A forduló csapatmérkőzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
Szentendrei SI 4 - 8 Esztergomi SC.
GÉNIUSZ SE. Tata 8.5 - 3.5 Zsámbéki SBE.
Király Sakk SE. 5.5 - 6.5 Kisbér-Ászár
Balatonfüred SC 7.5 - 4.5 Honvéd II.
BEAC Rufusz II. 7.5 - 4.5 Pénzügyőr SE II
Stat. PSC.-II. 7 - 5 Vértesi Erőmű SE.
 
     
 
Szentendrei SI 4 - 8 Esztergomi SC.
     
 
    Cím Élő Szentendrei SI   Eredmény   Esztergomi SC. Élő Cím
 
1.     2205 Mincsovics Miklós 0 - 1 Horváth Márió (HUN) 2320 FM
2.     2154 Guba Miklós 0 - 1 Vass Ferenc (HUN) 2352  
3.     2074 Őze Krisztián 0 - 1 Burghardt József 2193  
4.     2053 Kalla Tibor 1 - 0 Bereczki János 2174  
5.     2022 Fényes Gábor 0 - 1 Jr. Meixner Ferenc 2123  
6.     (2018) Szabó Levente 1/2 - 1/2 Szűcs Vladimir (HUN) 2144  
7.     1976 Csabai Viktor 1 - 0 Horváth István 2060  
8.     1871 Adorján Botond 1/2 - 1/2 Jr. Gál Lajos 2140  
9.     1845 Hönsch Kamilla 0 - 1 Kovács Géza 2121  
10.     (1865) Puskás Zsolt 1 - 0 Kovács Vilmos (2017)  
11.     (1648) Tusák József 0 - 1 Malatinszky Csaba 1949  
12.     (1535) Hönsch Dalma Magdolna 0 - 1 Gyebnár András (1920)  
 
     
 
GÉNIUSZ SE. Tata 8.5 - 3.5 Zsámbéki SBE.
     
 
    Cím Élő GÉNIUSZ SE. Tata   Eredmény   Zsámbéki SBE. Élő Cím
 
1.     2268 Sipos István 1/2 - 1/2 Juhász Márk 2183  
2.     2217 Horváth Csaba 1 - 0 Rummel Zsolt 2117  
3.     2229 László Imre 0 - 1 Báder Levente 2096  
4.     2175 Jr. Szobi Géza 1/2 - 1/2 Balog Tamás 2010  
5.     2198 Dibusz Ferenc 1 - 0 Tessedik Károly 2000  
6.     2073 Kovács Dávid 1 - 0 Bittó Zoltán (2005)  
7.     2123 Horváth Attila 1 - 0 Szabó Zoltán 2039  
8.     2051 Lugasi Zoltán 0 - 1 Sugár Gábor 1957  
9.     2129 Csólig Róbert 1 - 0 Pregitzer György 1976  
10.     2079 Nagy Hunor 1/2 - 1/2 Gasparics Ákos (1867)  
11.     1991 Nagy Ferenc 1 - 0 Horváth Csaba (1758)  
12.     (1769) Pintér Alexandra 1 - 0 Sugár Bálint (1764)  
 
     
 
Király Sakk SE. 5.5 - 6.5 Kisbér-Ászár
     
 
    Cím Élő Király Sakk SE.   Eredmény   Kisbér-Ászár Élő Cím
 
1.     2117 Zsigmond Károly 0 - 1 Szegi Tamás (HUN) 2235  
2.     2189 Katona Ferenc 1 - 0 Sarok Péter 2195  
3.     2184 Jr. Mohácsi András 1 - 0 Dékány Lajos 2166  
4.     2177 Osztobányi Zoltán 0 - 1 Sebestyén Gábor 2149  
5.     2160 Csernyiczky László 0 - 1 Bányai Sándor 2004  
6.     2261 Jánoshalmi Attila 1/2 - 1/2 Huszár Richárd 2013  
7.     2107 Keszi János 1 - 0 Bánszegi Attila 2114  
8.     2069 Angyal Ferenc 1/2 - 1/2 Szinável Zsolt 2079  
9.     2072 Höflinger István 1 - 0 Salamon Péter 1969  
10.     2089 Klimkó Csaba 1/2 - 1/2 Komlósi Tibor 1897  
11.     1890 Jr. Katona Ferenc 0 - 1 Farkas Ferenc 1881  
12.     1893 Németh Miklós 0 - 1 Somody Róbert (1527)  
 
     
 
Balatonfüred SC 7.5 - 4.5 Honvéd II.
     
