A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
Szentendrei SI 4.5 - 7.5 Kisbér-Ászár
Zsámbéki SBE. 4.5 - 7.5 Honvéd II.
Esztergomi SC. 8 - 4 Pénzügyõr SE II
GÉNIUSZ SE. Tata 7.5 - 4.5 Vértesi Erõmû SE.
Király Sakk SE. 2 - 10 Stat. PSC.-II.
Balatonfüred SC 7 - 5 BEAC Rufusz II.
 
     
 
Szentendrei SI 4.5 - 7.5 Kisbér-Ászár
     
 
    Cím Élõ Szentendrei SI   Eredmény   Kisbér-Ászár Élõ Cím
 
1.     2154 Guba Miklós 1 - 0 Sarok Péter 2195  
2.     2074 Õze Krisztián 0 - 1 Dékány Lajos 2166  
3.     2053 Kalla Tibor 0 - 1 Sebestyén Gábor 2149  
4.     2022 Fényes Gábor 0 - 1 Bányai Sándor 2004  
5.     2040 Lajos János 0 - 1 Huszár Richárd 2013  
6.     2029 Dankovics Attila 1/2 - 1/2 Bánszegi Attila 2114  
7.     (2014) Õze Norbert 1 - 0 Szinável Zsolt 2079  
8.     (2018) Szabó Levente 0 - 1 Salamon Péter 1969  
9.     1976 Csabai Viktor 0 - 1 Komlósi Tibor 1897  
10.     1871 Adorján Botond 1 - 0 Farkas Ferenc 1881  
11.     1845 Hönsch Kamilla 0 - 1 Malomsoki László (1887)  
12.     (1865) Puskás Zsolt 1 - 0 Somody Róbert (1527)  
 
     
 
Zsámbéki SBE. 4.5 - 7.5 Honvéd II.
     
 
    Cím Élõ Zsámbéki SBE.   Eredmény   Honvéd II. Élõ Cím
 
1.   IM 2326 Lengyel Béla 1 - 0 Pirisi Gábor 2241 IM
2.     2183 Juhász Márk 1/2 - 1/2 Balogh Viktor 2238  
3.     2117 Rummel Zsolt 0 - 1 Jamrich György 2267  
4.     2096 Báder Levente 1/2 - 1/2 Poór István 2251 FM
5.     2010 Balog Tamás 0 - 1 Pesztericz László 2194 FM
6.     2000 Tessedik Károly 0 - 1 Koczó Kristóf 2210  
7.     (2005) Bittó Zoltán 0 - 1 Vrona Mihail 2140  
8.     2039 Szabó Zoltán 0 - 1 Kozma Edit 2091 WFM
9.     1957 Sugár Gábor 1 - 0 Ignácz Rózsa 2069  
10.     1976 Pregitzer György 1/2 - 1/2 Lovas Zsolt 2087  
11.     (1874) Junger Endre 0 - 1 Rózsa Sándor 1999  
12.     (1867) Gasparics Ákos 1 - 0 Keserû Tibor (1538)  
 
     
 
Esztergomi SC. 8 - 4 Pénzügyõr SE II
     
 
    Cím Élõ Esztergomi SC.   Eredmény   Pénzügyõr SE II Élõ Cím
 
1.   FM 2320 Horváth Márió (HUN) 1 - 0 Mester Attila 2132  
2.     2352 Vass Ferenc (HUN) 1 - 0 Rozsnyai Tibor 2114  
3.     2193 Burghardt József 1 - 0 Piroska István 2145  
4.     2174 Bereczki János 1 - 0 Nádassy Attila 2139  
5.     2123 Jr. Meixner Ferenc 1/2 - 1/2 Dr. Szabó Kálmán 2051  
6.     2144 Szûcs Vladimir (HUN) 1 - 0 Lantos Attila 2039  
7.     2060 Horváth István 1/2 - 1/2 dr. Vándor Ferenc 2004  
8.     2140 Jr. Gál Lajos 1 - 0 Kiss József 2010  
9.     2121 Kovács Géza 1 - 0 Varga Balázs (1913)  
10.     (2104) Oravetz Ferenc (HUN) 0 - 1 Bauer Péter 1963  
11.     (2017) Kovács Vilmos 0 - 1 Torday Balázs 1867  
12.     1978 Flórián Márk 0 - 1 Farkasházi Tibor (1837)  
 
     
 
GÉNIUSZ SE. Tata 7.5 - 4.5 Vértesi Erõmû SE.
     
