Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
Metinda-Hóbagoly 8 - 4 GÉNIUSZ Tata VSE.
MAFC 7.5 - 4.5 Pénzügyõr SE. II.
TURUL SE. 7 - 5 Zoltek SE.
Zsámbéki SBE. 6.5 - 5.5 Esztergomi SC.
Balatonfüredi SC. 7 - 5 SE. Kisbér-Ászár
Honvéd ASE. II. 7 - 5 Vértesi Erõmû SE.
 
     
 
Metinda-Hóbagoly 8 - 4 GÉNIUSZ Tata VSE.
     
 
    Cím Élõ Metinda-Hóbagoly   Eredmény   GÉNIUSZ Tata VSE. Élõ Cím
 
1.   IM 2384 Szalánczy Emil 1 - 0 Sipos István 2337 FM
2.     2309 Martini Balázs 1 - 0 Szeberényi Ádám 2350 IM
3.     2236 Tamássy Zoltán 0 - 1 Horváth Csaba 2224  
4.     2220 Seres Béla 1 - 0 Jamrich György 2275  
5.     2324 Gelle István 1 - 0 László Imre 2220  
6.   FM 2302 Binder Tamás 0 - 1 Jr. Szobi Géza 2167  
7.     2213 Kardon Zoltán 1/2 - 1/2 Dibusz Ferenc 2195  
8.     2129 Tóth Tihamér 1 - 0 Csólig Róbert 2135  
9.     (2107) Kunszt Kázmér 1/2 - 1/2 Kiss Kinga 2085  
10.     2145 Somorai Zsolt 1 - 0 Kovács Dávid 2082  
11.     2040 Téglás Balázs 1 - 0 Horváth Attila 2061  
12.     1770 Bakacs Ferenc 0 - 1 Bagi Máté 1793  
 
     
 
MAFC 7.5 - 4.5 Pénzügyõr SE. II.
     
 
    Cím Élõ MAFC   Eredmény   Pénzügyõr SE. II. Élõ Cím
 
1.   FM 2332 Brustkern Juergen 1 - 0 Bokros István 2150  
2.   FM 2292 Horváth Gábor 1 - 0 Ivanics Frigyes 2128  
3.     2190 Szabó Janos 1/2 - 1/2 Mester Attila 2092  
4.   FM 2178 dr. Lakó László 1/2 - 1/2 Piroska István 2118  
5.     2172 Zanaty Zsolt 1 - 0 Nádassy Attila 2064  
6.     2117 Sándor József 1/2 - 1/2 Kiss Ákos 2068  
7.     2133 Bánházi István 1/2 - 1/2 Takler Attila (2095)  
8.     2148 Jr. Halász Csaba 1 - 0 dr. Vándor Ferenc 2005  
9.     2098 Gombócz Zsolt 1/2 - 1/2 Kiss József 1989  
10.     2098 Vass István 1 - 0 Bauer Péter 1956  
11.     (1741) Horváth Attila Béla 0 - 1 Torday Balázs 1919  
12.     1855 Horváth Ilona Klára 0 - 1 Farkasházi Tibor (1883)  
 
     
 
TURUL SE. 7 - 5 Zoltek SE.
     
 
    Cím Élõ TURUL SE.   Eredmény   Zoltek SE. Élõ Cím
 
1.   FM 2220 Bresztyák János 1 - 0 Dolnik Attila 2180  
2.     2062 Tóth Tamás 1/2 - 1/2 Ikanov Imre 2098  
3.     2088 Fûrész József 0 - 1 Tóth István 2073  
4.     2019 Rigán József 1 - 0 Balázs András 2052  
5.     2064 Vörös Sándor 0 - 1 Vágvölgyi István 1961  
6.     1894 Bokros Norbert 1 - 0 Drága Balázs (1945)  
7.     1918 Lengyel Sándor 0 - 1 Kiss István (1855)  
8.     (1929) Mészáros Vilmos 1 - 0 Nagy Attila 1876  
9.     (1817) Vereszki Bence 0 - 1 Horváth István (1804)  
10.     1878 Papp József 1 - 0 Bognár Attila (1873)  
11.     (1720) Orbán Ede Gyula 1/2 - 1/2 Balonyi Roland (1665)  
12.     (1699) Igler Szilárd 1 - 0 Tóth Antal    
 
     
 
Zsámbéki SBE. 6.5 - 5.5 Esztergomi SC.
     