 
    Cím Élő Balatonfüred SC   Eredmény   Honvéd II. Élő Cím
 
1.   IM 2396 Fáncsy Imre 1/2 - 1/2 Pirisi Gábor 2241 IM
2.   IM 2328 Hardicsay Péter 1/2 - 1/2 Král Péter (2221)  
3.   FM 2257 Kovács Előd 1 - 0 Balogh Viktor 2238  
4.     2201 Forgács Attila 0 - 1 Jamrich György 2267  
5.   FM 2281 Sulyok Sándor 1 - 0 Vrona Mihail 2140  
6.     2152 Bodnár Zoltán 1 - 0 Kozma Edit 2091 WFM
7.     2087 Antal József 1 - 0 Ignácz Rózsa 2069  
8.     2091 Novák Attila Róbert 1/2 - 1/2 Lovas Zsolt 2087  
9.     2056 Palla György 1/2 - 1/2 Rózsa Sándor 1999  
10.     2036 Kisházi István 0 - 1 Rabovszky György 1950  
11.     1967 Horváth Rudolf 1/2 - 1/2 Dolányi József 2038  
12.     1858 Rót Norbert 1 - 0 Deák Bálint (1596)  
 
     
 
BEAC Rufusz II. 7.5 - 4.5 Pénzügyőr SE II
     
 
    Cím Élő BEAC Rufusz II.   Eredmény   Pénzügyőr SE II Élő Cím
 
1.     2309 Sziráki Tamás 1 - 0 Ivanics Frigyes 2150  
2.     2217 Bodrogi Mihály 1 - 0 Mester Attila 2132  
3.     2279 Keschitz György 1 - 0 Rozsnyai Tibor 2114  
4.     2221 Fordán Tibor 1 - 0 Piroska István 2145  
5.     2260 Orosz András 0 - 1 Nádassy Attila 2139  
6.   FM 2340 Jakobetz László 1 - 0 Kiss Ákos 2069  
7.     2155 Molnár József 0 - 1 Dr. Szabó Kálmán 2051  
8.     2168 Koronghy Gyula 1 - 0 Lantos Attila 2039  
9.     2057 Kormos András 1/2 - 1/2 Kiss József 2010  
10.     1963 Dvornitzky Beatrix 1/2 - 1/2 Bauer Péter 1963  
11.     (1927) Gehér József 1/2 - 1/2 Torday Balázs 1867  
12.     1836 Palotás Péter 0 - 1 Farkasházi Tibor (1837)  
 
     
 
Stat. PSC.-II. 7 - 5 Vértesi Erőmű SE.
     
 
    Cím Élő Stat. PSC.-II.   Eredmény   Vértesi Erőmű SE. Élő Cím
 
1.   FM 2281 dr. Füsthy Zsolt 1/2 - 1/2 Székely Csaba 2243  
2.   FM 2287 Kiss Gergely 1/2 - 1/2 Csóli Ödön 2196  
3.   FM 2254 Széll Lajos 1/2 - 1/2 Bereczki István 2136  
4.   FM 2295 Biró András 1 - 0 Erős György 2079  
5.   IM 2244 Orgován Sándor 1 - 0 Zsédely Ferenc 2074  
6.   FM 2217 Müllner Imre 1 - 0 Barabás Attila 2106  
7.     2208 dr. Hargittay Szabolcs 0 - 1 Németh Sándor 2058  
8.     2192 Vass Viktor 1/2 - 1/2 Fekete István 2084  
9.     2212 Szekeres Róbert 1 - 0 Szűts János 1999  
10.     2120 Albert Kornélia 1/2 - 1/2 Szántó Levente 1889  
11.     1967 Szepes Tamás 1/2 - 1/2 Révi Zoltán Szabolcs 1878  
12.     1958 Jónás Dániel 0 - 1 Bokros Norbert 1859