Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
Szentendrei SI 7.5 - 4.5 Zsámbéki SBE.
Esztergomi SC. 6 - 6 Kisbér-Ászár
GÉNIUSZ SE. Tata 7.5 - 4.5 Honvéd II.
Király Sakk SE. 7.5 - 4.5 Pénzügyõr SE II
Balatonfüred SC 6.5 - 5.5 Vértesi Erõmû SE.
BEAC Rufusz II. 4 - 8 Stat. PSC.-II.
 
     
 
Szentendrei SI 7.5 - 4.5 Zsámbéki SBE.
     
 
    Cím Élõ Szentendrei SI   Eredmény   Zsámbéki SBE. Élõ Cím
 
1.     2154 Guba Miklós 1/2 - 1/2 Lengyel Béla 2326 IM
2.     2074 Õze Krisztián 1/2 - 1/2 Rummel Zsolt 2117  
3.     2022 Fényes Gábor 0 - 1 Báder Levente 2096  
4.     2040 Lajos János 1 - 0 Balog Tamás 2010  
5.     2029 Dankovics Attila 1/2 - 1/2 Tessedik Károly 2000  
6.     (2014) Õze Norbert 1/2 - 1/2 Bittó Zoltán (2005)  
7.     (2018) Szabó Levente 1/2 - 1/2 Sugár Gábor 1957  
8.     1976 Csabai Viktor 1/2 - 1/2 Pregitzer György 1976  
9.     1871 Adorján Botond 1 - 0 Gasparics Ákos (1867)  
10.     1845 Hönsch Kamilla 1/2 - 1/2 Sugár Bálint (1764)  
11.     (1865) Puskás Zsolt 1 - 0 Szávin Márk László    
12.     (1648) Tusák József 1 - 0 Nagy István    
 
     
 
Esztergomi SC. 6 - 6 Kisbér-Ászár
     
 
    Cím Élõ Esztergomi SC.   Eredmény   Kisbér-Ászár Élõ Cím
 
1.   FM 2320 Horváth Márió (HUN) 1 - 0 Sarok Péter 2195  
2.     2193 Burghardt József 1 - 0 Dékány Lajos 2166  
3.     2123 Jr. Meixner Ferenc 0 - 1 Sebestyén Gábor 2149  
4.     2144 Szûcs Vladimir (HUN) 1/2 - 1/2 Bányai Sándor 2004  
5.     2060 Horváth István 1/2 - 1/2 Huszár Richárd 2013  
6.     2140 Jr. Gál Lajos 1 - 0 Bánszegi Attila 2114  
7.     2121 Kovács Géza 0 - 1 Szinável Zsolt 2079  
8.     (2104) Oravetz Ferenc (HUN) 0 - 1 Salamon Péter 1969  
9.     (2017) Kovács Vilmos 1/2 - 1/2 Komlósi Tibor 1897  
10.     1949 Malatinszky Csaba 1/2 - 1/2 Farkas Ferenc 1881  
11.     (1920) Gyebnár András 1 - 0 Malomsoki László (1887)  
12.     (1532) Pálinkás Bálint (HUN) 0 - 1 Somody Róbert (1527)  
 
     
 
GÉNIUSZ SE. Tata 7.5 - 4.5 Honvéd II.
     
 
    Cím Élõ GÉNIUSZ SE. Tata   Eredmény   Honvéd II. Élõ Cím
 
1.     2268 Sipos István 1 - 0 Pirisi Gábor 2241 IM
2.     2217 Horváth Csaba 1 - 0 Jamrich György 2267  
3.     2229 László Imre 1/2 - 1/2 Pesztericz László 2194 FM
4.     2175 Jr. Szobi Géza 0 - 1 Koczó Kristóf 2210  
5.     2198 Dibusz Ferenc 1/2 - 1/2 Koczka Zsolt 2195 FM
6.     2073 Kovács Dávid 1 - 0 Vrona Mihail 2140  
7.     2123 Horváth Attila 0 - 1 Ignácz Rózsa 2069  
8.     2051 Lugasi Zoltán 1/2 - 1/2 Lovas Zsolt 2087  
9.     2129 Csólig Róbert 1/2 - 1/2 Rózsa Sándor 1999  
10.     1991 Nagy Ferenc 1/2 - 1/2 Zoltán András 2021  
11.     (2039) Somogyi Tamás 1 - 0 Pallagi János (2054)  
12.     1987 Ihionvien Katalin 1 - 0 Keserû Tibor (1538)  
 
