A forduló csapatmérkőzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
TURUL SE. 4 - 8 Metinda-Hóbagoly
Zsámbéki SBE. 4.5 - 7.5 MAFC
Balatonfüredi SC. 5.5 - 6.5 GÉNIUSZ Tata VSE.
Honvéd ASE. II. 5.5 - 6.5 Pénzügyőr SE. II.
Vértesi Erőmű SE. 7 - 5 Zoltek SE.
SE. Kisbér-Ászár 7.5 - 4.5 Esztergomi SC.
 
     
 
TURUL SE. 4 - 8 Metinda-Hóbagoly
     
 
    Cím Élő TURUL SE.   Eredmény   Metinda-Hóbagoly Élő Cím
 
1.   FM 2220 Bresztyák János 1 - 0 Szalánczy Emil 2384 IM
2.     2062 Tóth Tamás 0 - 1 Martini Balázs 2309  
3.     2088 Fűrész József 0 - 1 Tamássy Zoltán 2236  
4.     2019 Rigán József 1 - 0 Seres Béla 2220  
5.     1986 Uttó Ferenc 0 - 1 Gelle István 2324  
6.     2064 Vörös Sándor 0 - 1 Binder Tamás 2302 FM
7.     1894 Bokros Norbert 0 - 1 Kardon Zoltán 2213  
8.     1918 Lengyel Sándor 1 - 0 Czibulka Zoltán 2095  
9.     (1929) Mészáros Vilmos 1/2 - 1/2 Dobák Sándor (2129)  
10.     (1817) Vereszki Bence 0 - 1 Somorai Zsolt 2145  
11.     (1950) Bálványos István 0 - 1 Téglás Balázs 2040  
12.     1878 Papp József 1/2 - 1/2 Bakacs Ferenc 1770  
 
     
 
Zsámbéki SBE. 4.5 - 7.5 MAFC
     
 
    Cím Élő Zsámbéki SBE.   Eredmény   MAFC Élő Cím
 
1.   IM 2263 Lengyel Béla 0 - 1 Horváth Gábor 2292 FM
2.     2177 Báder Levente 0 - 1 Szabó Janos 2190  
3.     2208 Juhász Márk 1/2 - 1/2 dr. Lakó László 2178 FM
4.     2160 Rummel Zsolt 1 - 0 Orsó János 2197 FM
5.     2024 Balog Tamás 1/2 - 1/2 Zanaty Zsolt 2172  
6.     2037 Tessedik Károly 1/2 - 1/2 Sándor József 2117  
7.     2031 Sugár Gábor 1 - 0 Bánházi István 2133  
8.     1951 Szabó Zoltán 0 - 1 H. Göblyös György 2153  
9.     1942 Pregitzer György 1/2 - 1/2 Vass István 2098  
10.     (1835) Gasparics Ákos 1/2 - 1/2 Zéman Adrienn 1928  
11.     1791 Sugár Bálint 0 - 1 Horváth Attila Béla (1741)  
12.     (1307) Jencsik Viktor 0 - 1 Horváth Ilona Klára 1855  
 
     
 
Balatonfüredi SC. 5.5 - 6.5 GÉNIUSZ Tata VSE.
     
 
    Cím Élő Balatonfüredi SC.   Eredmény   GÉNIUSZ Tata VSE. Élő Cím
 
1.   IM 2380 Fáncsy Imre 1/2 - 1/2 Sipos István 2337 FM
2.   IM 2312 Hardicsay Péter 1/2 - 1/2 Szeberényi Ádám 2350 IM
3.   FM 2242 Kovács Előd 1/2 - 1/2 Horváth Csaba 2224  
4.     2211 Forgács Attila 0 - 1 Jamrich György 2275  
5.     2171 Bodnár Zoltán 1/2 - 1/2 László Imre 2220  
6.     2126 Vargyas Zoltán 1 - 0 Jr. Szobi Géza 2167  
7.     2056 Antal József 0 - 1 Csólig Róbert 2135  
8.     2099 Novák Attila Róbert 1 - 0 Kovács Dávid 2082  
9.     2071 Palla György 1 - 0 Lugasi Zoltán 2057  
10.     2074 dr. Perkovits Géza 0 - 1 Horváth Attila 2061  
11.     1865 Horváth Rudolf 1/2 - 1/2 Nagy Ferenc 2033  
12.     1594 Fekete László 0 - 1 Bagi Máté 1793  
 
     
 
Honvéd ASE. II. 5.5 - 6.5 Pénzügyőr SE. II.
     
