tihamér 1/2 - 1/2 Malatinszky Csaba 1948  
10.     2145 Somorai Zsolt 1 - 0 Egri Gyula (1817)  
11.     2040 Téglás Balázs 1 - 0 Gerendás Bálint (1826)  
12.     1770 Bakacs Ferenc 1 - 0 Pásztor-Turák Péter (1651)  
 
     
 
Zoltek SE. 4 - 8 SE. Kisbér-Ászár
     
 
    Cím Élõ Zoltek SE.   Eredmény   SE. Kisbér-Ászár Élõ Cím
 
1.     2191 Bereczki János 1/2 - 1/2 Farkas Gyula 2202 FM
2.     2180 Dolnik Attila 1/2 - 1/2 Szegi Tamás 2293  
3.     2112 Töröttõ Antal 1/2 - 1/2 Sebestyén Gábor 2187  
4.     2073 Tóth István 0 - 1 Sarok Péter 2182  
5.     2052 Balázs András 1/2 - 1/2 Brayer János (2029)  
6.     1961 Vágvölgyi István 1/2 - 1/2 Dékány Lajos 2123  
7.     (1945) Drága Balázs 1/2 - 1/2 Bányai Sándor 2093  
8.     (1855) Kiss István 0 - 1 Bánszegi Attila 2093  
9.     (1873) Bognár Attila 1/2 - 1/2 Szinável Zsolt 2107  
10.     (1665) Balonyi Roland 0 - 1 Huszár Richárd 2032  
11.     (1397) Gunya Antal 0 - 1 Salamon Péter 1935  
12.       Tóth Antal 1/2 - 1/2 Somody Róbert 1818  
 
     
 
Pénzügyõr SE. II. 6.5 - 5.5 Vértesi Erõmû SE.
     
 
    Cím Élõ Pénzügyõr SE. II.   Eredmény   Vértesi Erõmû SE. Élõ Cím
 
1.     2249 Pál Géza 1/2 - 1/2 Székely Csaba 2231  
2.     2150 Bokros István 0 - 1 Horeczky Tibor 2307  
3.     2092 Mester Attila 1/2 - 1/2 Csóli Ödön 2161  
4.     2154 Rosta Sándor 1 - 0 Bereczki István 2138  
5.     2118 Piroska István 1 - 0 Erõs György 2078  
6.     2164 Rozsnyai Tibor 1/2 - 1/2 Németh Sándor 2067  
7.     2064 Nádassy Attila 1/2 - 1/2 Barabás Attila 2090  
8.     2068 Kiss Ákos 0 - 1 Szûts János 1982  
9.     2075 Dr. Szabó Kálmán 0 - 1 Gyömbér Tamás 1989  
10.     (2095) Takler Attila 1/2 - 1/2 Szántó Levente 1937  
11.     1919 Torday Balázs 1 - 0 Révi Zoltán Szabolcs 1886  
12.     (1883) Farkasházi Tibor 1 - 0 Gáspár Dávid (1599)  
 
     
 
GÉNIUSZ Tata VSE. 11 - 1 Honvéd ASE. II.
     
 
    Cím Élõ GÉNIUSZ Tata VSE.   Eredmény   Honvéd ASE. II. Élõ Cím
 
1.   FM 2337 Sipos István 1 - 0 Balogh Viktor 2256  
2.   IM 2350 Szeberényi Ádám 1 - 0 Koczó Kristóf 2235  
3.     2275 Jamrich György 1 - 0 Koczka Zsolt 2213 FM
4.     2220 László Imre 1/2 - 1/2 Pesztericz László 2133 FM
5.     2167 Jr. Szobi Géza 1/2 - 1/2 Pallagi János (2093)  
6.     2195 Dibusz Ferenc 1 - 0 Kozma Edit 2061 WFM
7.     2135 Csólig Róbert 1 - 0 Rabovszky György 2047  
8.     2085 Kiss Kinga 1 - 0 Zoltán András 2034  
9.     2082 Kovács Dávid 1 - 0 Rózsa Sándor 2008  
10.     2057 Lugasi Zoltán 1 - 0 Szûcs Imre 2031  
11.     2061 Horváth Attila 1 - 0 Lovász Evelin (1421)  
12.     1793 Bagi Máté 1 - 0 Vecsernyés Norbert    
 
     
 
MAFC 5.5 - 6.5 Balatonfüredi SC.
     
 
    Cím Élõ MAFC   Eredmény   Balatonfüredi SC. Élõ Cím
 
1.   FM 2292 Horváth Gábor 1/2 - 1/2 Fáncsy Imre 2380 IM
2.     2190 Szabó Janos 1/2 - 1/2 Hardicsay Péter 2312 IM
3.   FM 2178 dr. Lakó László 1/2 - 1/2 Kovács Elõd 2242 FM
4.   FM 2197 Orsó János 1/2 - 1/2 Forgács Attila 2211  
5.     2172 Zanaty Zsolt 1/2 - 1/2 Bodnár Zoltán 2171  
6.     2117 Sándor József 1/2 - 1/2 Vargyas Zoltán 2126  
7.     2133 Bánházi István 1/2 - 1/2 Antal József 2056  
8.     2098 Gombócz Zsolt 1 - 0 Novák Attila Róbert 2099  
9.     2098 Vass István 0 - 1 Palla György 2071  
10.     1928 Zéman Adrienn 0 - 1 Bencsura Barnabás 2006  
11.     (1741) Horváth Attila Béla 1/2 - 1/2 Horváth Rudolf 1865  
12.     1855 Horváth Ilona Klára 1/2 - 1/2 Rót Norbert 1850  
 
     
 
TURUL SE. 4.5 - 7.5 Zsámbéki SBE.
     
 
    Cím Élõ TURUL SE.   Eredmény   Zsámbéki SBE. Élõ Cím
 
1.   FM 2220 Bresztyák János 0 - 1 Lengyel Béla 2263 IM
2.     2062 Tóth Tamás 1/2 - 1/2 Báder Levente 2177  
3.     2088 Fûrész József 0 - 1 Juhász Márk 2208  
4.     2019 Rigán József 0 - 1 Rummel Zsolt 2160  
5.     1986 Uttó Ferenc 1/2 - 1/2 Kajzinger Róbert 2083  
6.     2064 Vörös Sándor 1/2 - 1/2 Tessedik Károly 2037  
7.     1894 Bokros Norbert 1/2 - 1/2 Sugár Gábor 2031  
8.     1918 Lengyel Sándor 1/2 - 1/2 Bittó Zoltán 1960  
9.     (1929) Mészáros Vilmos 1/2 - 1/2 Pregitzer György 1942  
10.     (1817) Vereszki Bence 1/2 - 1/2 Junger Endre (1849)  
11.     1892 Éles Tibor 0 - 1 Sugár Bálint 1791  
12.     1878 Papp József 1 - 0 Sugár Kolos (1354)