 
    Cím Élõ Zsámbéki SBE.   Eredmény   Esztergomi SC. Élõ Cím
 
1.   IM 2263 Lengyel Béla 1/2 - 1/2 Horváth Márió 2283 FM
2.     2177 Báder Levente 1 - 0 Burghardt József 2198  
3.     2208 Juhász Márk 1/2 - 1/2 Jr. Meixner Ferenc 2142  
4.     2160 Rummel Zsolt 1/2 - 1/2 Szûcs Vladimir 2161  
5.     2083 Kajzinger Róbert 0 - 1 Horváth István 2047  
6.     2024 Balog Tamás 1/2 - 1/2 Kovács Géza 2067  
7.     2037 Tessedik Károly 1/2 - 1/2 Gyebnár András 1924  
8.     2031 Sugár Gábor 1 - 0 Malatinszky Csaba 1948  
9.     1960 Bittó Zoltán 1/2 - 1/2 Oravetz Ferenc 1809  
10.     1942 Pregitzer György 1/2 - 1/2 Egri Gyula (1817)  
11.     1791 Sugár Bálint 1 - 0 Gerendás Bálint (1826)  
12.     (1326) Bõhm Zsombor 0 - 1 Ónodi Sándor    
 
     
 
Balatonfüredi SC. 7 - 5 SE. Kisbér-Ászár
     
 
    Cím Élõ Balatonfüredi SC.   Eredmény   SE. Kisbér-Ászár Élõ Cím
 
1.   IM 2380 Fáncsy Imre 1/2 - 1/2 Farkas Gyula 2202 FM
2.   IM 2312 Hardicsay Péter 1/2 - 1/2 Szegi Tamás 2293  
3.   FM 2242 Kovács Elõd 0 - 1 Borosova Zuzana 2233 WFM
4.     2211 Forgács Attila 1 - 0 Sebestyén Gábor 2187  
5.   FM 2291 Sulyok Sándor 1 - 0 Kukel Imre 1999  
6.     2171 Bodnár Zoltán 1/2 - 1/2 Dékány Lajos 2123  
7.     2126 Vargyas Zoltán 1 - 0 Bányai Sándor 2093  
8.     2099 Novák Attila Róbert 1 - 0 Bánszegi Attila 2093  
9.     2071 Palla György 0 - 1 Szinável Zsolt 2107  
10.     2006 Bencsura Barnabás 0 - 1 Huszár Richárd 2032  
11.     1865 Horváth Rudolf 1/2 - 1/2 Salamon Péter 1935  
12.     1850 Rót Norbert 1 - 0 Somody Róbert 1818  
 
     
 
Honvéd ASE. II. 7 - 5 Vértesi Erõmû SE.
     
 
    Cím Élõ Honvéd ASE. II.   Eredmény   Vértesi Erõmû SE. Élõ Cím
 
1.   IM 2242 Pirisi Gábor 1/2 - 1/2 Székely Csaba 2231  
2.     2256 Balogh Viktor 1 - 0 Csóli Ödön 2161  
3.     2235 Koczó Kristóf c 0 - 1 c Bereczki István 2138  
4.   FM 2264 Poór István 1 - 0 Németh Sándor 2067  
5.   FM 2213 Koczka Zsolt 1/2 - 1/2 Barabás Attila 2090  
6.   FM 2133 Pesztericz László 1 - 0 Laurán János 1864  
7.   WFM 2061 Kozma Edit 1 - 0 Szûts János 1982  
8.     2047 Rabovszky György 0 - 1 Gyömbér Tamás 1989  
9.     2008 Rózsa Sándor 1 - 0 Révi Zoltán Szabolcs 1886  
10.     (1917) Horányi Péter 1/2 - 1/2 Barsvári László (1820)  
11.     1826 Keserû Tibor 1/2 - 1/2 Járóka Sándor 1666  
12.       Vecsernyés Norbert c 0 - 1 c Havasházi Szabolcs