 
    Cím Élő Honvéd ASE. II.   Eredmény   Pénzügyőr SE. II. Élő Cím
 
1.     2256 Balogh Viktor 1/2 - 1/2 Bokros István 2150  
2.     2214 Král Péter 1/2 - 1/2 Mester Attila 2092  
3.   FM 2264 Poór István 1 - 0 Nádassy Attila 2064  
4.     2122 Lázár András 1 - 0 Kiss Ákos 2068  
5.   WFM 2061 Kozma Edit 1/2 - 1/2 Dr. Szabó Kálmán 2075  
6.     2047 Rabovszky György 0 - 1 Takler Attila (2095)  
7.     2028 Hatala Sándor 0 - 1 Domschitz Lajos 2079  
8.     2043 Dolányi József 1/2 - 1/2 dr. Vándor Ferenc 2005  
9.     2031 Szűcs Imre 1/2 - 1/2 Kiss József 1989  
10.     1826 Keserű Tibor 1 - 0 Varga Balázs (1896)  
11.     1785 Kelemen Balázs 0 - 1 Torday Balázs 1919  
12.       Vecsernyés Norbert 0 - 1 Farkasházi Tibor (1883)  
 
     
 
Vértesi Erőmű SE. 7 - 5 Zoltek SE.
     
 
    Cím Élő Vértesi Erőmű SE.   Eredmény   Zoltek SE. Élő Cím
 
1.     2231 Székely Csaba 0 - 1 Bereczki János 2191  
2.     2307 Horeczky Tibor 1 - 0 Dolnik Attila 2180  
3.     2161 Csóli Ödön 0 - 1 Töröttő Antal 2112  
4.     2138 Bereczki István 1/2 - 1/2 Bárczi Tibor 2113  
5.     2078 Erős György 0 - 1 Tóth István 2073  
6.     2067 Németh Sándor 1 - 0 Balázs András 2052  
7.     2090 Barabás Attila 1 - 0 Szabó Lajos 2041  
8.     1864 Laurán János 0 - 1 Vágvölgyi István 1961  
9.     1982 Szűts János 1 - 0 Drága Balázs (1945)  
10.     1937 Szántó Levente 1 - 0 Kiss István (1855)  
11.     1886 Révi Zoltán Szabolcs 1 - 0 Balonyi Roland (1665)  
12.     (1599) Gáspár Dávid 1/2 - 1/2 Grinácz Aba Sámuel    
 
     
 
SE. Kisbér-Ászár 7.5 - 4.5 Esztergomi SC.
     
 
    Cím Élő SE. Kisbér-Ászár   Eredmény   Esztergomi SC. Élő Cím
 
1.   FM 2202 Farkas Gyula 1/2 - 1/2 Horváth Márió 2283 FM
2.     2293 Szegi Tamás 1/2 - 1/2 Burghardt József 2198  
3.   WFM 2233 Borosova Zuzana 1 - 0 Jr. Meixner Ferenc 2142  
4.     2187 Sebestyén Gábor 1 - 0 Szűcs Vladimir 2161  
5.     2182 Sarok Péter 1 - 0 Jr. Gál Lajos 2147  
6.     2123 Dékány Lajos 0 - 1 Horváth István 2047  
7.     2093 Bányai Sándor 1/2 - 1/2 Kovács Géza 2067  
8.     2107 Szinável Zsolt 1 - 0 Gyebnár András 1924  
9.     2032 Huszár Richárd 1 - 0 Malatinszky Csaba 1948  
10.     2008 Pallag Gergely 0 - 1 Egri Gyula (1817)  
11.     1935 Salamon Péter 0 - 1 Gerendás Bálint (1826)  
12.     1841 Farkas Ferenc 1 - 0 Pásztor-Turák Péter (1651)