A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
BEAC Rufusz II. 11 - 1 Szentendrei SI
Stat. PSC.-II. 7 - 5 Balatonfüred SC
Vértesi Erõmû SE. 1.5 - 10.5 Király Sakk SE.
Pénzügyõr SE II 4.5 - 7.5 GÉNIUSZ SE. Tata
Honvéd II. 7.5 - 4.5 Esztergomi SC.
Kisbér-Ászár 6.5 - 5.5 Zsámbéki SBE.
 
     
 
BEAC Rufusz II. 11 - 1 Szentendrei SI
     
 
    Cím Élõ BEAC Rufusz II.   Eredmény   Szentendrei SI Élõ Cím
1.     2207 Dombai István 1 - 0 Mincsovics Miklós 2205  
2.     2217 Bodrogi Mihály 1/2 - 1/2 Guba Miklós 2154  
3.     2221 Fordán Tibor 1/2 - 1/2 Õze Krisztián 2074  
4.     2260 Orosz András c 1 - 0 c Kalla Tibor 2053  
5.   FM 2340 Jakobetz László 1 - 0 Fényes Gábor 2022  
6.     2155 Molnár József 1 - 0 Lajos János 2040  
7.     2168 Koronghy Gyula 1 - 0 Dankovics Attila 2029  
8.     2152 Vass Lajos 1 - 0 Õze Norbert (2014)  
9.     2057 Kormos András 1 - 0 Csabai Viktor 1976  
10.     2112 dr. Molnár Emil 1 - 0 Adorján Botond 1871  
11.     1963 Dvornitzky Beatrix 1 - 0 Hönsch Kamilla 1845  
12.     (1627) Farkas Szabolcs 1 - 0 Hönsch Dalma Magdolna (1535)  
 
     
 
Stat. PSC.-II. 7 - 5 Balatonfüred SC
     
 
    Cím Élõ Stat. PSC.-II.   Eredmény   Balatonfüred SC Élõ Cím
1.   FM 2281 dr. Füsthy Zsolt 1/2 - 1/2 Fáncsy Imre 2396 IM
2.   FM 2287 Kiss Gergely 1/2 - 1/2 Hardicsay Péter 2328 IM
3.   FM 2254 Széll Lajos 1/2 - 1/2 Kovács Elõd 2257 FM
4.   IM 2244 Orgován Sándor 1/2 - 1/2 Forgács Attila 2201  
5.   FM 2223 Somogyi István 0 - 1 Bodnár Zoltán 2152  
6.   FM 2217 Müllner Imre 1/2 - 1/2 Antal József 2087  
7.     2208 dr. Hargittay Szabolcs 1/2 - 1/2 Novák Attila Róbert 2091  
8.     2192 Vass Viktor 1/2 - 1/2 Palla György 2056  
9.     2120 Albert Kornélia 1/2 - 1/2 Kisházi István 2036  
10.     2135 Izsó Dániel 1 - 0 Bencsura Barnabás 2023  
11.     1967 Szepes Tamás 1 - 0 Horváth Rudolf 1967  
12.     1958 Jónás Dániel 1 - 0 Rót Norbert 1858  
 
     
 
Vértesi Erõmû SE. 1.5 - 10.5 Király Sakk SE.
     
 
    Cím Élõ Vértesi Erõmû SE.   Eredmény   Király Sakk SE. Élõ Cím
1.     2243 Székely Csaba 1/2 - 1/2 Zsigmond Károly 2117  
2.     2196 Csóli Ödön 0 - 1 Katona Ferenc 2189  
3.     2136 Bereczki István 0 - 1 Jr. Mohácsi András 2184  
4.     2079 Erõs György 0 - 1 Csernyiczky László 2160  
5.     2074 Zsédely Ferenc 0 - 1 Jánoshalmi Attila 2261  
6.     2106 Barabás Attila 1/2 - 1/2 Angyal Ferenc 2069  
7.     2058 Németh Sándor 1/2 - 1/2 Hujber Gyula 2098  
8.     2084 Fekete István 0 - 1 Höflinger István 2072  
9.     (2021) Laurán János 0 - 1 Klimkó Csaba 2089  
10.     1889 Szántó Levente 0 - 1 Jr. Katona Ferenc 1890  
11.     1878 Révi Zoltán Szabolcs 0 - 1 Németh Miklós 1893  
12.     1859 Bokros Norbert 0 - 1 Csathó Gábor 1903  
 