     
 
Király Sakk SE. 7.5 - 4.5 Pénzügyõr SE II
     
 
    Cím Élõ Király Sakk SE.   Eredmény   Pénzügyõr SE II Élõ Cím
 
1.     2117 Zsigmond Károly 0 - 1 Kölüs Lajos 2196  
2.     2189 Katona Ferenc 1/2 - 1/2 Bokros István 2164  
3.     2160 Csernyiczky László 1/2 - 1/2 Mester Attila 2132  
4.     2107 Keszi János 1 - 0 Nádassy Attila 2139  
5.     2069 Angyal Ferenc 1 - 0 Havasköri László 2029  
6.     2098 Hujber Gyula 0 - 1 Dr. Szabó Kálmán 2051  
7.     2072 Höflinger István 0 - 1 Domschitz Lajos 2094  
8.     2089 Klimkó Csaba 1 - 0 dr. Vándor Ferenc 2004  
9.     1890 Jr. Katona Ferenc 1 - 0 dr. Karsai József (1963)  
10.     1893 Németh Miklós 1 - 0 dr. Krizsán Gyula (1930)  
11.     1903 Csathó Gábor 1 - 0 Torday Balázs 1867  
12.     1705 Ragyelik András 1/2 - 1/2 Farkasházi Tibor (1837)  
 
     
 
Balatonfüred SC 6.5 - 5.5 Vértesi Erõmû SE.
     
 
    Cím Élõ Balatonfüred SC   Eredmény   Vértesi Erõmû SE. Élõ Cím
 
1.   IM 2396 Fáncsy Imre 1/2 - 1/2 Székely Csaba 2243  
2.   IM 2328 Hardicsay Péter 1/2 - 1/2 Csóli Ödön 2196  
3.   FM 2257 Kovács Elõd 1/2 - 1/2 Bereczki István 2136  
4.     2201 Forgács Attila 1/2 - 1/2 Erõs György 2079  
5.     2152 Bodnár Zoltán 0 - 1 Zsédely Ferenc 2074  
6.     2087 Antal József 1/2 - 1/2 Barabás Attila 2106  
7.     2091 Novák Attila Róbert 1 - 0 Németh Sándor 2058  
8.     2056 Palla György 1 - 0 Laurán János (2021)  
9.     2023 Bencsura Barnabás 1/2 - 1/2 Révi Zoltán Szabolcs 1878  
10.     1951 Papp Károly 1/2 - 1/2 Bak Tamás (1889)  
11.     1967 Horváth Rudolf 0 - 1 Bokros Norbert 1859  
12.     1858 Rót Norbert 1 - 0 Leskó Béla (1857)  
 
     
 
BEAC Rufusz II. 4 - 8 Stat. PSC.-II.
     
 
    Cím Élõ BEAC Rufusz II.   Eredmény   Stat. PSC.-II. Élõ Cím
 
1.     2217 Bodrogi Mihály 1/2 - 1/2 dr. Füsthy Zsolt 2281 FM
2.     2221 Fordán Tibor 0 - 1 Kiss Gergely 2287 FM
3.     2155 Molnár József 0 - 1 Széll Lajos 2254 FM
4.     2168 Koronghy Gyula 1/2 - 1/2 Biró András 2295 FM
5.     2152 Vass Lajos 1/2 - 1/2 Orgován Sándor 2244 IM
6.     2057 Kormos András 1 - 0 Müllner Imre 2217 FM
7.     2067 Kormos Ádám 0 - 1 dr. Hargittay Szabolcs 2208  
8.     2140 Szûcs Miklós 0 - 1 Waldmann Iván 2237 FM
9.     2041 Kiss László 1/2 - 1/2 Szekeres Róbert 2212  
10.     2112 dr. Molnár Emil 1/2 - 1/2 Albert Kornélia 2120  
11.     1963 Dvornitzky Beatrix 0 - 1 Szepes Tamás 1967  
12.     1836 Palotás Péter 1/2 - 1/2 Jónás Dániel 1958