 
    Cím Élõ GÉNIUSZ SE. Tata   Eredmény   Vértesi Erõmû SE. Élõ Cím
 
1.     2268 Sipos István 1/2 - 1/2 Székely Csaba 2243  
2.     2217 Horváth Csaba 1 - 0 Csóli Ödön 2196  
3.     2229 László Imre 1/2 - 1/2 Bereczki István 2136  
4.     2175 Jr. Szobi Géza 1/2 - 1/2 Erõs György 2079  
5.     2073 Kovács Dávid 1 - 0 Zsédely Ferenc 2074  
6.     2123 Horváth Attila 1 - 0 Barabás Attila 2106  
7.     2051 Lugasi Zoltán 0 - 1 Németh Sándor 2058  
8.     2129 Csólig Róbert 1/2 - 1/2 Fekete István 2084  
9.     2079 Nagy Hunor 1/2 - 1/2 Laurán János (2021)  
10.     1991 Nagy Ferenc 1 - 0 Révi Zoltán Szabolcs 1878  
11.     1987 Ihionvien Katalin 1 - 0 Bak Tamás (1889)  
12.     (1769) Pintér Alexandra 0 - 1 Bokros Norbert 1859  
 
     
 
Király Sakk SE. 2 - 10 Stat. PSC.-II.
     
 
    Cím Élõ Király Sakk SE.   Eredmény   Stat. PSC.-II. Élõ Cím
 
1.     2117 Zsigmond Károly 0 - 1 dr. Füsthy Zsolt 2281 FM
2.     2189 Katona Ferenc 1/2 - 1/2 Orgován Sándor 2244 IM
3.     2177 Osztobányi Zoltán 1/2 - 1/2 Somogyi István 2223 FM
4.     2160 Csernyiczky László 0 - 1 Müllner Imre 2217 FM
5.     2069 Angyal Ferenc 1/2 - 1/2 dr. Hargittay Szabolcs 2208  
6.     2098 Hujber Gyula 0 - 1 Vass Viktor 2192  
7.     2072 Höflinger István 0 - 1 Albert Kornélia 2120  
8.     2089 Klimkó Csaba 0 - 1 Izsó Dániel 2135  
9.     1890 Jr. Katona Ferenc 0 - 1 Szepes Tamás 1967  
10.     1893 Németh Miklós 0 - 1 Major Imre (2024)  
11.     1903 Csathó Gábor 1/2 - 1/2 Tardos Róbert 1963  
12.     1705 Ragyelik András 0 - 1 Himinecz György (2060)  
 
     
 
Balatonfüred SC 7 - 5 BEAC Rufusz II.
     
 
    Cím Élõ Balatonfüred SC   Eredmény   BEAC Rufusz II. Élõ Cím
 
1.   IM 2396 Fáncsy Imre 1 - 0 Dombai István 2207  
2.   IM 2328 Hardicsay Péter 1/2 - 1/2 Bodrogi Mihály 2217  
3.   FM 2257 Kovács Elõd 1 - 0 Fordán Tibor 2221  
4.     2201 Forgács Attila 1 - 0 Molnár József 2155  
5.   FM 2281 Sulyok Sándor 1 - 0 Vass Lajos 2152  
6.     2152 Bodnár Zoltán 1/2 - 1/2 Kormos András 2057  
7.     2087 Antal József 0 - 1 Kormos Ádám 2067  
8.     2091 Novák Attila Róbert 1/2 - 1/2 Kiss László 2041  
9.     2056 Palla György 1/2 - 1/2 dr. Császár Gyula 2058  
10.     2036 Kisházi István 1/2 - 1/2 Dvornitzky Beatrix 1963  
11.     1967 Horváth Rudolf 1/2 - 1/2 Mendege András 1861  
12.     1858 Rót Norbert 0 - 1 Palotás Péter 1836