     
 
Pénzügyõr SE II 4.5 - 7.5 GÉNIUSZ SE. Tata
     
 
    Cím Élõ Pénzügyõr SE II   Eredmény   GÉNIUSZ SE. Tata Élõ Cím
1.     2164 Bokros István 0 - 1 Sipos István 2268  
2.     2150 Ivanics Frigyes 0 - 1 Horváth Csaba 2217  
3.     2132 Mester Attila 0 - 1 László Imre 2229  
4.     2114 Rozsnyai Tibor 1/2 - 1/2 Jr. Szobi Géza 2175  
5.     2145 Piroska István 1 - 0 Kovács Dávid 2073  
6.     2139 Nádassy Attila 1 - 0 Horváth Attila 2123  
7.     2069 Kiss Ákos 1 - 0 Lugasi Zoltán 2051  
8.     2029 Havasköri László 0 - 1 Csólig Róbert 2129  
9.     2051 Dr. Szabó Kálmán 0 - 1 Nagy Ferenc 1991  
10.     (2054) Takler Attila 1 - 0 Sztruhár Zsuzsa 2017  
11.     (1837) Farkasházi Tibor 0 - 1 Somogyi Tamás (2039)  
12.     1851 Kabai Zsuzsanna 0 - 1 Ihionvien Katalin 1987  
 
     
 
Honvéd II. 7.5 - 4.5 Esztergomi SC.
     
 
    Cím Élõ Honvéd II.   Eredmény   Esztergomi SC. Élõ Cím
1.     2357 Boros Dániel 1 - 0 Horváth Márió (HUN) 2320 FM
2.   IM 2241 Pirisi Gábor 1/2 - 1/2 Burghardt József 2193  
3.     2238 Balogh Viktor 1/2 - 1/2 Bereczki János 2174  
4.   FM 2251 Poór István 1 - 0 Jr. Meixner Ferenc 2123  
5.   FM 2194 Pesztericz László 1/2 - 1/2 Szûcs Vladimir (HUN) 2144  
6.     2210 Koczó Kristóf 1/2 - 1/2 Horváth István 2060  
7.   WFM 2091 Kozma Edit 1/2 - 1/2 Jr. Gál Lajos 2140  
8.     2069 Ignácz Rózsa 1 - 0 Kovács Géza 2121  
9.     2087 Lovas Zsolt 1 - 0 Oravetz Ferenc (HUN) (2104)  
10.     1999 Rózsa Sándor 1/2 - 1/2 Malatinszky Csaba 1949  
11.     (1649) Bea Boglárka 0 - 1 Gyebnár András (1920)  
12.     (1596) Deák Bálint 1/2 - 1/2 Gerendás Bálint (1835)  
 
     
 
Kisbér-Ászár 6.5 - 5.5 Zsámbéki SBE.
     
 
    Cím Élõ Kisbér-Ászár   Eredmény   Zsámbéki SBE. Élõ Cím
1.     2235 Szegi Tamás (HUN) 0 - 1 Lengyel Béla 2326 IM
2.     2195 Sarok Péter 1 - 0 Juhász Márk 2183  
3.     2166 Dékány Lajos 0 - 1 Rummel Zsolt 2117  
4.     2149 Sebestyén Gábor 1 - 0 Báder Levente 2096  
5.     2004 Bányai Sándor 1 - 0 Balog Tamás 2010  
6.     2013 Huszár Richárd 0 - 1 Tessedik Károly 2000  
7.     2114 Bánszegi Attila 1 - 0 Bittó Zoltán (2005)  
8.     2079 Szinável Zsolt 1 - 0 Szabó Zoltán 2039  
9.     1969 Salamon Péter 1/2 - 1/2 Sugár Gábor 1957  
10.     1897 Komlósi Tibor 1 - 0 Pregitzer György 1976  
11.     (1887) Malomsoki László 0 - 1 Gasparics Ákos (1867)  
12.     (1527) Somody Róbert 0 - 1 Sugár Bálint (1764)